Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Reklama Gillette vs Podryw. Co poszło nie tak?

Portret użytkownika Admin

Widziałeś tę reklamę Gillette, o której się tyle mówi?
Tę nową reklamówkę w której są jakby sceny "podrywu". Nagrałem krótkie wideo z moim komentarzem (to niecałe 5 minut)

Tutaj dłuższy komentarz:
https://www.uwodzenie.org/reklama-gillette-najgorsze-dla-mezczyzny-w-czy...

a tutaj sam film (5m.):

Mnie osobiście mierzi ta reklama "żyletek" i lekko wkurzyła, nie wiem jak was?

Odpowiedzi

Portret użytkownika Kensei

Ten sam przykład (podryw na

Ten sam przykład (podryw na ulicy) potępiłem z marszu po obejrzeniu tej reklamy, po tym jak mi panna wysłała info o nadchodzącej gównoburzy. Zgadzam się, że są zachowania agresywne i seksistowskie, które należy potępiać, zgadzam się poniekąd z ideą eliminowania toksycznych zachowań, ale jednowymiarowy sposób w jaki przedstawiono tu mężczyzn jest dość krzywdzący i niepełny.
Biały oprawca i tyran, taki jest dzisiejszy każdy mężczyzna? No kamaaaan.

Portret użytkownika SolidSnake

Nie ma to jak producent

Nie ma to jak producent maszynek, którymi golę sobie buźkę, albo od czasu do czasu jajka, mówiący mi, czy podchodzenie do dziewczyn na ulicy jest dobre, czy złe. Chyba im się coś w głowach!

Co ja robię? Golę się tymi ich maszynkami i chodzę na day game, podchodząc przy tym także na ulicy do dziewczyn, które mi się podobają. W dupie mam to, czy się to komuś podoba, czy nie, a tym bardziej mam gdzieś sugestie na ten temat firmy, zajmującej się produkcją żyletek. Niech skupią się na tym, co jest ich przeznaczeniem, a opinię o tym, czy podchodzenie na ulicy, czy gdziekolwiek indziej do dziewczyn jest słuszne, czy niesłuszne niech zostawią innym.

To jest właśnie ten sławetny wpływ mass mediów na współczesnych mężczyzn, który robi im wodę z mózgu i odziera ich z męskości. Stąd później biorą się problemy wielu facetów z kobietami, bo nasłuchają się tego typu bzdur, jakie można zobaczyć przykładowo w tej właśnie reklamie. Wierzą w to, że tak właśnie powinno być, zamiast podążać za swoim własnym, wolnym i niezależnym tokiem myślenia.

Brawo dla dzialu PR i

Brawo dla dzialu PR i Marketingu koncernu Procter & Gamble za wyprodukoanie szokującej kampanii - działa jak nic Smile a wszyscy to łykają.

Portret użytkownika TYAB

Przecież to jest z góry

Przecież to jest z góry ukartowane...

Ideologia gender, tego typu reklamy...

Tworzenie jakiś napięć pomiędzy kobietami, a mężczyznami...

Pier... o równouprawnieniu jakby kobietom działa się jakaś krzywda!!!

Dziś podryw już troszkę inaczej wygląda. Kobiety te 17-21 są zupełnie inne, niż wtedy kiedy ja miałem te 20 lat!!! Według mnie są bardzo chamskie...

Ostatnio rozmawiałem z koleżanką mojej dziewczyny, która jasno i otwarcie powiedziała, że jej facet jest potrzebny do zrobienia dziecka i tyle...

Kobiety coraz bardziej zaczynają traktować przedmiotowo facetów. Ogólnie Świat zmierza w bardzo złym kierunku. Następuje odwrócenie ról!!! Kobiety zakładają spodnie, a faceci spódnice!!! To już się zaczęło dawno temu, a teraz już się z tym oficjalnie obnoszą!!!

Widać to nawet w polityce. Politycy nie zajmują się poważnymi sprawami gospodarczymi, tylko jakimiś debatami dotyczącymi praw kobiet, jakby im się tutaj jakaś krzywda działa...jakby one nie miały żadnych praw!!!

Po coś są tworzone takie reklamy...Nie wierze, że nie ma tutaj drugiego dna!!!

Dlatego moje serce boje po prawej stronie:)