Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Admin - blog

Portret użytkownika Admin

Wygląd vs Podryw - Nowe Porządki

„Adept, ale przyznaj to – laski lecą na wygląd prawda?”, „No przyznaj, wygląd jest ważny, prawda? Przystojni faceci mają łatwiej, prawda?” albo „Bez wyglądu nie mam szans u kobiet, prawda?”

Portret użytkownika Admin

Czy Są Jeszcze Fajne i Normalne Dziewczyny?

Być może nie raz zadawałeś sobie pytanie: „Dlaczego wciąż wybieram spotykam dziwne dziewczyny? Gdzie się podziały te fajne, dobre i miłe? Ciągle trafiam na wredne / hajsopędne / cnotliwe / zjebane dziewczyny?” (niepotrzebne skreślić). W tym wpisie podam Ci wskazówki co z tym fantem zrobić.

Dostaję maile od czytelników narzekających na „jakość” dzisiejszych Polek np.:

Portret użytkownika Admin

Moje Największe Wpadki z Kobietami - Dotyk, Seks i Friendzone

Zobacz jak sam kiedyś „budowałem” etapami od zera moją pewność siebie Smile

1. Rok 1991.

Portret użytkownika Admin

Pewność Siebie cz. 2 – Twoje Początki i Jak Zacząć

Moi uczniowie na szkoleniu zanim zagadają do dziewczyny mówią mi czasem: „No dobra Marcin, ale jak pójdę do niej, porozmawiam z nią i mi nie wyjdzie, to co wtedy?”. Wtedy w myślach mam taki głos „Mi to nie wyszło pewnie z tysiące razy, ale nie pamiętam momentów, które mi nie wyszły. Ja pamiętam te momenty, które mi wyszły, bo te momenty zmieniają życie”.

Portret użytkownika Admin

Przedwczesny Wytrysk – Kilka Trików

Jest to problem dla wielu facetów. Dla mnie też był na początku. Opowiadałem o moim pierwszym razie w filmie „Uwodziciele” z 2010 r. i w starych wpisach na blogu. Na szczęście istnieją pomocne techniki, aby temu zaradzić. Kilka podstawowych omawiam w poradniku „Kontroluj Wytrysk i Usuń Impotencję” wraz z nagraniami hipnotycznymi na podświadomą kontrolę wytrysku.

Portret użytkownika Admin

Kilka Przemysleń o Podrywie na Listopad

Kilka przemyśleń:

(...)
2. Jeśli jakakolwiek atrakcyjna kobieta myśli, że jakikolwiek facet nie gej, poświęca jej prywatny czas (nie jest to związane ze sprawami zawodowymi) i ona myśli, że nie chodzi mu o seks, to albo ona udaje, albo jest ślepa i naiwna

3. To nie Twoja Wina…

Portret użytkownika Admin

Dziewczyna się Non Stop Spóźnia – Jak Stawiać Granice

Nie chcesz, aby dziewczyna marnowała Twój czas, prawda? Ja też nie. Po poprzednim wpisie dostałem kilka pytań na temat stawiania granic w związku z dziewczyną, wymagania szacunku, nie pozwalania dziewczynie na spóźnianie się, co w kwestii jej wyjść ze znajomymi (bez Ciebie). Czyli jak ustawiać granice w związku nie pozwolić kobiecie wejść Ci na głowę.

Subskrybuje zawartość