Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Wygląd vs Podryw - Nowe Porządki

Portret użytkownika Admin

„Adept, ale przyznaj to – laski lecą na wygląd prawda?”, „No przyznaj, wygląd jest ważny, prawda? Przystojni faceci mają łatwiej, prawda?” albo „Bez wyglądu nie mam szans u kobiet, prawda?”

Wkurwiają mnie takie pytania. Słyszę je od 12 lat i prawdopodobnie będę słyszał już do śmierci. Nie cierpię po raz setny odpowiadać na to pytanie. Bo ile razy bym tego nie napisał w jakimś artykule, to i tak za tydzień kolejny muminek idiota wyskakuje z takim pytaniem albo komentarzem na Fejsie, moim blogu lub portalu.

Uwaga tępy idioto! Powiedzenie "Wygląd nie ma znaczenia" jest TYLKO użytecznym stanem umysłu do podrywu. Jest przekonaniem wewnętrznym, albo jak wolisz "samo okłamaniem siebie". Takim, które pomaga osiągnąć sukces w podrywie. Bo nie będąc przystojnym i podchodząc od pięknej dziewczyny lepiej jest mieć w głowie myśl
"wygląd nie ma znaczenia, ona będzie moja, jestem zajebisty a wszyscy przystojniacy to luzerzy"
niż "wygląd ma znaczenie, nie jestem przystojny więc ona mnie nie zechce :(". To drugie sprawi, że nawet nie zagadasz, albo jeśli pojawi się obok niej przystojniak, to automatycznie się poddasz.

Oczywiście, że wygląd jest ważny. Oczywiście, że pieniądze pomagają w uwodzeniu, Oczywiście, że sława pomaga w uwodzeniu.

Czy zawsze są decydujące? nosz kurwa jasne, że NIE.

No i często, jest dużo mniej ważny niż sie ludziom wydaje. Wygląd jest najważniejszy dla ludzi, którzy nie mają GRY.

Jeśli Twój wygląd jest 2/10 to musisz mieć GRĘ 8/10. I na odwrót, jeśli masz wygląd (czy sławę) 8/10, to Twoja gra może być 2/10. To widać chociażby w Warsaw Shore.

Ponieważ mam dość głupich przepychanek na temat roli wyglądu, marudzenia na temat wyglądu, od dziś będę kasował wszystkie tematy i komentarze w których ktoś narzeka na wygląd. Oto samo proszę moderatorów.

Można pisać o wyglądzie i jego roli w uwodzeniu, porady na temat wyglądu itp. Ale nie dopuszczalne będą komentarze typu

"no tak, on jest Danielem to każda laska na niego leci"
"ale przyznasz Adept że wygląd ma znaczenie?". Tak, przyznaję, zawsze to przyznawałem. I komentarz idzie do kasacji.

To portal o podrywie i sposobach podrywu. Nie o płakaniu w rękaw, że jesteś brzydki.

Tutaj mój ostateczny głos w dyskusji UWODZENIE vs WYGLĄD:

O sukcesie z daną kobietą decyduje cały szereg czynników. Jeśli policzymy cechy mężczyzny, które kobiety uważają za atrakcyjne (np. poczucie humoru, pewność siebie, status, zaradność, siła, entuzjazm, lider, towarzyskość, wytrwałość, troskliwość itd.) to znajdzie się ich pewnie ze 30, z czego tylko ok. 25-30% z nich są związane z wyglądem i sylwetką. U facetów jest dokładnie na odwrót. Oczywistym jest, że przystojny, wysoki facet wypada lepiej w porównaniu z niskim facetem, ale TYLKO jeśli mają taką samą GRĘ. tzn. gdy będziemy porównywać dwóch facet o różnicy w wyglądzie i identycznych, zwykłych, przeciętnych (nie uwodzielskich umiejętnościach z kobietami.

