Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Błędy Jakie Robią Kursanci na Szkoleniach

Portret użytkownika Admin

Na szkoleniu wszystko może się zdarzyć. Zobacz jakie sytuacje potrafiły się wydarzać przez ostatnie lata szkoleń w Sopocie i nie tylko.

1. Dziewczyna odchodzi od baru z dwoma piwami i komórką w obu dłoniach. Kursant podchodzi do niej i wyciąga do niej rękę, żeby się przywitać. Z przejęcia nie widzi, że ona nie ma jak się przywitać z nim, bo obie dłonie ma zajęte. On stoi kilka sekund z wyciągniętą ręką jak słup i nie rozumie, dlaczego ona nie chce się z nim przywitać. Więc myśląc, że to „odrzucenie” odwraca się od niej i odchodzi czym prędzej. Dziewczyna nie rozumie co tu zaszło, wzrusza ramionami i idzie do kółka swoich koleżanek.(...)

ciąg dalszy:

https://www.uwodzenie.org/bledy-na-szkoleniach/

Adept

Odpowiedzi

Sopot- beznadziejne kluby .

Sopot- beznadziejne kluby . Tłok mało miejsca do tańczenia . Jak byłem to było upalnie . To aż się prosiło aby zrobić jakaś impreze na zewnątrz , ale nie wszyscy sie kiszą w budynkach . To już lepiej iść do levela czy la playa w Wawie i wcale nie trzeba jechać nad morze . A to , że dziewczyny na wakacjach w Sopocie mają popuszczone hamulce to też trochę nie prawda . Ja odniosłem wrażenie , że miały bardziej zaciśnięte te hamulce od przygód seksualnych Smile

Portret użytkownika Admin

Wg mnie są takie i takie.

Wg mnie są takie i takie. Zalezy tez ile wypiją alko Wink

Dla kogo te błędy są zabawne?

Dla kogo te błędy są zabawne? Bo jeżeli dla nich nie to takie podejścia spalają samoocenę do zera i zmniejszają szansę powodzenia przy kolejnych.

Portret użytkownika Admin

bez przesady, to sa wyjatkowe

bez przesady, to sa wyjatkowe sytuacje, a nie regularne. Natomiast moze faktycznie tytul wpisu nie oddaje tresci - dzieki za zwrocenie uwagi