Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Ucieczka do Raju - Bo To Zła Kobieta Była (cz. 1 i 2)

Portret użytkownika Admin

Dziś komentuję rozstanie się Damiana z "Ucieczki do raju" ze swoją filipińską "żoną". Pokazuje jakie błedy zostały popełnione i co można było zrobić lepiej.

Ucieczka do raju, to kanał YT o życiu w Azji (zwłaszcza na FIlipinacn) który który prowadzi Damian Drążek. Polecam Ci filmy Damiana, tym bardziej jeśli planujesz zwiedzanie lub życie w Azji (na FIlipinach). To był jeden z pierwszych kanałów w 2016, które oglądałem gdy wybierałem się w podróże po Azji.

Adept

Odpowiedzi

Na gazeta.pl jest artykuł

Na gazeta.pl jest artykuł dziennikarki co kupiła od ciebie kurs uwodzenia faceta . Nie jest on ani negatywny i pozytywny . Taki neutralny , czytałeś Adept?

Portret użytkownika Admin

czytalem, tam gdzie ona go

czytalem, tam gdzie ona go "hejtuje" mam wrazenie, ze ona albo nie rozumie jak dziala swiat albo nie czytala uwaznie, bo czepia sie detali w mega idiotyczny sposob np. pisze o rozdziale o niszczeniu wplywu konkurentek "posłuchamy, jak sprytnie obrzydzić mu "samice beta" (siostrzeństwo to pewnie wymysł feministek z krótkimi włosami)."

Czy ona nie rozumie tego co czyta czy jest idiotką? Jakie siostrzenstwo ? Jakie samice beta? jakie feministki ? Wtedy gdy ja mówię o jej konkurentkach na drodze do zdobycia faceta.

Dobry komentarz. W 2 czesci

Dobry komentarz. W 2 czesci nawet niezle sie usmialem z tego lekkiego odklejenia - szkoda chłopa, ale minie mu.

Portret użytkownika yerg

Typowy najs gaj tacy zawsze

Typowy najs gaj tacy zawsze kończą tak samo ...

Portret użytkownika Slippin Jimmy

Śledzę ucieczkę do raju od

Śledzę ucieczkę do raju od dłuższego czasu. Damian dymał, dymał różne, ale w końcu go trafiło. Masz dużo racji, tutaj pomyślał, że to ta jedyna i mu odjebało.

Portret użytkownika Admin

niestety

niestety