Jeśli nie masz uwodzicielskich umiejętności, jesteś taki sam jak inni kolesie z charakteru, osobowości to na czym ma bazować kobieta wybierając sobie seksualnego partnera? Właśnie na wyglądzie lub kasie. Bo to dla niej jest czynnik, który wyróżnia jednego od drugiego. Idźmy dalej. Powiedzmy, że nie masz zbyt wiele pieniędzy, wygląd przeciętny, powiedzmy że ogólnie jesteś przeciętny, to jeśli nic nie zrobisz, aby się rozwinąć i w INNY sposób działać seksualnie na kobietę, to dlaczego atrakcyjna kobieta miałaby poczuć pociąg właśnie do Ciebie?

Jeśli nie masz GRY (ogólnie mówiąc) to decydują o sukcesie właśnie te wszystkie społeczne aspekty atrakcyjności czyli wygląd, ubranie, status majątkowy, sława . Wtedy liczysz tylko na łut szczęścia, że się fartem spodobasz jakiejś dziewczynie, będziesz w jej typie, nie masz wyboru, tylko ona wybiera w takiej sytuacji. I pewnie na co dzień podobasz się tylko tym, które Tobie się nie podobają. Smuteczek.

Umiejętnościami uwodzenia (słowami, dotykiem, „błyskiem w oku”, zdecydowaniem itd czyli skillem) nadrabiasz to czego natura Ci nie dała. Problem zaczyna się, gdy faceci robią sobie wymówki i nie dbają o siebie, ubierają się niedbale, nie mają swojego stylu (tzn. mają styl mamy). Nie zmienisz już tego, ile masz wzrostu, ale możesz zacząć się lepiej ubierać, możesz nauczyć się doskonałej mowy ciała i mieć własny styl (najlepiej gdy wchodzi w jakiś seksualny stereotyp). Nie musisz być piękny, żeby stać się męskim.

Nawet jeśli do kobiety nie będzie przemawiał twój wygląd, zacznie zwracać uwagę na to, jak o siebie dbasz. Nie mający specjalnej urody, ale zadbany facet z silną osobowością jest atrakcyjny dla kobiety. Kropka. Musisz zadbać o elementy własnego stylu, na które masz wpływ. Na wzrost nie masz, na zarys twarzy też nie. Ale masz wpływ na masę innych czynników. Brzydcy faceci nie mają tak źle jak brzydkie kobiety. Poprawisz fryzurę, zadbasz o nowe męskie ciuchy i w skali wyglądu z czwórki stajesz się siódemką od tak. To już zawsze jakiś plus. Resztę nadrabiasz skillem.

Oprócz jako takiego wyglądu musisz jednak posiadać ‘grę’, żeby nie ograniczać się wyłącznie do jednego atutu. Jeśli jesteś przystojny to masz jeden atut, ale takich facetów jest nie za dużo. Więc musisz mieć inne atuty (asy w rękawie). ogą nimi być: seksowna mowa ciała, umiejętność kontaktu wzrokowego, wibracja seksualna, gadka czyli uwodzenie słowami, odpowiedni dotyk, zdecydowanie i prowadzenie dziewczyną, zdawanie testów, wytrwałość, męska dominacja, władczość, tworzenie zaintrygowania, kuszenia kobiety itd itp. Mógłbym wymieniać i wymieniać.

Jeśli nie masz wyglądu i kasy to co? masz się załamać ? Masz być samotny do końca życia? a dlaczego?

Jeśli w to wierzysz, to stoisz w miejscu i walisz konia. W sumie to nie ma problemu – więcej kobiet zostanie dla pięknych i bogatych. Oraz dla mnie i bardziej doświadczonych PUA. Wiele z tych problemów z wyglądem, jakie wkładają sobie do głowy muminki, to nic innego jak wymówki, przez które nie chcą działać.

