Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Krzysiek_zbl - blog

Czy jesteś gotowy na związek?

Cześć,
pisze tego bloga jako swego rodzaju pamiętnik, przestroga dla innych, tez jakoby uświadomienie sobie, ze mam problemy z własną psychiką. Jak ktoś mnie chce zjebac, niech to śmiało zrobi, jeżeli ktoś chce doradzić do jakiego specjalisty powinienem się wybrać, chętnie wysłucham gdyż nie chce już tak żyć. Chce zacząć cieszyć się życiem, przyjmę wszystko od bluzg po słowa wsparcia.

Dlaczego ona z tobą nie będzie?

UWAGA TEN BLOG DOTYCZY POCZĄTKOWYCH FAZ RELACJI
Cześć,

Rok siedzenia w domu, czyli jakie zmiany zaszły

Łudziłem się, czy napisać tego bloga. Pomysł chodził mi od dawna po głowie, bo w sumie lubię pisać. Odbiór zawsze był, więc wszystko dobrze, jednak coś mnie trzymało. Szalę przechyliła adnotacja przed dodaniem wpisu "Blog jest rodzajem internetowego dziennika lub pamiętnika."

Ostatnie tygodnie wakacyjnej rozpusty. Czyli moje raport(y)

Cześć,
zacząłem pisać tego bloga bez tytułu, choc zawsze od niego zaczynam. Nie wiem w sumie, czemu ale ostatnimi czasy cierpię na jakiegoś chronicznie chujowego mooda. Może ktoś mi coś poradzi, może ktoś napisze, że dramatyzuje z Karoliną, zobaczymy. Więc do dzieła!

ONS z byłą w tle, czyli jak spotkać kogoś kogo się nie spodziewałeś?

Cześć wszystkim, od dawna chciałem napisać bloga, jednak zawsze coś mnie blokowało. Teraz jednak ze względu na chęć utrwalenie chwil, a także opowiedzenia o śmiesznym zbiegu okoliczności, ktorego doświadczyłem dnia wczorajszego doszedłem do wniosku, że to odpowiedni moment.

Subskrybuje zawartość