Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Top 10 Naiwnych Kobiecych Memów

Portret użytkownika Admin

Jeśli chodzi o kobiety – zawsze bawią mnie te, które lubią się nazywać zołzami lub wrednymi sukami. Często ich postawa płynie z miejsca bólu w ich życiu. Z miejsca przegrywu, nieudolności, niezrozumienia świata i naiwnej wiary w życie. Bajki i myślenie bajkowe są dobre w dzieciństwie. Ale jak widać niektórzy (niektóre kobiety) z tego nigdy nie wyrastają.

Typowe przykłady tego myślenia to np. wiara w to, że jest jakaś magiczna sprawiedliwość i równość na świecie. Ot tak. Że gdzieś tam daleko jest magiczne dobro na świecie. Tak po prostu. I tylko przez jakieś dziwne braki szczęścia, brak fartu, zły los, złych ludzi itp. ma się kiepskie życie. Ale tak świat nie funkcjonuje.

To typowa reakcja obronna ego, zasłona mająca ukryć lenistwo, nieogarnięcie i dziecinne podejście do życia.

Oto Top 10 głupich memów, które kobiety powielają bezmyslnie:

https://www.uwodzenie.org/top-10-mitow-powtarzanych-przez-kobiety/
Adept

Odpowiedzi

Portret użytkownika Pinochet

"oczami mężczyzny" to jeden z

"oczami mężczyzny" to jeden z największych raków mieszających kobietom, dziewczynom, dziewczynkom w glowach. Jakie on bzdury wypisuje..

Jak widze laski, które udostepniaja tego typu memy i maja się za "zołzy" to mi ich najzwyczajniej jest żal. Super blog

Zgadzam się. Oczami mężczyzny

Zgadzam się. Oczami mężczyzny to najgorsze szambo. Kiedyś myślałem, że pisze to kobieta ale piszę to facet. Nie wiem jak można tworzyć takie brednie. Te jego mądrości są naiwną masą panującą do większości jak przepowiednie wróżbity Macieja.

Dodałbym jeszcze Jakuba

Dodałbym jeszcze Jakuba Czarodzieja i Akopa Szostaka do plejady twórców bredni o życiu.

Portret użytkownika Trancer

Ta strona nie powinna się

Ta strona nie powinna się nazywać "Oczami Mężczyzny", tylko "Oczami Pizdy" Laughing out loud

Tak teraz w wchodząc w styl metaforyczno-psychologiczny posłużę się pewną metaforą opisującą jaki jest przekaz płynący z tej strony dla kobiet...

Jest laska która ma problem z otyłością. Łapie z tego powodu depresję i jest nieszczęśliwa, bo żaden mężczyzna jej nie chce. No ale zamiłowanie do jedzenia z McDonalda jest szczególnie mocne u niej Wink

No i ma do wyboru pójście do psychologa/terapeuty/coacha albo na rozmowę z autorem tego śmiesznego profilu...

Co jej doradzi Psycholog/ Terapeuta/ Coach ???

Popracuj nad sobą... uwolnij się od negatywnych schematów z przeszłości... zacznij ćwiczyć na siłowni... zmień dietę i nawyki żywieniowe... porzuć śmieciowe żarcie... zacznij wychodzić do ludzi... zapisz się na tańce lub fitness... spotykaj się z ludźmi itp.

Jednym słowem, każdy z nich mógłby zaproponować coś konstruktywnego. Wystarczy ze włoży w to trochę wysiłku i za jakieś kilka miesięcy od razu "awansuje o co najmniej dwie ligi wyżej....

A co na to by powiedział "Jaśnie Oświecony" autor prawd objawionych dla kobiet ??? (nie piszę imienia i nazwiska, bo RODO Tongue)

"To przecież nie Twoja wina !!! To świat i faceci są bezwartościowi !! Przecież jesteś wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju !!! Po co sobie odmawiasz tego Bic Maca... przecież zasługujesz na to co najlepsze !!! nie żałuj sobie !!!"

No cóż... nie wymaga to chyba komentarza Laughing out loud lepiej nic nie robić i czytać treści, które jedynie konserwują toksynę i kompleksy Wink (Jedzenie z Maca jest tego symbolem)..

Trochę to uprościłem i przejaskrawiłem, ale chyba wiecie o co chodzi Laughing out loud

PS: metafora nie jest mego autorstwa, tylko mojego kumpla. No ale mam jego zgodę, żeby ją Wam tutaj przedstawić Wink
Pozdro dla niego !!

Ja kompletnie nie rozumiem

Ja kompletnie nie rozumiem jak facet może prowadzić taki blog. Treści tam zamieszczane są w większości amęskie i pozbawione nawet zdroworozsądkowego podejścia do relacji damsko-męskich. Może autor specjalnie pisze takie brednie bo to się świetnie sprzedaje kobietom? Nie wiem. Podobnie działa Szostak na swoim fb i słynny Jakub Czarodziej. Z tą różnicą, że ten ostatni czasem sobie coś przeklnie.

Portret użytkownika Pinochet

Autor tego bloga robi to pod

Autor tego bloga robi to pod publike by zarabiać kase, Duzo lajków, udostępnienia itd. Nie ważne, że to są brednie, ważne, że się hajs zgadza. Prawi kobietom to co chcą usłyszeć i widzą w nim pewnego rodzaju autorytet.

Portret użytkownika Heathcliff

Mnie rozwalil ten mem z

Mnie rozwalil ten mem z pasem. Brawo Adept! Smile

Ale no tak jest. Myślę jedno drugie czuje trzecie wiem czwarte robię - jestem kobietą
Buhaha

No ale kobiety kupuja Coelho Greya Harleqiuny jara ja się rodzina tfu Elci2 , teraz doszła grafomanka Lipińska. Zenua

Baby są głupie i same tak o sobie mówia. Howgh. Przykre