Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Mendoza - blog

Portret użytkownika Mendoza

Związki

Zbiór wskazówek własnych, zebrany przez te wszystkie lata.

-Masz tak o siebie dbać w związku, że GDYBY się skończył, nasz wyjść z niego lepszym człowiekiem, niż w niego wszedłeś.

-Jakakolwiek kontrola jest zupełnie bez sensu, bo po co mi kobieta, którą trzeba kontrolować?

Portret użytkownika Mendoza

Moje partnerki, Moje historye, część trzecia

Wiosna 2019

Mekka wakeboardu. Niemcy.

Przyjechałem na obóz sportowy ze znajomymi. Rozstawiłem namiocik i polazłem na deche. Przez pierwsze dwa dni nigdzie się nie zaczepiłem. Trzeciego była gruba impreza, a ja się złapałem na tym, że pije smutne piwo ze znajomymi zamiast się gdzieć zakręcić.

Portret użytkownika Mendoza

Moje partnerki, moje historye, Prolog + część druga

Zima 2018/2019PrologDruga w moim życiu, dogłębna i szczera z mojej strony miłość zdechła. Ktoś mógłby powiedzieć, że przecież nie musiała. A ja bym powiedział, że nie ma co sprzedawać swojej duszy dla błyskotek, bo z tego wszystkiego, to chyba jedyne co się naprawdę ma.

Portret użytkownika Mendoza

Moje partnerki, moje historyje, część pierwsza.

Lato 2017

Pracowałem na zajebistym wakeparku za granicą jako instruktor. Poznałem tam dwie rosjanki, dwie zajęte, miały jednak wolną koleżankę która poszła do baru, też rosjankę.

No to hyc.

Dosyć szybko ją wyjąłem, rozmawialiśmy po niemiecku, po rosyjsku rzadko, ponieważ kaleczyłem wtedy jeszcze ten język. Kilka spotkań w plenerze a potem myk na chatę i TV.

Portret użytkownika Mendoza

Damski dąs

Zacząłem odpisywać juzerowi @tuurystaaa na jego pytanie odnośnie fochów tu i ówdzie rzucanych przez jego kobiete i wyszło mi, że chciałbym więcej powiedzieć niż forum tego wymaga, więc pochyliłem nad klawiaturą raz jeszcze by spłodzić mniej lub bardziej dobroczynnie nowego blogaska, nie tylko dla mnie, by uporządkować ten temat w szufladce, lecz także dla was, czytelników, byście mieli co pod ręką

Portret użytkownika Mendoza

Mieć/chcieć - krzywe zwierciadło i rola jednostki w grupie.

Panuje jakaś konsternacja we wpisach, wieje smutkiem i zrezygnowaniem. Więc trzeba będzie to jakoś zrównoważyć i prysnąć garść iskier na zmoczony (być może) jesienną aurą proch wewnętrzny. Bo cienie zaczynają tutaj pomykać jak we własnym landzie.

Portret użytkownika Mendoza

Kobiety - Czyli sekstant dla śmiałych Kapitanów

Berliner Kindl sponsoruje dzisiejszą wenę, jest wystarczającym siło-twórczym napitkiem bym znowu zmacał klawiaturę. To musi być odpowiedni czas na pewne pisanki, nawet jak już się wie, o czym ewentualnie by się rozpisać, to trzeba jeszcze wiedzieć, jak to ująć. To tak jak Bukowski malował słowami rzeczywistość.

Subskrybuje zawartość