Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

WYŚNIONA MIŁOŚĆ

Portret użytkownika Hektor

Wróciłem do domu nad ranem a ona czekała na mnie całą noc. Martwiłam się, dlaczego nie zadzwoniłeś, co się dzieje Hektor? Popatrzyłem na swojego anioła siedzącego na łóżku, ale nie byłem w stanie spojrzeć jej w oczy. Chodź do mnie kochanie powiedziała. Moje ciało jakby samo zajęło miejsce przy mojej najdroższej. Złapała mnie delikatnie ale stanowczo obiema dłońmi za twarz i zadała pytanie: „ Co się stało, dlaczego jesteś taki dziwny?” Coś w środku mnie rozdzierało mi serce. Tak bardzo ją kocham, jak nikogo na świecie! Nie potrafiłem jej okłamać, mogłem okłamywać samego siebie ale nie ją. Ze łzami w oczach powiedziała: „Popatrz na mnie i powiedz bo martwię się o Ciebie”
Karina… nie wiem jak mam Ci to powiedzieć… jestem skończonym skurwielem… nie wiem jak mogłem to zrobić. „No mów w końcu”. Karina, ja byłem z inną kobietą dzisiaj… zdradziłem Cię… Jej ręce osunęły się z mojej twarzy bezwładnie na kolana, twarz zbladła, nie płakała, to był dla niej szok. W jej oczach zobaczyłem coś dziwnego, coś czego nigdy wcześniej nie widziałem. Nie umiem tego opisać ale to spojrzenie wdarło się w jednej chwili na samo dno mojej duszy. Wstała i podeszła do okna. „Dlaczego?” Podszedłem do niej i łamiącym się głosem powiedziałem, że nie wiem. To była chwila, impuls, sam nie wiem dlaczego to zrobiłem, wiem, że nie zasługuję na Ciebie, zrozumiem jeżeli nie będziesz mnie chciała znać, wiem jak wielką krzywdę wyrządziłem Ci tym co zrobiłem. „Dlaczego?” to ciche pytanie zabijało mnie jak nóż. Upadłem na kolana, złapałem ją za ręce, były zimne, zawsze miała zimne gdy się czegoś bała. Płakałem jak dziecko i prosiłem ją o wybaczenie. Milczała jedynie łzy które płynęły jej po policzkach mówiły do mnie. Krzyczały wyraźniej niż jakiekolwiek słowa „Hektor dlaczego?” W tych łzach było całe moje życie, które właśnie teraz płynęło dwoma strumieniami po jej policzkach i szyi. Tak jakby razem z nimi wypływało wszystko co ma ze mną związek. Ona jest tak uczuciową i kruchą istotą, to musi być dla nie ogromny ciężar. Zawsze to do mnie uciekała z problemami a teraz… A teraz to ja jestem problemem. W tych łzach zawisła moja przyszłość. Bez słowa ubrała się i wyszła. Straciłem ja. Nie byłem w stanie wstać z podłogi, więc upadłem na nią. Nigdy w życiu nie czułem, że robię komuś tak wielką krzywdę jaką zrobiłem właśnie jej.
Nikt nie potrafił mnie tak rozśmieszyć jak ona, nikt poza nią nie potrafił sprawić, że płakałem i nikt nie potrafił mnie tak wyprowadzić z równowagi jak ona. Jednego jestem pewny nie potrafię bez niej żyć, moje życie zaczęło się gdy ja poznałem a bez niej… Karina zawsze lubi wsuwać we włosy kwiat tuż nad uchem, uwielbiam jak to robi, wygląda wtedy olśniewająco, tak jak na naszym pierwszym spotkaniu.
