Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Zamknięcie portalu - pomysl

10 posts / 0 new
Ostatni
maximus
Nieobecny

Dołączył: 2009-04-01
Punkty pomocy: 0
Zamknięcie portalu - pomysl

Nie myśleliście panowie o tym ?
Mowa o administracji..
Wiem, że im więcej ludzi tym lepiej bo ich problemy zostaną rozwiązane a nie jestem samolubem i sam dzieki tej stronie sobie pomogłem w sumie Smile

Tworzymy to razem, można powiedzieć ciężko pracujemy czasem..
Strona jest coraz bardziej znana i coraz więcej KOBIET na nią zagląda.
Wiecie chyba co mam na myśli ?
Moim zdaniem trzeba coś wymyślić.

Bo godziny,  dni, miesiące, lata pracy pójdą w błoto . Nie dosłownie oczywiście... ale po części podejrzewam "może tak być"

smiec (niezweryfikowany)

Tak już się dzieje ... ale prawda jest taka, że kiedy podrywasz kobiete to ona i tak wie że ją podrywasz, prawda ? generalnie to nic nie zmieni

Prawdziwy mężczyzna da sobie rade bo rozum ma nie od parady Wink

PatrickSkZ
Nieobecny

Dołączył: 2009-05-09
Punkty pomocy: 9

trzeba być naturalnym, nie korzystać z czyiś schematów, tylko starać się wymyślać własne- wtedy nie ma szans by nawet znająca materiały się zorientowała Wink

stanley
Portret użytkownika stanley
Nieobecny
Wiek: 24
Miejscowość: Gdansk

Dołączył: 2008-12-12
Punkty pomocy: 13

Też kiedyś myślałem, że ta wiedza nie powinna być dla wszystkich. Ponieważ jeśli ja zacznę stosować dane metody, później inni to z czasem  dojdzie do sytuacji, że trzeba będzie uczyć się wszystkiego na nowa, gdyż  każdy będzie o tym wiedział.

Ale jest też druga strona medalu, pomyśl, że im więcej facetów będzie znało te zasady i będzie się do nich stosować - to jaki to będzie miało wpływ na dziewczyny?
Większość z nich przywykła do tego, że jak idą na imprezę to faceci im nadskakują a tu nagle zacznie się to zmienić. Wcześniej ciągle jej ktoś stawiał drinki a teraz pójdzie taka dziewczyna na jedna, drugą, trzecią czy czwartą imprezę i nagle okazuje się, że nie dość że żaden facet jej drinków nie kupował, nie nadskakiwał, nie robił dla niej wszystkiego to chyba da jej trochę do myślenia, że coś w jej  postępowaniu jest nie tak i może wyciągnie z tego odpowiednie wnioski (jeśli nie to już jej sprawa).

Podobnie sprawa będzie wyglądał w związkach skoro dziewczyny lubią bawić się w testy, strzelać o nic fochy i mieć humorki. To rozsądny facet raz zwróci jej uwagę na to a jeśli sytuacja się powtórzy to ją zostawi bo nie będzie się z głupią użerał, wtedy taka kobieta zrozumie, że to już nie ona rozdaje karty w związku i na wszystko sobie nie może pozwolić.

Dlatego moje zdanie jest takie, żeby właśnie jak największa liczba facetów poznała te zasady, kobiet również - gdyż taka wiedza da im dużo do myślenia i powinno to wyjść wszystkim na dobre. Takie informacje sprawiają, że mężczyźni zaczynają więcej wymagać nie tylko od siebie ale również od kobiet. Rośnie nasza pewność siebie, nasza wartość a kobieta jeśli będzie chciała zatrzymać przy sobie wartościowego faceta, również będzie musiała zacząć się rozwijać i starać mężczyznę, gdyż argumenty typu: dziś nie licz na seks, czy teksty: że innej nie znajdziesz jak się ze mną rozstaniesz przestaną mieć jakąkolwiek wartość.

Żadne wykłady ani książki nie pozwolą na osiągnięcie czegoś więcej niż przeciętność.

Tygrysek (niezweryfikowany)

Święta racja! Im więcej wiedzy, tym mniej ciemniaków! Radzę nie przejmować się opiniami, że należy zamknąć stronę. To jak pomysł Szatana, który czeka na nas w zakamarkach tego świata.Gdyby nie była ona potrzebna, to by nie powstała!A z maximusem radzę nie walczyć, tylko ignorować go do reszty. Tylko tyle możemy zrobić. A za atak hakerski to na komendę z nim!

gen (niezweryfikowany)

Cały czas jedno pytanie pozostaje otwartym: ilu z czytających wypowiedzi na tym portalu będzie w stanie wyciągnąć wnioski, dostosować porady do konkretnej sytuacji w której się znajdą i co najważniejsze, być konsekwentnym w ich stosowaniu. Może 10%?

Tygrysek (niezweryfikowany)

Każdy, kto spróbuje! maximus2

Fire_Walker (niezweryfikowany)

Zamkniecie portalu, jego ogladalnosc, to tak naprawde nic nie znaczy.
Najwazniejsze jest poznanie samego siebie, spojnosc ze soba i z wlasnymi wartosciami, pewnosc siebie wyplywajaca z zadowolenia z zycia.

Peace,
Majkel

arkadysII
Nieobecny

Dołączył: 2009-06-11
Punkty pomocy: 0

Fire Walker...czytam Twoje posty i powiem Ci ze zajebisty z Ciebie gosc...
chcialbym miec takiego kumpla, ktory nie boi sie zycia, wyzwan i patrzy optymistycznie na zycie..pozdrawiam!!!

Fire_Walker (niezweryfikowany)

Thx