Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Atak Zjebów vs Adept cz. 5

Portret użytkownika Admin

Jakie maile przychodzą na moją skrzynkę? Jak hejtują i komentują debile, których kasuję od razu? Dzisiaj pokażę wam jak niektórzy ludzie potrafią mieć zjebane postrzeganie świata. Zajrzymy do mojej skrzynki mailowej ina komentarze z YouTube. To niewiarygodne co potrafią napisać Smile Zobacz:

https://www.uwodzenie.org/atak-debili-i-zjebow-vs-adept-cz-5/
adept

Odpowiedzi

Portret użytkownika Layne

No dobra, odzywali się do

No dobra, odzywali się do Ciebie anonimy i możliwe że trolle, którzy nic nie zapłacili za porady i mogli bezmyślnie rzucać komentarze. A czy zdarzyło się, że ktoś wypisywał żale PO konsultacji lub szkoleniu?

Portret użytkownika Admin

zdarzało się, ale to

zdarzało się, ale to epizodyczne wyjątki. Np. był czlowiek, który przyszedł na szkolenie, w trakcie przyznał się, że mnie wcześniej oczerniał w internecie na forach. Przyszedł w czasie szkolenia na terapię do mnie, którą mu zrobiłem zrobiłem za free, po godzinach. Popłakał się i wtedy przyznał co o mnie wypisywał w internecie. Potem, po 2 miesiącach odezwał się mailem do mnie z jakimś problemem. Ja mu nie odpisałem. Wtedy znowu w kolejnym mailu zaczął na mnie naskakiwać.
Tak więc - bywa różnie. Nawet wśród klilentów. Aczkolwiek takich jest rażąco mniej niż wśród czytelników lub komentatorów.