Dziś mi się śniła, tak realistycznie, że byłem zły kiedy się obudziłem. Nie wiem jaki jest dzisiaj dzień, która godzi, nic mnie to nie obchodzi a mój pokuj? Nie przypomina mojego pokoju tylko śmietnik, zsunąłem się na podłogę i śniłem na jawie, mówiłem do niej. Wziąłem kartkę i pisałem- to podobno dobra metoda na wyjście z dołka, komuś się wygadać a „papier wszystko przyjmie” jak mówią. Więc pisałem do niej, do Kariny:
Czy to otaczający świat się zmienił? Czy to nasze światy się zmieniły i nie potrafią mieć wspólnej płaszczyzny. Czy przechodząc za jakiś czas obok siebie będziemy na tyle silni żeby nie odwrócić wzroku i pozwolić poznać duszy twarz osoby niegdyś tak jej bliskiej. Tak bliskiej, że wracające jej wspomnienie roztrzaskując się o naszą tarcze obojętności drżącą ręką smutku ściśnie nasze gardła i zamgli oczy. Tak dalekiej że zdającej się ukazać naszym oczom raz pierwszy. Twarzy innej. Twarzy innej? Czy spojrzeniu innemu.
Mijając się na parę kroków, zatrzymamy się w miejscu. Podniesiemy szybko wcześniej spuszczone głowy i odwrócimy przez ramię. Wyminołwszy się tak jakbym ja przechodził na brzeg Twoich wspomnień o mnie a Ty mojej pamięci o Tobie. Anią smutku staną pomiędzy nami. Tak chyba dlatego się zatrzymaliśmy. Jego rozpostarte pomiędzy nami potężne, białe skrzydła musiały swym powiewem obudzić smutek w głębinach naszych dusz. Dlatego nasze ciała stanęły w miejscu jak solne posągi zaczarowane wzajemnym spojrzeniem. Słone łzy, sól na rany, słono zapłacić – wszystko boli! I Anią Smutku popatrzył w mą duszę. Jezu jak to boli! Odwrócił głową w Twoją stronę. Dolna warga Ci zadrżała, a potem zobaczyłem łzę na Twoim policzku- słoną.
Pomiędzy brzegami wzajemnych o sobie wspomnień powstała przepaść. Dawno nie mieliśmy wspólnych wspomnień. Każdo z nas miało swoje. Ja poszedłem swoją drogą, Ty swoje drogi miej, czy skrzyżują kiedyś się, jeden Bóg tylko wie. „Nikt nie wydaje się bardziej obcy niż ktoś, kogo się kiedyś kochało” napisał Erich Maria Remarque. Wydaje się obcy! Ale jak? I podmuchem wiatru skrzydeł anioła wpadnijmy w przepaść nas dzielącą.
Jest! Wróciła! Siedziałem na podłodze pisząc swój list do niej, którego nigdy nie dostanie a ona właśnie weszła do mojego pokoju.
Karina: Cześć, przyszłam po rzeczy,
Ja: Karina………………..jasne
Karina: Hektor jak Ty wyglądasz, co się z Tobą dzieje?
Ja: nic, wszystko dobrze, a co u Ciebie?
Karina: (w jej oczach zobaczyłem łzy a jej głos drżał) Jakoś sobie radzę, ale jest mi cholernie ciężko.
Ja: A może moglibyśmy… wiem, że po tym…
Karina: Jest mi ciężko i chcę Cię o coś Hektor poprosić
Ja: proś o co chcesz
Karina: zapomnij o mnie
……………………………………..
Ja: Zawsze chciałem żebyś mnie poprosiła mnie o coś niemożliwego… tak żebym mógł Ci pokazać jak bardzo Cię kocham. I teraz właśnie to zrobiłaś, poprosiłaś o niemożliwe.

