Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

9 Krótkich Inspiracji do Lepszego Związku z Dziewczyną

Portret użytkownika Admin

Chociaż od lat wskaźniki statystyczne pokazują, że na świecie radzimy sobie lepiej niż kiedyś w niemal wszystkich sferach od zdobywania wykształcenia po zdrowe odżywianie i technikę, to wyjątkiem jest jakość związków.

1. Staranie się w związku. Jak do tego podchodzić?

Myślę, że tu nie chodzi o staranie się – raczej o to, żeby wykluczać nudę ze związku. Wiadomo, że są obowiązki codzienne. Warto jest zrobić jasny podział obowiązków. Jest po prostu dbanie o to, żeby ta relacja nie była nudna, żeby na co dzień ona nie przynosiła jeszcze więcej szarej codzienności. Przyjrzyj się tym dniom spędzanym z nią. Kiedy jest więcej w was tej „codzienności”, a w jakie dni jest jej mniej? To jest wychodzenie razem, inicjowanie jakichś szalonych rzeczy, tak jak robiliście to na początku, jak spotykaliście się razem – są to wyjazdy np. spontaniczne na weekend. To nie jest staranie się. To jest po prostu urozmaicenie tego codziennego życia, które niestety w dłuższą relację prędzej czy później może się pojawić.

Wielu facetów z różnych grup internetowych Redpill, MGTOW narzeka, że faceci muszą się tak bardzo dużo starać w związku, a kobiety nic nie robią.

Dlatego tak ważnej jest właśnie kwestia tej wczesnej kwalifikacji. To jest kwestia poprawnego procesu dobrania się w parę. Tego procesu, który odpowiada za to, że my wiemy czego chcemy i kobieta wie, czego chce. Jeżeli 90 % tych „starań” wynika z naszej strony, to jest to niezdrowa relacja. Natomiast wynika ona z błędnie przeprowadzonego procesu kwalifikacji na etapie podrywu. I z braku własnych wymagań (oczekiwań) wobec kobiety. Także ze zbyt dużego przewartościowania jej cech. Postawienie jej na piedestale na bazie nierealnych zachowań czy cech, na bazie naszych iluzji w głowie.

2. Reanimacja i tuning związku.

ciąg dalszy na blogu:

https://www.uwodzenie.org/9-inspiracji-do-lepszego-zwiazku-z-dziewczyna/

Adeptg

Odpowiedzi

Umiejętne dobieranie słów

Umiejętne dobieranie słów jest bardzo ważne, tak samo chwalenie drugiej osoby za coś co postanowiła zmienić w swoim zachowaniu.
Taki przykład.
Jak widzimy, że jest burdel w pokoju to własnie warto powiedzieć, że czujesz się lepiej gdy zbiera po sobie rzeczy i jak zrobi to raz, pochwalić, zrobi drugi, pochwalić. Najgorzej jest rzucać się na drugą osobę z japą, ze jest burdel, bo skutki mogą być przeciwne do tego co chcemy osiągnać.

Portret użytkownika Pckr

Bardzo fajny blog!

Bardzo fajny blog!

Portret użytkownika Młody_zielony

Fajnie ze coś o dłuższych

Fajnie ze coś o dłuższych relacjach
!!!!