Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Gabio - blog

Portret użytkownika Gabio

Bycie reliktem czyli ewolucja relacji damsko męskich.

Dawno nie zaglądałem tutaj, więc ciekawość w końcu mnie pokonała. Mam kilka spostrzeżeń którymi chciałbym się podzielić, nie wszystkim jednak przypadną im do gustu. Mogę powiedzieć że jednak wywodzę się ze starszej szkoły, gdzie męskość było znacznie istotniejsza niż markowe obcisłe ciuchy.

Portret użytkownika Gabio

Umiejętne odbijanie ST

Wiele z was ma problem z tym, odbiliście ten tekst natomiast reakcja była inna niż moglibyście się spodziewać.

Portret użytkownika Gabio

Po długiej nieobecności, jestem!

Ostatnio rzadko udzielałem się z racji tego że popełniłem błąd zostawiając włączony komputer i wścibską dziewczynę w pokoju. Zostałem zdemaskowany, przez to w środowisku w którym dobrze się bawiłem i fajnie mi się plażowało zostałem spalony, wiele dziewczyn po prostu przerażałem. Temat musiał się wyciszyć.

Portret użytkownika Gabio

Ta jedyna "Tutorial" by Gabio

Nie będę zgłębiał się zbytnio w podryw, bo o tym jest cała strona, natomiast mam zamiar skupić się ma związkach, ale chronologicznie...

Portret użytkownika Gabio

Esencja podrywania by Gabio.

Zdarzyło mi się spać z dziewczyną kiedy jej facet spał piętro wyżej, zdarzały mi się okazję z których nie omieszkałem skorzystać, przyjaciółki, przeleciółki, znajome, nieznajome, wiedzę do tego zaczerpnąłem właśnie z tej strony, strony która ogromnie się zmieniła przez ten okres który tutaj przebywam ( coraz więcej pożal się boże podrywaczy, którzy zgłębiają wiedzę, a praktyka opiera się t

Portret użytkownika Gabio

Raport z Gdańska, konkretne porady.

Byłem ostatnio w Gdańsku na koncercie "Tiesto", w ogóle podjarany itp.
Zaobserwowałem kilka rzeczy, dla niektórych oczywiste, dla niektórych mogą okazać się bardzo pomocne, ale do rzeczy:

1. Przyjezdne nawet nie zdajecie sobie sprawy jak przyjezdne laski są otwarte na nowe znajomości, ogólnie na kontakt. Wczasy, wyjazdy kojarzą się z czymś nowym, człowiek automatycznie jest nastawiony przygodę, dlatego atakujcie turystki, Panowie tam nie ma czegoś takiego jak spławienie.

Portret użytkownika Gabio

Przyjemna akcja z niedzieli.

Po ostrej sobocie i porannym zarywaniu do pewnej dziewczyny z drodze powrotnej z rynku. W sumie muszę powiedzieć że ciekawie się to potoczyło. Stoi zestaw 2 laski i facet koło samochodu, oczywiście podbicie gadka, tekst na otwarcie: "hej gdzie tu jeszcze można się wyszaleć" (była 5 nad ranem. Wyszliśmy z klubu tylko dlatego że ochrona nas poinformowała o zamknięciu go.) Jakoś gadka się toczyła. Za główny cel postawiłem sobie zaprzyjaźnienie z facetem, aby nie czuł się zagrożony i poddenerwowany gdyż zniszczyłby tylko dobra atmosferę, co oczywiście się udało, następnie izolacja, laska blondyneczka HB7 niższa ode mnie z błękitnymi oczami. Wpatrzona we mnie, uśmiechnięta, ale żadnych konkretniejszych znaków. Oczywiście kumple poszli nieopodal na jakąś ławkę bo spotkali kogoś znajomego, wygłupiali się i krzyczeli co spowodowało że dziewczyna nadzwyczajnie się przestraszyła.

Subskrybuje zawartość