_____________
Edit:Ciąg dalszy tej historiiOdpowiedzi

Oo staary, wpadłeś... nigdy

Oo staary, wpadłeś... nigdy bym się nie spodziewał, że Ciebie to trafi, Ciebie! Hektora! Tego które opowieści z podrywów zachęciły mnie do nauki uwodzenia.

Teraz już wiem przynajmniej czemu tak długo nie pisałeś żadnych blogów.

Jedyne co mogę poradzić to "Zmień dilera" jak to pisał jeden z użytkowników...

Portret użytkownika skaut

osz kurwa...

osz kurwa...

Portret użytkownika saverius

"nawet najtwardsi mają

"nawet najtwardsi mają chwile, kiedy potrzebują klęknąć".

To była ta chwila.

Portret użytkownika Marlboro

..podrywanie nie może być

..podrywanie nie może być sensem twojego życia..
Teraz to ty popełniłeś błąd, staraj się go naprawić. Jej teraz będzie ciężej niż tobie. Dostałeś porządną lekcję i prawdopodobnie nie zapomnisz jej do końca życia..

Portret użytkownika Kilik4554

Zakochałeś się.. ehh smutno

Zakochałeś się..
ehh smutno się to czyta i daje do myślenia..
Trzymaj się chłopie;)

Portret użytkownika Admin

Taaaa... A za tydzień będzie

Taaaa... A za tydzień będzie mu robiła loda jakaś nowa laska Wink

Wiem zepsułem cały nastrój wpisu.

Portret użytkownika lunático

no bedzie Gracjan i co z

no bedzie Gracjan i co z tego??Szczerze,wiem ze nie na tym polega uwodznie i powinien sie Hektor nie przejmowac,ale normalnie mi go szkoda,tak to obrazowo opisal ze az mi smutno.Chlopie wspolczuje ci calym sercem,chodz gracjan ma racje w 100%...Dasz rade wierze w CB!!

Portret użytkownika Profesor

I po komentarzu Gracjana nie

I po komentarzu Gracjana nie wiem co myśleć ^^

Ten wpis chyba nie jest dla

Ten wpis chyba nie jest dla nas... Jest adresowany do rzeczonej Kariny, takie Hektora pokajanie, samobiczowanie i prośba o wybaczenie lub grzechów odpuszczenie. Widać tylko taka droga pozostała, lub uznał, że tak najlepiej będzie. Kobieta chyba stronę zna, to i przeczyta. Na to liczy. A może się mylę i złość chce chłopina odreagować, nie wiem, ale napisane nieźle...

Gen jeśli ona tą stronę zna,

Gen jeśli ona tą stronę zna, to właśnie wydałeś zamiary lub plan Hektora...

a może mu pomagam???

a może mu pomagam???

A no faktycznie, pomagasz po

A no faktycznie, pomagasz po głębszym przeanalizowaniu, niestety na mój pierwszy rzut oka rzuciło się zdemaskowanie intencji, co stwierdziłem, ze nie jest pomocne ale po głębszym przeanalizowaniu ten fakt nie ma znaczenia.

I te słowa są przykładem, ze

I te słowa są przykładem, ze dla Hektor uwodzenie nie jest wszystkim. Ale ciężko jest powiedzieć sobie "przestań!" skoro pokus tak wiele a instynkt jak to instynkt.

Cały tekst przesiąknięty jest uczuciami ale w ostatnim zdaniu, to co jej przekazałeś było... w sumie nie wiem jakiego słowa użyć, najbardziej odpowiednie będzie słowo "wstrząsające?",po tym co zrobiłeś(że jej powiedziałeś prawde) ta riposta ruszyła ją.

Czy takie zakochanie się i

Czy takie zakochanie się i myślenie o kobiecie że jest już ''tą jedyną'' jest dobre?
A może przez cały związek z kobietą powinniśmy się starać nie zakochać?
Bo wtedy łatwiej przetrzymać rozstanie...

Anioł i pokój z Tobą. Dasz

Anioł i pokój z Tobą. Dasz rade wiesz o tym!

Portret użytkownika averytwine

Kokos zadał dobre pytanie...

Kokos zadał dobre pytanie... kiedy możemy spuścić gardę i żyć chwilą?

Portret użytkownika Kwaytcha

Kiedy wiesz, że ją kochasz.

Kiedy wiesz, że ją kochasz. Jaki sens ma posiadanie 1000 kobiet i nie czucia żadnych emocji do żadnej z nich?

Hektor, trzymaj się, aż zabrakło mi słów, że to TEN Hektor.

