Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Od kogo uczyć sie o związkach?

Portret użytkownika Admin

Dobre pytanie. Na pewno NIE TYLKO od podrywaczy i NIE TYLKO od kolesi w związkach, którzy w życiu poznali/poderwali 2-3 kobiety. Ogromna część ludzi poznaje swoje dziewczyny w swoim kręgu społecznym i bywa, że są to udane związki. I warto się przyglądać udanym związkom. Tylko nie bezkrytycznie. W Twoim przypadku wzorowanie się na nich może nie być zbyt skuteczne, bo ten koleś poznał w życiu kilka dziewczyn i nie do końca wie co w jego przypadku zadziałało.

Zatem z jakich źródeł? Piszę o tym na blogu:

https://www.uwodzenie.org/od-kogo-powinienes-sie-uczyc-o-zwiazkach/

Odpowiedzi

Portret użytkownika Kensei

Liczyłem na jakąś super

Liczyłem na jakąś super wskazówkę, wzmiankę o Lwie albo de Barbaro, a tu taki ogólnik no Wink

O związkach dla siebie najlepiej uczyć się od siebie, po prostu, wchodząc w relacje głębsze, ma się okazję spojrzeć w zwierciadło, zwierciadło którym staje się kobieta dla mężczyzny, uwydatnia jego wady i zalety. W relacji z drugim człowiekiem poznajemy siebie i swoje potrzeby, dowiadujemy się więcej, tu kłania się dobrze nam znane "żeby dobrze wybrać - trzeba trochę przebrać".

Trzeba się nauczyć siebie, i kobiet.

Portret użytkownika Ted

Od Taty. Się nie uczyć

Od Taty. Się nie uczyć oczywiście. Bo myśli kategoriami z lat 80.

Portret użytkownika Mick

O związkach najlepiej uczy

O związkach najlepiej uczy samo życie. Doświadczenia nie zastąpią żadne nauki. Młody człowiek, zanim zacznie tworzyć swoje związki, jest w stanie technicznie poznać model związku którym jest małżeństwo jego rodziców. Uważam że w większości przypadków te doświadczenia są przenoszone na model własny.

Portret użytkownika raM

W związku, podrywie jak i w

W związku, podrywie jak i w życiu trzeba używać przede wszystkim swojego mózgu.
Próbuj, smakuj, ucz się, popełniaj błędy, wyciągaj wnioski. Nie ma uniwersalnego sposobu do osiągnięcia sukcesu. To co u jednego wyszło, u Ciebie może okazać się kompletną klapą.
Ale jeśli próbujesz, uczysz się to z czasem na bazie nabytego doświadczenia będziesz o tym przekonany co jest dla Ciebie najlepsze, a nie to co mówią inni ludzie, którzy gówno o Tobie wiedzą.

Portret użytkownika Mick

Coś pięknego .

Coś pięknego Smile.