Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Jak Pisać SMSy i Wiadomości do Dziewczyny w 2019 (SMS, FB)

Portret użytkownika Admin

Tydzień temu było jak NIE pisać sms i wiadomości do dziewczyny. Dziś o tym jak pisać sms w 2019 r. Nie tylko sms ale i wiadomości do dziewczyny. Nie tylko pierwsza wiadomość do dziewczyny, ale i kolejne. Wspomnę też o sposobach rozmowy z kobietą w 2019. Niezależnie czy to będzie FB messenger czy inny komunikator. Co się zmieniło, jakie są trendy, na co zwracać uwagę pisząc smsy i wiadomości w 2019 r.?

1. Wiadomość powinna być zabawna.

Humor to jedna z podstawowych umiejętności atrakcyjnego mężczyzny, tak samo jest w kwestii wiadomości. To może być zabawna anegdota dotycząca twojego dnia, śmieszny obrazek. Chodzi o to, żeby oferować EMOCJONALNĄ wartość. Po przeczytaniu wiadomości ona się uśmiecha i myśli chwilę o Tobie. Do jej (szaroburego) dnia wprowadziłeś chwilę radości lub śmiechu. Nie zadajesz jej potoku pytań, nie jesteś namolny, nie piszesz głupot, za to coś wartościowego płynie od Ciebie.

Przykład pierwszy z brzegu do dziewczyny typu vege i ezo, ona się pyta co u Ciebie, Ty "Medytuję w pozycji lotosu od 3 godzin, aby być kompletnie oświeconym na naszą pierwszą randkę, a jaki jest Twój procent zrozumienia sensu życia? ;)". Cały czas zaznaczasz, że chodzi o relacje damsko-męskie, nie o relacje kolega-koleżanka. I pieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu.

2. Napisz SMSa, który wnosi wartość

Wartość ma wiele twarzy. Może to być wartość emocjonalna (śmiech, radość, zaintrygowanie, wiedza), może być wartością bardziej konkretną np. zaproszenie w wartościowe, oryginalne miejsce. Wiadomość ma sprawiać, że jej życie stanie się lepsze, choćby o 1% albo choćby na chwilę. Powiedzmy, że zapraszasz dziewczynę na spotkanie. Kiedyś wystarczyło rzucić pomysł kawy w Starbucksie. Teraz lepiej działa motywator np. ciekawsze miejsce niż kafejka. Jeśli ona kocha małe pieski >> mem z pieskami, propozycja pójścia na wystawę szczeniaczków. Ona lubi rysować >> propozycja wyprawy do muzeum karykatury itp. Chyba to jasne? Coś więcej niż "spotkajmy się na kawie i poznajmy".

3. Wiadomość zaznaczająca relację między wami

Chcesz jej przekazać, że uważasz ją za atrakcyjną osobę (i w rezultacie chciałbyś się z nią spotkać). Chcesz komunikować, że zakładasz między wami bardziej romantyczne lub seksualne relacje. Że nie jesteś tylko jej przyjaciółką z penisem. Możesz dać komplement, ale bez przegięcia, bez bycia potrzebującym. „W tej błękitnej mini wyglądasz olśniewająco, poszłabyś ze mną na studniówkę?” (oczywiście pisane jako żart, bo ona wie, że masz np. 30 lat)

Kolejne 6 punktów ze screenami z rozmów znajdziesz na moim blogu:

https://www.uwodzenie.org/jak-pisac-smsy-i-wiadomosci-do-dziewczyny-w-20...

pozdrawiam
Adept

Odpowiedzi

Portret użytkownika Heathcliff

co jak co ale polecam! calosc

co jak co ale polecam!
calosc na blogu. i nie jest to podliz a ocena starego wilka hehe

fajnie że wyrozniles 2019 y. racja

Portret użytkownika Abelart

Pozwolę się poprawić..

Pozwolę się poprawić.. "starego zgreda" Laughing out loud

Portret użytkownika Kalili

Większej bzdury nie

Większej bzdury nie czytałem... Jaki mem z pieskiem? Czy Ty jesteś gościu poważny?

Portret użytkownika Admin

Taki mem z pieskiem, który ją

Taki mem z pieskiem, który ją rozczula. Jeśli chcesz wzbudzać emocje na wielu różnych poziomach. Z zaznaczeniem, że mem nie jest magiczną pigułką, tylko jednym z bardzo wielu rożnych aspektów komunikacji. Się doczepiłeś Smile

ps. Kalii - ostrzeżenie za formę komentarza. Drugiego nie będzie.