Portret użytkownika GDP

Kurwa nie dołujcie się

Kurwa nie dołujcie się wzajemnie bo wszystkich na portalu deprecha dopadnie. Hektor wie co zrobił, miał jaja żeby się przyznać do błędu i chwała mu za to, ale pisanie księgi kondolencyjnej w komentarzach to troche przesada. W końcu posuwając inną kobietę wiedział co robi. Użalanie się nad nim na niewiele się zda.

Portret użytkownika Ashkael

Podpisuję się pod tym.

Podpisuję się pod tym.

Portret użytkownika radzik89

Dokładnie. Przestańcie go

Dokładnie. Przestańcie go poklepywać po plecach bo to nie portal wzajemnego wspierania się. Po za tym artykuł zdecydowanie nie dla początkujących...

Portret użytkownika Ninji-tsu

Zdarza się najlepszym......

Zdarza się najlepszym......

'kochaj nie rań' ktoś tak

'kochaj nie rań' ktoś tak ostatnio pisał.

Portret użytkownika salub

:D Gracjan! Heh. Właśnie

Laughing out loud Laughing out loud Laughing out loud

Gracjan!

Heh. Właśnie czekam na obiad z kumplami. Fajna rozmowa. Wskazując na mnie jeden z nich powiedział:

-a ten to ciągle zakochany siedzi
*no bez kitu, tylko sam nie wie w kim..

Laughing out loud

Portret użytkownika CCC

Każdy z nas może ulec tej

Każdy z nas może ulec tej słabości, niech doświadczenie Hektora będzie dla nas przestrogą czego robić nie powinniśmy. Hektor - dzięki za to, że podzieliłeś się tym uczuciem, które towarzyszy zdradzie, osobiście nigdy tego nie doświadczyłem, a czytając Twój wpis utwierdzam się, że tego nie zrobię (chociaż zobaczymy co życie pokaże). No cóż, powodzenia.

Dasz rade Hektor! Za jakiś

Dasz rade Hektor! Za jakiś czas wyciągniesz wnioski z tej trudnej lekcji, podniesiesz się, spojrzysz w lustro i powiesz ,,Wróciłem'', bo życie to najlepszy nauczyciel.

Portret użytkownika Ronlouis

Hektor jestem dobrej mysli,

Hektor jestem dobrej mysli, jestes nie do powstrzymania i nawet z tym wszystkim co sie stalo, ona wroci. W międzyczasie można ten czas wykorzystac np. na wygraną konkursu szkolenia w Warszawie z RMS-u. Przez cały dzień obija mi sie pewien kawalek w ktorym kobieta zdradzona spiewa fuck you, a potem dodaje fuck you real good:)..kobiety:)

http://www.youtube.com/watch?v=o...

Portret użytkownika wdg

Cos jest tu grane , ktos

Cos jest tu grane , ktos przegral zaklad...

Jezeli tak emocjonalnie reagujesz na utrate , to musiales nie miec jaj na szczerosc i ponadto na zdrade . Jakies dziwne dysbalanse sil . Czy to ten wypadek , kiedy zrozumial gdy stracil ?

Na wypadek,ze jest wszystko tak , jak autor i pisze:

Bywa.Sam wiesz,ze wroci.

Portret użytkownika Trancer

Trzym się Hektor.... ze

Trzym się Hektor....
ze wszystkiego można się podnieść, nic nie jest przesądzone...
"Nie ma przeznaczenia, wszystko jest w naszych rękach"...

Napewno pamiętasz ten fragment....
uwierz w jego przesłanie, uwierz w to, że wszystko się ułoży...

Portret użytkownika wacek

Nie ważne jak bardzo dostałeś

Nie ważne jak bardzo dostałeś po mordzie... Ważne jak szybko podniosłeś się po ostatnim ciosie.

Przywiązanie to zła rzecz. Przywiązanie prowadzi do strachu. Strach do gniewu. Gniew do nienawiści. Nienawiść to ciemna strona mocy.

Portret użytkownika saverius

Ale pierdolicie. "ona

Ale pierdolicie.

"ona wróci", "ona wróci". To jest w ogóle poparte waszym doświadczeniem? Wracały do was zdradzone przez was kobiety?

Problem w tym, że raczej nie wróci.