Dużo ważniejsze jest jak ty w swojej głowie myślisz. Znałem facetów przystojnych i bogatych, a w ogóle nie radzących sobie z dziewczynami. Widziałem też bogatych i przystojnych i radzących sobie z kobietami. Jeśli masz kasę i wygląd to łatwo Ci uwierzyć, że zasługujesz na daną dziewczynę. Bo tak mówią filmy, gazety, koledzy i otoczenie. Jeśli nie masz, to musisz się sam wyciągać z mentalnego gówna. I obrać własną strategię w podrywaniu nie opierającą się na wyglądzie i kasie. Bo innej drogi nie masz.

Czy ktoś o moim wyglądzie, albo ktoś o wzroście 165 cm, czy zarabiający 1500 zl jest w stanie zdobyć atrakcyjną dziewczynę trzymając się ram społecznego myślenia i standardów? No raczej nie. Dlatego powinien obrać inną ścieżkę. Ścieżkę uwodziciela, bo alternatywą jest ścieżka nałogowego walikonia.

Od 15 lat ludzie w internecie toczą dyskusje „Czy wygląd ma znaczenie czy nie?”. Powiedzmy, że wytoczysz milion psychologicznych badań wg których wygląd ma znaczenie, tysiące wypowiedzi kobiet, że wygląd ma znaczenie. I koniec końców w dyskusji wraz z brodatym profesorem psychologii ogłaszasz, że „Tak, tak, jednak wygląd ma znaczenie”. I co dalej? Wygrałeś dyskusję w internecie. Udowodniłeś wszystkim, że „ten pieprzony wygląd ma jednak znaczenie”. I co dalej? W czym Ci to dalej pomoże w Twojej sytuacji z kobietami? Tak, w Twojej indywidualnej sytuacji? Co to zmieni w Twoim życiu? Czy usatysfakcjonowany tym, że masz rację powiesz „wiedziałem!!”… i wrócisz do grania w Warcrafta? „Moje życie seksualne jest do dupy, do końca życia laski będą mnie olewać, bo nie mam super wyglądu, więc zostanę królem orków! No przynajmniej pogram sobie w gry”.
Czy też może nieusatysfakcjonowany tym faktem, zaczniesz myśleć nad znalezieniem innego sposobu poza wyglądem i kasą, jakiejś dziury w „matrixie”, innych atutów, aby zaciekawić i napalić seksualnie dziewczynę?

Czy tak naprawdę potrzebny jest wygląd? Nie miał on tak duzego znaczenia 50 tysięcy lat temu, ładny facet nie miał większych szans z tygrysem przez to, że był ładny. Dlatego Wg mnie (i tylko we g mnie) nie ma to tak wielkiego znaczenia dzisiaj jak myślą sobie muminki. Natomiast jeśli choćby emitujesz pewność siebie, siłę wewnętrzną, męskość i to, że masz w życiu dobrze i dobrze się czujesz ze sobą – to już ma znaczenie. W realu, bo internet to co innego.

Dziś w naszej kulturze propagowane jest męskie piękno i jest to trochę sztucznie wykreowaną potrzebą. Miej to gdzieś. Wygladaj dobrze i jednoczesnie ucz się GRY, bo to da da Ci więcej sukcesów.

Większość pięknych kobiet nie przejmuje się zbytnio wyglądem (przystojnością) faceta . Dlaczego? Bo od wyglądu są one same. Wystarczy, aby jej facet był zadbany, nie musi być modelem . Ona chce się dobrze czuć przy mężczyźnie, fajnie spędzać czas, a nie ekscytować się jego urodą.

Odpowiedzi

Uwazam, że w kwestii wyglądu

Uwazam, że w kwestii wyglądu prezentuje rozsądne poglądy, ale może to m.in. do mnie jest ten ten tekst, więc:

1. Zapomniałeś dodać, że żeby pokazać swoją zajebistosc panna musi chciec w ogóle ciebie wysluchac. Jak nie odpadniesz przez wygląd, można walczyć.

