Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Simple Man - blog

Portret użytkownika Simple Man

Być albo nie być? Naturalność, czy NLS?

Być albo nie być? Oto jest pytanie.

No właśnie. Być sobą? Czy udawać? Temat w cholerę kontrowersyjny, ale bardzo ciekawy. Zastanawiałem się, czy napisać coś od siebie... Ale zdecydowałem się. Więc posłuchaj...

Jestem za byciem sobą. Dlaczego? To bardzo proste:

-Lepiej być prawdziwą pizdą, niż sztucznym twardzielem.
-Jesteś szczery wobec innych i SIEBIE.

Portret użytkownika Simple Man

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw"

Siemasz.

Ten wpis będzie dla mnie małym testem, który pokaże mi, czy nadaję się jeszcze na tę stronę. Konieczne są wasze opinie. Komentuj, proszę.

Portret użytkownika Simple Man

Simple Man, Simple Highway

Nie wiem o czym marzysz. Nie interesuje mnie to, jak się rozczarowałeś, gdy próbowałeś spełnić swoje marzenie. Ale ono tkwi w Twojej głowie. JEST MOŻLIWE! Niektórzy z Was już wiedzą, że jest trudno i niełatwo. Ciężko jest zmienić swoje życie. Podczas pracy nad swoim marzeniem poniesiesz wiele rozczarowań, wiele porażek i wiele bólu. Będą chwile, w których zwątpisz w siebie.

Portret użytkownika Simple Man

Szczegóły znaczą więcej niż myślisz.

Cześć. Dawno mnie tu nie było, co? Wiele nowych twarzy widzę. Ale wiecie co? Razem z nowymi twarzami widać też kolejne świetne blogi. To wspaniałe obserwować to koło... Przychodzą, napiszą, odejdą. Przyjdą nowi, ulepszą, znikną... I tak w koło. Pomyślcie ile ta strona ma już w sobie wartości. Tylko, że te wartości są bezcenne.

Portret użytkownika Simple Man

Życzenia Świąteczne.

Życzę... Żeby żyło Ci się lepiej, żebyś miał więcej miejsca, żebyś chciał codziennie wstawać rano, mieć tą motywację. Życzę Ci również zdrowia, oraz wielkiej wyobraźni. Im większa wyobraźnia, tym większe marzenia - a w święta... Marzenia się spełniają.

Portret użytkownika Simple Man

Najpierw samochód, potem paliwo.

Wiesz kiedy osiąga się szczęście? Podobno wtedy, gdy budzisz się wczesnym rankiem, kładziesz późną nocą, a pomiędzy robisz to, co lubisz. Wierzę w prawdziwość tych słów, nie mijają się z prawdą. Ale chyba to nie wszystko?

Każdy normalny facet chce mieć kobietę. Ale to nie jest taka sama chęć, jak posiadanie samochodu, czy komputera. Z kobietą jest całkiem inaczej.

Portret użytkownika Simple Man

Boli, czyli dobrą drogę wybrałem.

Biblia, Pismo Święte (z greckiego βιβλίον, biblion – zwój papirusu, księga, l.m. βιβλία, biblia – księgi) – zbiór ksiąg, spisanych pierwotnie po hebrajsku, aramejsku i grecku, uznawanych przez żydów i chrześcijan za natchnione przez Boga. Biblia i poszczególne jej części posiadają odmienne znaczenie religijne dla różnych wyznań.

Subskrybuje zawartość