Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Przedwczesny Wytrysk – Kilka Trików

Portret użytkownika Admin

Jest to problem dla wielu facetów. Dla mnie też był na początku. Opowiadałem o moim pierwszym razie w filmie „Uwodziciele” z 2010 r. i w starych wpisach na blogu. Na szczęście istnieją pomocne techniki, aby temu zaradzić. Kilka podstawowych omawiam w poradniku „Kontroluj Wytrysk i Usuń Impotencję” wraz z nagraniami hipnotycznymi na podświadomą kontrolę wytrysku. Natomiast dzisiaj chcę Ci opowiedzieć o innych, mniej znanym podejściu do tego problemu.

1. Jedną z nich jest „pauza”. Czyli coś czego nie robi wielu gości, bo naoglądało się zbyt wiele pornosów. A na nich seks wygląda jak drążenie młotem pneumatycznym. Tylko, że gdy masz problemy z kontrolą wytrysku, to zwiększając tempo wytworzysz zbyt dużo podniecających bodźców i po sprawie. Także, dla dziewczyny walenie jak dobosz w bęben NIE ZAWSZE jest tym czego chce. Sporo facetów myśli, że tak wygląda dobry seks, ale to tylko jeden z wielu wymiarów seksu.

dalszy ciąg wpisu jest na blogu:

https://www.uwodzenie.org/przedwczesny-wytrysk-kilka-dobrych-trikow-w-lo...
Adept

Odpowiedzi

Wystarczy konia zawalić

Wystarczy konia zawalić przed seksem z kobietą . W tedy ciężko się w ogóle dojść . Można jechać i jechać . Z resztą jak jest wytrysk to już oznacza koniec seksu? Umyć sprzęt i jechać dalej Smile

Portret użytkownika Admin

ludzie sa rozni

ludzie sa rozni

Tadanafil i tyle w temacie

Tadanafil i tyle w temacie