2. Napisałeś, że trzeba rozwijać wygląd. Super. Tylko te środowisko (którego chcąc nie chcac jesteś częścią) jest w tym aspekcie zakłamane - nie bez powodu 80% gości których widzę podchodzacych w dzień to niechlujne brudasy, często w pakiecie z. odstajacym brzuchem. Po prostu ktoś im pewnych rzeczy nie uświadomił i chłopaki robią sobie krzywdę.

A znam to z autopsji bo będąc grubym gościem w rozciagnietych dresach mimo ładnej twarzy często miałem czerwone światło. Teraz często mam autostradę.

P.S Nawet jeśli taki niechluj z ulicy byłby najlepszym graczem na świecie nie jest w stanie wygrać z np. Rafałem Maslakiem, który jest normalnym gościem. Nie i kropka.

Portret użytkownika Admin

To nie bylo do Ciebie, tylko

To nie bylo do Ciebie, tylko raczej do Rolli, ktory zostal usuniety.

1. Zgadzam sie. Tylko nie wpadajmy w przesadę. Wystarczy ze bedziesz NIE SKRESLONYM przez wyglad, czy ogolnie mowiac pierwsze wrazenie i mozesz grac dalej. tymczasem wiekszosc trolli uwaza ze musisz byc conajmniej Mister of Poland, zeby w ogole zagadac do dziewczyny Smile

2. "Tylko te środowisko (którego chcąc nie chcac jesteś częścią) jest w tym aspekcie zakłamane "
Nie patrzyl bym az tak czarno Smile

ty mówisz "Nie i kropka." a ja widziałem takie przypadki, oczywiscie są to raczej wyjatki.

Tylko te wszystkie dyskusje przypominają mi "czy warto być pieknym i bogatym czy biednym i brzydkim".

Sa ogromnym marnowaniem czasu. Najgorsze jest to, że tak samo było gdy zaczynalem w 2005 r. I tak samo jest teraz w 2017. Ciagle sa hordy idiotów, którzy do wszystkiego podchodza w skrajny sposób.

Wiecie co? Nie wiem czy to

Wiecie co? Nie wiem czy to nie jest też kwestia wieku i czy na wygląd nie patrzą po prostu małolatki a nie dojrzałe kobiety? no bo patrzcie. Mam takich znajomych kolesi, mają po 18-20 lat wiecie, fotki w jakimś fajnym plenerze, najczęściej miastowym. Dobre, modne, markowe i dopasowane ciuchy, często też rurki, najczęściej fajna fryzura. Co rozumiem przez fajną fryzurę? Wygolone boki, przedziałek i długa góra. I wiecie co tym chłopakom piszą młode, atrakcyjne laseczki 16-20 lat? "Zajebisty", "najlepszy", "przystojniaczek" i tego typu rzeczy.
Po prostu taki koleś ma łatwy start. I nikt mi nie wmówi, że jest inaczej. Na reddicie jakiś czas temu ktoś zrobił eksperyment. Zrobił fake konto na tinderze z opalonym kolesiem w białym obcisłym tshircie, z urodą hiszpana, czarne włosy postawione do góry. Miał ponad 700 par w kilka dni.

Portret użytkownika Admin

"Po prostu taki koleś ma

"Po prostu taki koleś ma łatwy start. I nikt mi nie wmówi, że jest inaczej."

To prawda. Natomiast jest inna kwestia. Podryw to sa setki róznych sytuacji w których poznaje się kobiety. Nie tylko instagram, FB czy daygame, czy cokolwiek innego.

Mozna poznac dziewcyzne przez kolko znajomych, w pracy, na studiach i tak z nia rozmawiac, ze jej zakrecisz w glowie. Bo bedziesz mial czas, ktorego mozesz nie miec, gdy zagadujesz na ulicy. Na ulicy moze Cie dziewczyna szybko splawić za sam wyglad i prezencje. Tak samo w internecie.

