Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Pewność Siebie 4 – Obfitość i Poczucie Zasługiwania na… Brzydulki

Portret użytkownika Admin

Można by powiedzieć, że zdobędziesz takiej urody dziewczynę, na którą wierzysz, że ZASŁUGUJESZ i jesteś w stanie zdobyć. Przy szóstkach czy siódemkach (tak tak, wiem że nie powinno się tak oceniać urody kobiet;) ale jakoś niemal każdy to w duchu robi) możesz zachowywać się w miarę normalnie, bo nie czujesz strachu, ale tego samego nie zrobisz już przy 9-tce, super modelce, albo po prostu dziewczynie, która oszałamia Cię urodą lub stylem życia.

Wtedy sam wewnętrznie czujesz, że NIE ZASŁUGUJESZ na kontakt z nią i marnujesz jej czas. Wiem to głupie, ale tak się dzieje w naszych mózgach. Prawdopodobnie przez proces wychowania. Nazywam to poczuciem UPRAWNIENIA do danego poziomu atrakcyjności kobiet. Atrakcyjności szeroko rozumianej.

Z poczuciem uprawnienia wiąże się poczucie bycia „wystarczającym”, poczucie obfitości seksualnej (tzn. że możesz mieć kobietę (seks) prawie zawsze gdy chcesz, co nie musi być obiektywną prawdą, ale chodzi o samo nastawienie w głowie)

Cały artykuł jest tu na blogu:

https://www.uwodzenie.org/pewnosc-siebie-4-obfitosc-i-poczucie-zaslugiwa...
adept

Odpowiedzi

Portret użytkownika Kensei

Jeszcze nie czytałem, ale

Jeszcze nie czytałem, ale myślę że z 9/10 jest tak że one są smutne i sfrustrowane, bo raz ze musza dbać o łatkę dobrego wyglądu cały czas bo na tym społeczeństwo wkreca im ich wartość. Część idzie w to dalej, np kariera, aby przykryć patrzenie w środek. Opiera pewność dalej na zewnątrz, do tego dochodzi poczucie że nie są ludzie jej warci, bo tak jej wpojono na podstawie wyglądu, że jest lepsza, np ale może to też być kwestia wychowania i wzorców. Bottom Line is - wszyscy cierpią przez takie rzeczy. One też, te ładne zwłaszcza, bo ich się boją ludzie, bo myślą że są nie warci, to też spore uproszczenie.

Nie są smutne i sfrustrowane.

Nie są smutne i sfrustrowane. Smile

Widzą, że są jakieś minusy, ale też nie są wariatkami i widzą, że plusy przeważają.

Portret użytkownika Dobrodziej z Północy

Zgadzam się. Zarówno z

Zgadzam się. Zarówno z treścią jak i ze stwierdzeniem, że próg wejścia do pełnego zrozumienia tego tekstu jest dość wysoki. Wink

Bardzo dobry tekst.

Bardzo dobry tekst. Uprawnienia do danego poziomu to takie klapki w naszej głowie, które są zamknięte na dany poziom kobiet, a otwarte na ten z którymi się spotykamy. Jednak jak przeżyjemy przygodę, seks, cokolwiek z kobietą z poziomu wyżej to już bezpowrotnie otwierają się przed nami kolejne wrota i możemy iść wyżej.
Faktycznie trzeba do tego pewnego poziomu wiedzy, doświadczenia i przede wszystkim świadomości.

Oczywiście przelecenie 9tki z instagrama nie gwarantuje, że będziemy już tylko mieć takie kobiety, ale uwalnia nas z kajdan tego, że może nie jesteśmy jej godni.