Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Jak Pisać z Kobietami w 2021

Portret użytkownika Admin

W tym wpisie kilka przemyśleń na temat pisania z dziewczyną w 2021 roku i w kolejnych. To rozwinięcie podobnych tematów, które na blogu zamieszczam już od 2017 r.

1. Jeżeli zbyt często piszesz do dziewczyny, sprawiasz, że ona zyskuje przewagę nad tobą, bo może z łatwością zignorować twój tekst.

Zauważyłeś, że gdy piszesz za dużo, za często, to dziewczyna traci zainteresowanie? Na etapie podrywu i pierwszych randek. Jeżeli piszesz zbyt wiele do dziewczyny, możesz wyjść na desperata, który ma za silne potrzeby kontaktu. A tym to tylko ją zniechęcisz i zirytujesz. Jeśli ona jest zainteresowana, to po prostu ustal plan spotkania i nie musisz się więcej wysilać. Nie próbuj nadmiernie jej uwodzić (tak na 300%) pisząc z nią na komunikatorach. Taka przesada jest zbędna. Chyba, że piszesz dla treningu np. hipnozy erotycznej.

2. Przestań skupiać się na powiedzeniu (napisaniu) idealnej rzeczy.
3. Wiadomości głosowe
4. Wysyłanie memów i fotek jest dobre.
5. Czasem pisanie idzie za głęboko.
6. Odpowiadanie na jej relacje/story na Instagram, FB, Snap
7. Droczenia, negi
8. Nie, nie musisz wchodzić w jej testy.

Więcej we wpisie na blogu:

https://www.uwodzenie.org/jak-pisac-z-kobietami-w-2021-co-nowego-w-2021/
Adept

Odpowiedzi

Portret użytkownika Kensei

Dobre rady, najbardziej

Dobre rady, najbardziej zgadzam się z tym droczeniem i zlewaniem testów vide nie byciu perfekcjonistą przy każdej odpowiedzi, nie ma się co tłumaczyć, kobiety tego nie lubią, to pokazuje brak pewności siebie.

Apropo droczenia jeszcze, pisanie tego typu jest naprawdę fajne i wnosi emocje do rozmowy. Mozna połączyć to z komunikatami głosowymi. Trzeba przy pisaniu skalibrować z kim mamy do czynienia, bo nie kazda jest orłem domysłów i wyczucia, czasem coś może źle odebrać i wziąć do siebie, niewyczuć czy to żart i zabawne dogryzanie czy zbyt uszczypliwy tekst, albo czy nie trafi się na jakiś panny kompleks. Dobra gra, ale czasami stąpa się po cienkim lodzie. Ja to lubię, bo jestem ryzykantem i się czegoś dowiaduje i uczę o kobiecie wtedy. Nawet jak panna wali focha za jakiś tekst, to i tak piszę dalej zabawnie i luźno i z reguły za chwilę jej przechodzi i jest lepiej niż było.

Właśnie Instagram spieprzył

Właśnie Instagram spieprzył cały podryw w necie. Kiedyś laski miały konto na serwisie i było się łatwiej umówić. A teraz lansują się na Instagramie i tylko zbierają lajki i wes się przebij przez setki gości co piszą jej na Instagramie . To nie jest takie jak pisze Adept , że napiszesz jej coś ciekawego w komentarzu a ona to na pewno zobaczy . Dlatego jak zobacze w opisie konto na Instagramie na tinderze to kasuje i tyle. Żadnych pseudo księżniczek insta influenserk czy jak to tak się nazywa.

Portret użytkownika Kensei

To kasuj i tyle, wrzucaj

To kasuj i tyle, wrzucaj wszystkie do jednej szuflady z tego powodu.

A ja dzięki temu, tak jak dziś, będę jechał prosto do roboty, po nocy spędzonej u panny co miała insta podpięte na tinderze Smile

Portret użytkownika Admin

"To nie jest takie jak pisze

"To nie jest takie jak pisze Adept , że napiszesz jej coś ciekawego w komentarzu a ona to na pewno zobaczy ."

najlepiej nie napisać w ogole, wtedy na pewno tego nie zobaczy i ma sie swiety spokoj Wink Smile

fajnie jest tez napisac "siema, co tam?" i tez ma sie swiety spokoj Smile Wink