Im wiecej masz czasu ekspozycji siebie na dziewyczne, tym wiecej szans na skuteczny podryw Smile

Niestety, czasem trzeba sie pogodzic i zaakceptowac fakt, że sie nie da poderwac dziewczyny Smile

Portret użytkownika Admin

Wg mnie wieksza wagę do

Wg mnie wieksza wagę do wyglądu przywiązują kobiety w wieku do 22- 23 roku zycia. Późnej, gdy kobieta już dojrzewa i zaczyna się rozglądać za czymś stałym. To wygląd staje się coraz mniej istotny.

Portret użytkownika saturday

Wbre pozorom, dokładnie

Wbre pozorom, dokładnie odwrotnie. David Buss pisze o tym.

Portret użytkownika Admin

Mozliwe, nie robilem badan,

Mozliwe, nie robilem badan, to tylko moja obserwacja

Portret użytkownika Joker-H

Tak, w 100% zgadzam się z

Tak, w 100% zgadzam się z Autorem!

@dikeiski
Tu masz przykład kolesia bez hajsu, bez mieszkania i bez jakiegoś zajebistego wyglądu, który bzyka wiele dziewczyn:
https://www.youtube.com/watch?v=...
Dla ludzi nieznających angielskiego:
Koleś jest bezdomny i żeby pozostać świeżym i czystym podrywa dziewczyny 3-4 razy w tygodniu, pieprzy się z nimi i śpi u nich.

Sam jestem przystojny i o ile na Tinderze to pomaga, to już podczas prawdziwej randki liczy się, w jaki nastrój wprowadzisz dziewczynę i jakie wywołasz w niej emocje. Tylko początek jest łatwiejszy Smile

To, że się lasce podobasz z wyglądu, nic Ci nie da, jeśli nie potrafisz do niej dobrze zagadać. Nieraz moje przyjaciółki mówiły mi, że na jakiejś imprezie był niezły przystojniak, ale one czekały, aż sam zagada, bo przecież nie zrobią pierwszego kroku.

Mam przyjaciela który jest niski i przyjaciela, który jest przy kości. I obydwaj mają świetne rezultaty z dziewczynami, bo są zadbani a ich gadka jest na tak wysokim poziomie, że nawet faceci przyznają ich zajebistość.

Dlatego popieram ten wpis i podziwiam zdolności niektórych chłopaków z tej strony! Smile

Widziałem kilka razy jak ktoś

Widziałem kilka razy jak ktoś kręcił materiały do tv (np. Piłkarski program turbokozak), dlatego zalecam trochę dystansu do tego typu filmów. Moze to być jeden wielki kit.

Doprecyzuje bo chyba nie każdy mnie rozumie - twierdzę, że umiejętności podrywu ( czy w ogóle interpersonalne) są TAK SAMO ważne jak wygląd. Nie mniej ważne, czy bardziej, ale tak samo.
Przy czym przy zagadaniu w dzień istotnjenszy jest wygląd.
Oczywiście mam na myśli większość przypadków ( dla małolat ważny jest głównie wygląd, dla szukajacych stabilizacji co innego).

No i nie może generalizowac,

No i nie może generalizowac, bo kobiety są naprawdę różne i mają różne rzeczy w głowie. Np. Znam pannę która unika typowych przystojniakow bo boi się zdrady., a znam też takie dla których najważniejsze jest strzeleniem foty z ladn gościem.

Portret użytkownika Admin

Dokladnie, a ja znam tez

Dokladnie, a ja znam tez bardzo piekne panny, ktore nie chca przystojniaka bo to one maja blyszczec i zbierac spojrzenia.

Z nam tez duzo bardzo pieknych w zwiazkach z przecietnymi kolesiami z wygladu. Nie z bezdomymi ochlapusami, mowie o przecietnych z wygladu.

