Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Uwodzicielski Ranking Filmów z Podrywem cz. 2

Portret użytkownika Admin

Kilka lat temu zrobiłem moje zestawienie najlepszych filmów z mainstreamu (Uwodzicielski Ranking Przebojów Filmowych wg Adepta), w których ciekawie poruszono tematykę podrywu i niuanse relacji damsko męskich. Dziś druga część tego zestawienia. Z tych filmów możesz coś wynieść dla siebie i swojego zrozumienia kobiet. Wiadomo, że to nie podręczniki podrywu, tylko filmy fabularne. Niemniej mają w sobie wartościowe fragmenty. Oto moje typy:

1. Nagi Instynkt (1992)

Większość scen z Sharon Stone jest tutaj dobra, widać jak zgrabnie ustawia ramę, że to ona jest nagrodą. Pzzebija z niej wieksza pewność siebie niż z 95% obecnych męskich bohaterów filmowych. Dobra jest zwłaszcza scena przesluchania Sharon i kuszenia tańcem.

Kolejne miejsca tu na blogu:

https://www.uwodzenie.org/uwodzicielski-ranking-filmow-z-podrywu-cz-2/

Adept

Odpowiedzi

"Showgirls" pokazuje świetnie

"Showgirls" pokazuje świetnie budowanie napięcia seksualnego między kobietami. Chodzi mi tutaj o wątek rywalizacji blondynki i brunetki, która ostatecznie ląduje w szpitalu. Jest się z czego uczyć pracy dotykiem i wzrokiem.

Nie wiem tylko po co Adept robił wzmiankę o "politycznej poprawności", bo robi to wrażenie jakby film szedł jakoś pod prąd obecnych trendów, podczas gdy film bardzo mocno pokazuje homoerotyzm biseksualnych kobiet i przez to idzie w poprzek seksualnej normatywności.

Portret użytkownika Admin

chodzi mi o dowcip na scenie

chodzi mi o dowcip na scenie "Wiecie co to jest kawalek skory wokol cipki? To kobieta, hahahah" takie zarty dzis by nie przeszly w Hollywood Wink a zauwaz też, że ten film powstal w 1995 r. wtedy o trendach lgbt sie niewiele nie mowilo

Portret użytkownika Kensei

e tam, nieraz w srodowisku

e tam, nieraz w srodowisku mieszanym czy bi kobiet rzucalem wersje hard ze kobieta to złośliwa narośl na pizdzie i przechodzi elegancko Laughing out loud

Portret użytkownika Admin

Ty mozesz rzucac, ale gdy w

Ty mozesz rzucac, ale gdy w mainstreamie ktos teraz inwestuje miliony usd to rezyser i producent mysli 10 razy nad tym na co moze sobie pozwolic w filmie

Portret użytkownika Admin

nawet nie wiesz jakie byly

nawet nie wiesz jakie byly problemy z samym Mistrzami Podrywu w TVN

Portret użytkownika Kensei

nawet nie wiesz co wiem ale

nawet nie wiesz co wiem ale zakladasz ze nie wiem Wink

Portret użytkownika Admin

zakładam, że nie byłeś na

zakładam, że nie byłeś na naradach w TVN w tym temacie, ani nikt Ci ich nie streszczał.

Portret użytkownika Kensei

Owszem nie byłem, słyszałem

Owszem nie byłem, słyszałem jednak i czytałem trochę na ten temat Twoich materiałów które dały mi światło na ten poroniony cyrk.

Tzw. chamskie żarty nadal się

Tzw. chamskie żarty nadal się pojawiają. Trochę się mogą różnić od tych z lat 90., ale nadal się pojawiają. Np. w serialu "Dwie spłukane dziewczyny", gdzie uwag seksistowskich i rasistowskich jest masa. Serial wybitny nie jest, a złośliwi wręcz mówią, że są tylko dwa powody, by go oglądać i wystarczy spojrzeć na zdjęcie Kat Dennings. Ale żarty były. Innym serialem było, ale to już było dno zupełne, "Insatiable", sezonów dwa, które jest co prawda pro-LGBT, ale za to jest beznadziejne względem wszystkiego innego. A w takich filmach Marvela i pokrewnych ta "polityczna poprawność" seksualizuje praktycznie każdą superbohaterkę, same seksbomby.
Tak więc jest bardziej konserwatywny mit niż większa rzeczywistość.

No, ale to nie portal o polityce, tylko o podrywie, więc bardziej ciekawi mnie dyskusja na temat tego, co opisałem o wzajemnej chemii erotycznej między dwiema głównymi bohaterkami. Może to być dobra zajawka pod dyskusję nad tym, na ile homoerotyczne zachowania kobiet są przydatne w uwodzeniu heteroseksualnym.

"[...] ten film powstal w 1995 r. wtedy o trendach lgbt sie niewiele nie mowilo"
I zrobiono film ociekający tymi trendami Tongue

Portret użytkownika Admin

i z kilku powodow film

i z kilku powodow film poniosl kleske w box office, moze wyprzedzal swoje czasy.

Chemia jest ze strony czarnowlosej, blondie jest tu coraz bardziej czarnym charakterem w miare uplywu filmu. Troche ja kw kinie moranlego niepokoju z czasów PRL Wink

spogdladam na Kat Dennings i co w niej ma byc takiego magicznego?

Chemia pierwotna jest ze

Chemia pierwotna jest ze strony brunetki, ale blondynka jej ulega, tylko brunetka się nią bawi (przytul-odepchnij, jak nic). Brunetka mogłaby ją bez problemu bzyknąć, gdyby nie ta zabawa emocjami i karierą blondynki. Co wiemy, jak się kończy, ale spoilerować nie będziemy.

O Kat Dennings mówili tak złośliwi, bo ma duże cycki, czyli "dwa powody".

Portret użytkownika Admin

a ja odebrałem to tak, że

a ja odebrałem to tak, że blondynka tylko udaje że ulega - dla innych korzyści związanych z show. Tak jak to na konic wyszło, że ona jest prostytutką.

Szkoła uwodzenia . To jest

Szkoła uwodzenia . To jest taka tragikomedia , ale też tam jest sporo ciekawego z uwodzenia . Fajne zbudowanie emocje .

Portret użytkownika lukas198820

Szkoła uwodzenia to slaby

Szkoła uwodzenia to slaby film pokazuje życie bananów.
Osobiście polecam Hitcha z Willem Smithem , Alfie z Jude Law-em, a najbardziej Kocha Lubi Szanuje.
Temat oklepany, podaje dla przypomnienia Smile