Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Jak Podrywać Najpiękniejsze Kobiety w Polsce cz.1

Portret użytkownika Admin

Kto z nas mężczyzn nie chciałby zdobyć /zdobywać absolutnie pięknych kobiet? Rozpalić i zauroczyć. Mówię tutaj o naprawdę obłędnie pięknych kobietach. Takich których jest 1-2 % w społeczeństwie. Tych, o których podrywacze mówią SHB (Super Hot Babe) czyli super gorąca laska, dziewczyna 9-tka lub 10-tka (w umownej skali wyglądu kobiety). Widzisz je na rozkładówkach playboya, czasem w filmach porno, czasem w elitarnych klubach, na filmach, a czasem w dzień w centrum, handlowym ubraną tak seksownie, że nie możesz o niczym innym myśleć. Często 9tki i 10tki mają wysoki status społeczny w oparciu o sam wygląd. Mówię tu o kobietach, które są zatrudnianie z tego powodu, że są piękne. To najpiękniejsze z najpiękniejszych.

Pomysł oceniania kobiet w skali wyglądu nie wymyślili podrywacze (PUA). Pamiętam film z 1979r. „Dziesiątka” z Bo Derek w roli głównej. Już wtedy używano takiej „skali” dla oceniania wyglądu kobiety. Teraz różnej maści "Gargamele" oskarżają społeczność PUA o tą "skalę wyglądu"...

Jeśli dziewczyna jest w 1-2% najpiękniejszych kobiet, to prawdopodobnie od dawna gania za nią 90% facetów. A przynajmniej do niej wzdycha i fantazjuje o tym, aby ją zdobyć. To odróżnia po prostu ładną dziewczynę z kółka Twoich znajomych, z grupy studenckiej, czy też Ewę z Twojej pracy, za którą się ogląda połowa Twojego biura.

Taka dziewczyna już od czasu bycia nastolatką jest traktowana lepiej niż inne dziewczyny, jest non stop komplementowana za urodę, a faceci próbują ją przelecieć. W szkole ma kółeczko adoratorów, może zostaje miss szkoły, pewnie non stop jest zapraszana na wszelkie imprezy. Potem gdy dorośnie, dostaje oferty pracy w modelingu, oferty sesji foto, może mieć dostęp do najlepszych imprez, do vip roomów, do ekskluzywnych wycieczek, dostaje oferty sponsoringu, w grę wchodzą też oferty najlepszych imprez i narkotyków.

Czym różni się uwodzenie najpiękniejszych kobiet tzw. SHB, 10-tek, modelek, missek od "po prostu" ładnych dziewczyn?

Ciąg dalszy tu na blogu:

https://www.uwodzenie.org/jak-poznawac-i-podrywac-najpiekniejsze-kobiety...

Adept

Odpowiedzi

Portret użytkownika huka

Tylko takie warto podrywać.

Tylko takie warto podrywać. Smile

Portret użytkownika Dobrodziej z Północy

Ogólnie art. na plus, ale nie

Ogólnie art. na plus, ale nie zgadzam się z poradą nr 3. Da się, z tym że nie zwasze warto.

Co do dostępu do takich kobiet. Fakt. Moja obecna, wypisz wymaluj laska z twojego arta obraca się w takim światku. I fakt geje, fotografowie, dilerzy, gangsterka, celebryci, raperzy dje etc, to jej środowisko naturalne...

Sam jestem fotografem amatorem, co prawda przyrodniczym, ale co jakiś czas jakaś nawiedzona modelka pyta mnie o sesję.

Kolejny fakt, takie laski biorą ogarnięcie, wygląd faceta czy pozycję za pewnik i tu decydują niuanse. Jedna weźmie mniej przystojnego, a bardziej zaradnego, albo bogatszego, czy też bardziej ciekawego. Niemniej suma faceta musi zawsze dawać wynik dodatni.

Portret użytkownika Admin

"ale nie zgadzam się z poradą

"ale nie zgadzam się z poradą nr 3. Da się, z tym że nie zawsze warto" mam tu na mysli moment zagadania i zahaczenia w rozmowie.

Czy warto? To juz sprawa indywidualnych preferencji. TEmat na osobną dyskusje Smile

Portret użytkownika Dobrodziej z Północy

Jasne, pierwsze minuty są

Jasne, pierwsze minuty są decydujące. Mi bardziej chodziło o czas po zbudowaniu raportu. Niemniej, dobry raport pozwala na więcej luzu w dalszej relacji i pokazanie, że nie jest się robotem/panem idealnym. To też wg mnie temat na osobny wpis... Smile

Portret użytkownika Heathcliff

Świetny artykuł Fakt początek

Świetny artykuł
Fakt początek najtrudniejszy
I lepiej miec z czym podejść w sensie wartość oraz miec łącznik z tym światem

Czekam na 2a częśc

Takich kobiet prawie w ogóle

Takich kobiet prawie w ogóle nie ma, poza tym szkoda zachodu, bo ani to bardziej inteligentne, ani w łóżku lepsze. Po prostu ładny wygląd, który po paru dniach się znudzi. Nie ma sensu szczególne specjalizowanie się w poznawaniu takich kobiet i latanie za nimi. Więcej minusów niż plusów, bo takie stawianie jej na piedestale przez społeczeństwo też niszczy im mózg. Dobrze jest znać różnicę w podejściu do takiej laski, ale jak ktoś pisze, że lata wyłącznie za takimi, to chyba są to po prostu problemy z ego, bo poza ładną buzią, której przy zgaszonym świetle i tak nie widać, nie ma żadnej różnicy, a nawet najpiękniejsza laska potrafi walić jak spocony szczur. Nie jest to jakiś przejaw mizoginizmu, tylko wniosek, bo żeby poznać taką laskę trzeba trochę czasu i błędów poświęcić, a na końcu i tak szału nie ma, poza pochwaleniem się przed znajomymi. Większość lasek z modelingu ma po prostu zrytą psychikę i wrogowi nie życzę kontaktu z większością z nich, naprawdę jak z taką się pobędzie z dzień lub dwa, to można stracić wiarę w ludzkość. Pewnie nie wszystkie takie są, ale każda ma tego typu skazę w pewnym procencie.