Portret użytkownika saverius

"Z nam tez duzo bardzo

"Z nam tez duzo bardzo pieknych w zwiazkach z przecietnymi kolesiami z wygladu."

Sedno! Niektóre kobiety dalej wyznają zasadę i dobrze czują się z tym, że to one są "wizualną" ozdobą mężczyzny a nie odwrotnie! A dlaczego? Bo przez to są po prostu "KOBIECYMI KOBIETAMI"!

Koleś jest wysoki, do tego z

Koleś jest wysoki, do tego z mordy solidne 7/10, samych facetów mających 1,90 cm wzrostu jest mniej niż 10%... do tego laski które podrywa nie są ładne... ot podrywa laski na max swoim poziomie atrakcyjności

Swoją drogą jak na bezdomnego to ma zaskakująco dobry stan uzębienia...

Portret użytkownika Admin

kto wie, moze to fake

kto wie, moze to fake

Portret użytkownika Joker-H

Kto wie, może fake. Z tego co

Kto wie, może fake.
Z tego co wyczytałem chłopak jest relatywnie młody, a na ulicę trafił bo rodzice wywalili go z mieszkania za jakieś używki.
Bezdomny jest od pół roku (w momencie publikowania artykułu) i pewnie dzięki temu + sypianiu u lasek stan jego uzębienia jest cały czas na dobrym poziomie Smile

https://i.imgur.com/v2HygZ6.p

https://i.imgur.com/v2HygZ6.png - polecam zaznajomic sie z tym co pisalem o healthcliffie (negatywnej osoby z shoutboxa odpornej na godzinne tlumaczenia mu). to bardzo ciekawa kwestia, laski beda ciagnac do kazdego z wyzsza wartoscia niz one same. A czy negatywna osoba typu healthcliff ma wyzsza wartosc od pozytywnej ale przecietnej dziewczyny? no nie ma. Wiec zacznijcie pracowac nad wnetrzem

Portret użytkownika saturday

Jeśli komuś przeszkadza

Jeśli komuś przeszkadza wygląd w 'grze' tzn, że jeszcze nie opanował podstaw lub nic nie rozumie.

Hura wraca stary podrywaj,ide

Hura wraca stary podrywaj,ide na piwo

Adept masz główną

Portret użytkownika Jakey

Ile ja czekałem na taką

Ile ja czekałem na taką decyzję administracji.... Niekończące się boje naprawdę potrafiły wkurwiać, podawanie przykładów anegdotycznych czy z tzw. dupy.

Niech błogosławiony będzie ten dzień, bo zaiste naprawdę poprawiły mi humor.
Jakby się jeszcze dało ogarnąć temat, "net Vs real", to w ogóle było by cudownie, bo ileż można czytać w kółko to samo. Konstruktywne dyskusje były by spoko, ale marudzenie i męczenie dupy ciągle o tym samym naprawdę potrafią wkurzyć...

Portret użytkownika Admin

"Konstruktywne dyskusje były

"Konstruktywne dyskusje były by spoko, ale marudzenie i męczenie dupy ciągle o tym samym naprawdę potrafią wkurzyć..."

co dokladnie masz na mysli ?

Portret użytkownika Jakey

Najczęściej zaczyna

Najczęściej zaczyna Heathcliff piszący, że wiedza ze strony nieaktualna, bo to czasy GRY, a teraz już inaczej. Net wszystko zmienił, DayGame to żebranie o numer, laski takimi gardzą, bo mają pierdyliard adoratorów na Tinderze. A tak w ogóle to puste szmaty i atencjuszki, nie to co kiedyś, uwodzenie nie ma sensu, bo i tak laska wybierze przystojniaka z badoo czy tindera. W 10 lat zmieniło sie wszystko, a jak podrywać to jedynie net. A i wtedy wiedza uwo nie ma znaczenia, bo -> wygląd,ubrania,kasa,wzrost,Danielowość.

