Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Dlaczego Kobiece Rady są z Dupy

Portret użytkownika Admin

Mija 10 lat od czasu kiedy napisałem ten artykuły (polecam Ci je na koniec tego wpisu):
Kobiece porady randkowe nadają się do kosza
Czy kobiety powinny uczyć mężczyzn uwodzenia?

I jak widać nic się nie zmieniło. KOBIETY czują się jedynymi ekspertkami od tego co na nie działa, co je uwodzi i jaki podryw na nie działa. Niedawno rozmawiałem ze znajomym trenerem uwo i on powiedział: „Ja do dziś nie rozumiem, skąd w facetach myślenie, że ktoś (kobieta) kto w swoim życiu NIGDY nie zagadał do nieznajomej kobiety z intencją jej poznania i poderwania, powie im cokolwiek sensownego o uwodzeniu”.

No właśnie, skąd to się bierze?

Co może Ci dziewczyna powiedzieć? Stałam sobie pod ścianą w klubie i zagadał do mnie fajny chłopak, uśmiechał się, podobał mi się, zaproponował drinka, było miło, wesoło, zaiskrzyło i… się poznaliśmy. Dałam się poderwać :)”

Zwróć uwagę na to zdanie: „dałam się poderwać”. Jak kobieta, która DAJE SIĘ PODRYWAĆ, może wiedzieć jak się podrywa inne kobiety? Przecież każda kobieta jest inna czyż nie? Smile

To tak jakbyś usłyszał od znajomego „poszedłem do salonu masażu na masaż tajski i balijski, było bardzo przyjemnie i relaksująco. Mam porównanie, bo byłem kiedyś też na masażu szwedzkim i sportowym, więc widzę różnicę. Wiem , który jest dla mnie lepszy”. I to jest OK.

Ale gdyby Twój ziomek kontynuował i powiedział „No to teraz już umiem masować, mogę prowadzić szkolenia z masażu tajskiego lub balijskiego” to byś pomyślał „Hej, ale dobrze się czujesz?!”.

ciąg dalszy na blogu:

https://www.uwodzenie.org/dlaczego-kobiece-porady-na-temat-podrywu-sa-z-...
Adept

Odpowiedzi

Portret użytkownika eldoka

Rady radami ale coś mi się

Rady radami ale coś mi się robi jak widzę tutaj na stronie wpis kobiety ogólnie. O radach już nie wspomnę ale moim zdaniem jeśli to jest strona dla facetów to powinni inni zlewać takie posty.
W każdym razie ja tak robię Laughing out loud

To gdzie twoim zdaniem

To gdzie twoim zdaniem kobiety mają pytać facetów o rady? Na wizażu, gdzie trafiają faceci typu "żadna dziewczyna mnie nie chce, a ja jestem taki romantyczny"?

Portret użytkownika Admin

www.alfafemale.pl

Portret użytkownika Kensei

O proszę na dwa fronty

O proszę na dwa fronty jedziesz Laughing out loud i już nie trener uwodzenia tylko zmiany osobistej, z łatką uwo ciężko się przebić Laughing out loud

Portret użytkownika Admin

jesli dobrze pamietam to juz

jesli dobrze pamietam to juz od 2013 alfafemale.pl

Portret użytkownika Ted

W sumie jedno drugiemu

W sumie jedno drugiemu utrudnia robotę

Portret użytkownika eldoka

szczerze to mam w dupie gdzie

szczerze to mam w dupie gdzie mają pytać kobiety o takie rzeczy. Nie po to tutaj jest strona kierowana do facetów, żeby utożsamiać kobiety ze sztuczkami podrywu. Co wyczytacie to wasze ale żeby jeszcze wam tłumaczyć to dla mnie kuriozum całkowicie.

Szczerze... Już wolę by np

Szczerze...
Już wolę by np moja na tym forum szukała rady niż na swoim.
W czasie ciąży zapisała się na forum, gdzie też babki w ciąży. Jest na grupie na której wszystkie mają dziecko w tym samym czasie. I gadają tam non stop. Radzą się. Fajnie jak by te rady dotyczyły tylko rad o dzieci.a nie nt reakcji z partnerem/mężem.
Wierzcie nie ma nic gorszego niż rady od kobiety, kobiety którą z powodu ciąży rządzą hormony Smile