Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Afera w sieci po reklamie LG na Tik Toku -moja opinia

Portret użytkownika Admin

„Na dniach LG Polska po ostrych reakcjach internautów usunęło z TikToka film, w którym starszy mężczyzna robił z ukrycia zdjęcia młodej dziewczynie w mini spódniczce”.

Dlaczego wkurwiają mnie tego typu reklamy? W czym jest problem? (poniżej na blogu możesz obejrzeć tę skasowaną reklamę”)

Od zawsze widzę narrację społeczną narzucającą mężczyznom obsesje seksualną. Lub ogólnie maniakalne zainteresowanie seksem, wręcz perwersyjność seksualne. Obejrzyj telewizję, film, gazetę i seksualna obsesja faceta zostaje ci wbita w czaszkę. To jest smutne. Bo jest w tym sporo prawdy. Mężczyźni latami zapracowali sobie na to określenie, zaczynając od stereotypowych gwizdów za dziewczyną na ulicy, trąbienia z samochodu na ładną dziewczynę idącą poboczem, spamowaniu kobiet fotkami swojego fiuta, a kończąc na popularności seks kamerek typu showup. Albo nagrywanie komórkami występów tancerek w klubie przez tłum zdesperowanych kolesi. To jest mega żałosne.

Czymś kompletnie przeciwnym do seksualnej obsesji jest seksualne napięcie. Seksualna polarność damsko męska.

Więcej o tym na blogu:

https://www.uwodzenie.org/seksistowska-reklama-lg-na-tiktoku-moja-opinia/
Adept

Odpowiedzi

Portret użytkownika Kensei

Świetny tekst! Walczmy z tym

Świetny tekst! Walczmy z tym gównem, bo bierność na takie sikanie do wspólnego basenu jest niejako zgodą na to.

Portret użytkownika Nowy w te klocki

w sumie pomyślałem o czymś a

w sumie pomyślałem o czymś a co jakby odwrócić role że to kobiety tak się rzucają na seks i testować je cały czas czy może takie nie są . to byłby bardzo dobry patent tak w sumie