Raz-dwa wyrażona opinia połączona z dyskusją była by spoko, ale takie gównoburze są toczone w kołko, najczęściej połączone z dyskusjami - wyglądvspodryw. Dyskusje i tak kończą się na tym, że NETowcy wysyłają foty lasek z instagrama, jarając się tym , ile mają followersów.

Było by idealnie, gdyby była możliwość ' mute' na shoutboxie Smile

Portret użytkownika saverius

Moim zdaniem blog konczy

Moim zdaniem blog konczy dyskusje. Zgadzam sie Adeptem.

Zajebiscie, ze te tematy beda kasowane! Jak dla mnie dobra decyzja ten blog powinien jebac po oczach dla nowych userow, zeby wiedzieli, od czego jest a od czego nie jest ta strona.

Propsuje!
Pozdr
save

Portret użytkownika Admin

Dokladnie

Dokladnie Smile

Portret użytkownika SIKS

Dobry blog, oczywiście jak

Dobry blog, oczywiście jak zwykle prawda leży pośrodku.

Jak już mowa o nowych porządkach i kasowaniu tematów to może warto przestać tolerować trolli którzy jedyne co robią to sieją ferment na forum? Zakładając pierdyliard tematów, każdy z inną historią. Co jest jakimś żartem.

Portret użytkownika Admin

To podrzucaj mi je na PW ja

To podrzucaj mi je na PW ja sie temu przyjrze. Pamietajmy jednak ze ciagle pojawiaja sie nowi uzytkownicy, ze swoimi historiami i pytaniami.

Portret użytkownika Ronlouis

Świetne pióro ten blog

Świetne pióro ten blog powinien wisieć już na stałe w jakimś widocznym miejscu na głównej, wątpliwości malkontentów rozwiane. Zamiast szukania wymówek w postaci wyglądu, trzeba, brać się do roboty w końcu uwodzenie nie jest dla leniwych.

Leci do ulubionych.

Portret użytkownika Almond

Ok dodałem do ulubionych. Dla

Ok dodałem do ulubionych. Dla mnie jako żółtodzioba to bardzo solidne podstawy aby skorygować mindset i działać dalej.

Portret użytkownika TYAB

no tak, on jest Danielem to

no tak, on jest Danielem to każda laska na niego leci"
"ale przyznasz Adept że wygląd ma znaczenie?". Tak, przyznaję, zawsze to przyznawałem. I komentarz idzie do kasacji.

Widzę, że zaatakował Cię wpisami niejaki GARY...;]

siema Ron;]

Portret użytkownika romanek

Są takie czynniki, na które

Są takie czynniki, na które nie mamy wpływu - wzrost, twarz, etc., cała reszta to kwestia wyboru:
a) albo dbasz o sylwetkę, albo jesteś spasionym grubasem
* tutaj warto dodać, że nawet przystojny facet z ulaną mordą będzie miał niższe notowania
b) ubierasz się stylowo, schludnie, bądź jest Ci to obojętnie
* kobiety bardziej zwrócą uwagę jak jesteś ubrany niż w drugą stronę
c) jesteś niski? Noś buty z wkładką 2cm i podbiciem, masz +5cm na start
d) słaby zarost na twarzy, głowie? Ogól się, albo zainwestuj w przeszczep. To będzie zawsze lepszy wybór niż wieczne narzekanie, że się łysieje, a ponadto kobiety wyczują, że to wasz kompleks jeśli rzeczywiście tak jest.

Mamy 21 wiek, dbanie o siebie to już nie etap "pedalstwa" - oczekujemy od kobiet, żeby były zadbane, a sami mamy to w dupie.

Słusznie napisane - jeżeli Twój wygląd będzie "akceptowalny" to dalej wszystko już zależy czy w jej oczach "masz to coś".

Wygląd Panie Marcinie ma

Wygląd Panie Marcinie ma znaczenie ogromne. Polecam książkę Nancy Etcoff "Przetrwają Najpiękniejsi".