Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

10 Tematów NIE do Rozmowy z Dziewczyną

Portret użytkownika Admin

Tematy i wątki, które poruszasz w rozmowie ODDALAJĄ Cię od Twojego celu albo PRZYBLIŻAJĄ do niego. Ja wolę tą drugą opcję, a Ty? Pewnie też. Dlatego dziś opowiem Ci o tematach, których nie powinieneś poruszać na pierwszym spotkaniu, randce, w pierwszych rozmowach z nowo poznaną dziewczyną. Mała uwaga – rady z tego artykułu są dla początkujących i średnio zaawansowanych, bo doświadczeni adepci uwo, mogą te tematy wykorzystać na swoją korzyść. Jedziemy:

1. „Dlaczego faceci to dranie?”
bo niedawno jakiś ją skrzywdził? Nawet jeśli tak, to pogłębianie tego tematu tylko nastroi ją pesymistycznie ogólnie do mężczyzna, a pośrednio do Ciebie. Stanie się mniej ufna do Ciebie i bardziej wycofana. Mimo, że Ty nie jesteś “wszyscy faceci”, to nastrój w którym ona będzie sprawi, że nieświadomie wrzuci Ciebie do szufladki w jej głowie o nazwie “Wszyscy faceci”

Reszta artykułu jest tu na blogu:
https://www.uwodzenie.org/10-tematow-nie-do-rozmowy-z-dziewczyna/

Adept

Odpowiedzi

Portret użytkownika Dobrodziej z Północy

-Jeszcze jakieś rady? -Da,

-Jeszcze jakieś rady?
-Da, nie bieri kul na kliatę... Wink

A własne zdolności

A własne zdolności detektywistyczne, mówisz dziewczynie że potrafisz znaleźć randomkę z internetu tylko na podstawie informacji gdzie zaliczała WF na studiach i co ją interesuje?

Dążenie w rozmowie do tematu

Dążenie w rozmowie do tematu zbliżenia między Tobą a dziewczyną też się wlicza. Ja tak już raz tak kiedyś przypaliłem relację. Oczywiście chodzi mi o przypadki w których do zbliżenia jeszcze nie doszło.