Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Podryw na spacerze z wnukiem

Portret użytkownika huka

Witam serdecznie! Jak pisał klasyk twittera

W słoneczny dzień, wybrałem się do pobliskiego parku. Ludzie opalali się na kocach, rozłożonych na trawie, staruszkowie szukali cienia na ławkach pod drzewami. Był środek tygodnia i sezonu urlopowego, raczej więc pustki niż tłok, mimo garstki złaknionych słońca osób. Ostatnie dni były bardzo upalne. Podobnie jak przed kilku laty, gdy pierwszy raz wpadła mi w oko. Chodziła opalać się z krewnymi do parku. Lubiłem patrzeć, na jej ponętne ciało, lśniące od olejku do opalania. Jej córka miała w owym czasie dwadzieścia lat, kilka miesięcy temu urodziła dziecko. Ewa, bo o tej kobiecie mowa, też urodziła młodo, miała teraz 42 lata, wyglądała na 32, a już była babcią. Jako nastolatek, miałem fantazje na jej temat. Teraz siedziała na ławce, z babską gazetą w dłoni, obok stał wózek z jej wnukiem. Była rozwiedziona, od lat sama, pomagała córce z małym. Nie miała, nigdy czasu na facetów. Nie posiadałem odwagi na podryw. Gdy przechodziłem obok , uśmiechnęła się wesoło i powiedziała: O Andrzej! A gdzie reszta towarzystwa? Miała na myśli naszą paczkę z osiedla. Jedni na działkach, inni nad morzem – odparłem. Zostawili cię samego, koledzy co? Ja też, jak widzisz wakacje spędzam w mieście, żadna strata, co? – Tak proszę Pani.
Mów mi Ewa, jaka ja tam pani. Siadaj, nudno mi samej, tylko cicho mówmy, aby małego nie budzić.
- Będę szeptał…
- Bez przesady. Opowiadaj co u Ciebie, na którym roku, jesteś już?
- Czwarty rok.
- Fajne dziewczyny na uczelni?
- Większość ma chłopaków. Te najładniejsze zazwyczaj…
- Córa, jak mały trochę podrośnie, też chce iść na uczelnię, tylko weekendowo.
- Mądra dziewczyna, będzie miała dobre oceny pewnie, jak w liceum.
Podczas rozmowy, chyba wyczuła, że gapię się trochę na jej ciało. Z powodu upału, miała tylko koszulkę z krótkim rękawem i mini. Bawiła się klapkiem, huśtając nim na stopie, odgarniała włosy, jak laski z reklam szamponów. Uśmiechała się uroczo, myślę sobie - to przez ten upał… Gadka szmatka, w pewnej chwili, mówi: Muszę się zbierać, mam kupić wracając, trochę jedzenia, pomożesz mi zanieść zakupy, wiesz wózek i mały… Oczywiście ! – odparłem, trochę zbyt entuzjastycznie, niż wypadało. W drodze do sklepu i przy zakupach, nadal gadu gadu, uśmiechała się cały czas, miała błysk w oku. A mi ciarki chodziły po plechach. U niej w domu, zaproponowała mi coś zimnego, zajęła się wnukiem, położyła go w łóżeczku w pokoju dziecięcym i zaraz wróciła. Usiadła obok mnie, zakładając cudownie opalone, nogę na nogę, czułem jej dotyk i zapach. W pewnej chwili ,patrzy mi w oczy i mówi: Taki wysoki, przystojny chłopak, musi mieć powodzenie u dziewczyn. Mówię, że nie jestem dosyć przebojowy, aby je podrywać.
Hymm, coś trzeba zrobić, aby Cię ośmielić – powiedziała i mnie pocałowała. Szybko się to dalej potoczyło, miała cudowne ciało, jak u młodej panny, a umiejętności ,jakie ma się długo praktykując. Całując mnie, gdy wychodziłem, szepnęła z uśmiechem na twarzy: Chyba Cię trochę ośmieliłam do dziewczyn. Wychodząc z jej klatki, na uginających się nogach, minąłem się z jej wracającą do domu córką.
To ona mnie poderwała, ja byłem wtedy jeszcze zielony…

Odpowiedzi

" Taki wysoki, przystojny

" Taki wysoki, przystojny chłopak, musi mieć powodzenie u dziewczyn." Poderwała cię tylko dlatego, że wygrałeś los na loterii genetycznej. Z jednej strony gratulacje a z drugiej - w sumie nic nie musiałeś robić. Więc zadam pytanie w jaki sposób ten blog ma pomóc innym użytkownikom?

Portret użytkownika Admin

Nie musi być tak, że każdy

Nie musi być tak, że każdy blog to super merytoryczne kazanie. Czasem fajnie się czyta takie historie z dawnych lat.

Portret użytkownika Simi

dobra akcja

dobra akcja Laughing out loud

Portret użytkownika fujiwara

W sumie bardziej brzmi to jak

W sumie bardziej brzmi to jak fantazja erotyczna niż prawdziwa historia. Tak czy inaczej gratuluję Laughing out loud

Portret użytkownika huka

Hym, ja wtedy miałem

Hym, ja wtedy miałem kompleksy straszne, jak wielu młodych ludzi, jeśli przeczyta ten tekst, ktoś równie nieśmiały, pomyśli sobie, trzeba mieć, oczy szeroko otwarte, bo nigdy nie wiemy, czy kobieta spotkana w parku, nie ma na nas ochoty. Co do jej pochwał, chciała mnie ośmielic bo czuła, że wstydliwym jestem. Podstawą, jest, że kobiety, zawsze zwracają uwagę na szczegóły urody, nie całość, więc zawsze dostrzegają w facecie coś wartego uwagi, a to oczy, a to nos...

Przy takim farcie to

Przy takim farcie to powinieneś jeszcze w lotto zagrać. Trafisz szóstkę za pierwszym razem Wink Wtedy kobiety będą Cię same do domu zapraszać nie ważne w jakim wieku będą.

Portret użytkownika SIKS

Zazdrośnicy hehe. Fajna

Zazdrośnicy hehe.

Fajna akcja. Laughing out loud

Portret użytkownika Hasano

Ja ostatnio też dosłownie

Ja ostatnio też dosłownie zostałem wyrucha*y, znaczy nic nie musiałem robić a wiedziałem, że będę spał u tej dziewczyny i dojdzie do seksu.

Dojdzie do seksu.. No całe

Dojdzie do seksu.. No całe życie toczy się według tego aby dojść do seksu hmmmmm

Portret użytkownika vanarmin

Fajnie mi się czytało. Powiem

Fajnie mi się czytało. Powiem Ci, że pofuksiło Ci się taką mamuśkę przelecieć.
Kobiety po 40-tce czasami bardziej są napalone na seks niż te młode, no są odważniejsze.
Takie okazję się zdarzają, trzeba tylko trafić na odpowiedni moment i go wykorzystać.

Świetna pióro, takie jak

Świetna pióro, takie jak lubię