Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Duża Różnica Wieku – Czy To jest OK?

Portret użytkownika Admin

W Polsce (i pewnie w Europie) gdy mężczyzna jest starszy od dziewczyny 10 lat lub więcej to niektórym osobom to przeszkadza. Np. aktor starszy od partnerki o 20 czy 30 lat. Wielki, wielki problem. Zwłaszcza dla hejterów na Pudelku, Facebooku i innych portalach. Z komentarzy wynika, że najbardziej przeszkadza to starszym kobietom, które hejtują i wyzywają takich facetów od creepów, pedofilów, przegrywów (bo konkurencja?).

Wylewają kubły pomyj na fakt, że Ci faceci śmieją zainteresować się dużo młodszymi kobietami. Nie kupuj bajek podstarzałych facetów (rówieśników mających stare żony), że jak jesteś po 40tce (czy 35tce) to już jesteś starym zgredem i młode kobiety nigdy się z Tobą nie zainteresują.

To taktyka zawstydzania mężczyzn za ich seksualne wybory i pragnienia. W mojej opinii celują w tym kobiety po 40-tce czujące, że mężczyźni przestają się nimi interesować, a oglądają się za ich młodszymi “koleżankami”. Zapytałem mistrza Yody i w sekrecie powiedział mi, że się ze mną zgadza.

Sam wiele razy widziałem w krajach Azji i Afryki, że tam nikt nie ma problemu z tym, że starszy, doświadczony, ogarnięty i sytuowany mężczyzna jest w związku dużo młodszą kobietą. I nie tylko chodzi o białych i młode azjatki, bo tam normalny jest też widok (związek) starszego azjaty z młodszą azjatką.

więc jak to jest? Oto moja opinia w tym temacie:

https://www.uwodzenie.org/duza-roznica-wieku-ty-vs-dziewczyna-czy-to-ok/

Adept

Odpowiedzi

Portret użytkownika Mick

"W mojej opinii celują w tym

"W mojej opinii celują w tym kobiety po 40-tce czujące, że mężczyźni przestają się nimi interesować, a oglądają się za ich młodszymi “koleżankami”."

Rozwiązanie ? Uderzać do tych 40-stek. Młodsze i tak rzadko mają coś ciekawego do powiedzenia.

Sama różnica wieku nie jest zupełnie niczym złym. Zwłaszcza jak facet jest starszy (ale spokojnie to działa w obydwie strony) no bo idąc za tekstem przyrodnika z Testosteronu: "Panowie, czy poszlibyście do łóżka za kasę, sławę, czy lepszą posadę ? One, w odróżnieniu od nas to robią z różnych powodów." i akurat ja się z tym zgadzam.

Poza tym, jak to powiedział pan dziekan: "Żona się starzeje a studentki czwartego roku - nigdy."

Ha Ja mam bardzo podobne

Ha Smile Ja mam bardzo podobne motto Tongue "Ja się starzeję, a studentki wciąż w tym samym wieku"

Generalnie to wcześniej byłem miłośnikiem młodych dziewczyn ok. 20 roku życia, ale faktycznie o ile ciało mają super, to zazwyczaj do powiedzenia rzadko coś sensownego. Stąd też różnica wieku wg mnie tak, ale raczej do przygodnych spotkań, a nie do związku, bo bym się zamęczył.