Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Raport absolutnie skuteczny

Portret użytkownika V.V

Co to jest raport ? Pewnie już gdzieś usłyszałeś że ważniejsze od tego co mówisz jest to jak mówisz.

Łatwo da się odróżnić kiedy komunikacja jest dobra , a kiedy całkiem nieudolna.

1.Wyobraź sobie parę siedzącą przy stoliku. On siedzi wyluzowany , opiera się na oparciu, nogi ma wysuniete przed siebie,ręce luźno trzyma.Ona siedzi mając ręce skrzyżowane , nogi zgięte, dłonie zaciśnięte spoczywają na stoliku.

2.Teraz masz wyobrazić sobie inną parę. Siedzą przy stoliku w tej samej pozycji.Rozmawiają ze sobą powoli,wyraźnie , ciepłym głosem. Jak dobrze się mają w swoim towarzystwie ?

Mowa ciała ludzi działa nieświadomie , ale NLP daje nam możliwość kontroli i przewagi.
Możesz zmienić swoją mowę ciała i ton głosu tak, aby stworzyć zrozumienie i nawiązać głęboki kontakt z drugą osobą. Możesz dostosować się do jej gestykulacji i sposobu mówienia, aby zdobyć zaufanie i zacząć tworzyć silną więź porozumienia.

Jest to pierwsza faza raportu - dopasowywanie się.
Polega ona na "naśladowaniu" zachowań osoby z którą rozmawiasz. ( więcej wyjaśnię dalej )
Następną fazą jest prowadzenie.Używasz go gdy chcesz wywrzeć wpływ na druga osobę.Przykładowo jeśli ktoś jest spięty dopasowujesz się do niego. Po nawiązaniu dobrego kontaktu SUBTELNIE zmieniasz postawę i emocję w kierunku odprężenia .Umiejętność te musisz wykorzystywać do uwodzenia jeśli interesuje cię naprawdę skuteczny NLS.

ołkej .. ale może wam jednak bardziej dokładnie opisze jak zrobić to wszystko krok po kroku .

Raport nawiązujesz na wielu poziomach.!

Jeśli chcesz się dopasować to musisz zwrócić uwagę na parę rzeczy.

Postawa- otwarta czy zamknięta, ułożenie ciała itp pamiętaj o ułożeniu rąk i nóg !

Mimika twarzy - nie chodzi mi tutaj o to żebyś miał taką samą minę. Mam na myśli że jeśli osoba jest smutna to nie uśmiechasz się tak często.

Gestykulacja - nie powinny być zawsze identyczne , musi być podobna częstotliwość, ważna jest 'energia" tych ruchów. Jeśli ktoś drapie się pogłowie to tego nie małpujesz zaraz , tylko bierzesz robisz to trochę później lub drapiesz się np po ramieniu. Z własnej obserwacji wiem że często tak jest że jeśli ktoś podrapie się po głowie to 2 os. często drapie się w innym miejscu.To samo tyczy się prowadzenia. Jeśli prowadzisz i drapiesz się po głowie to ona może podrapać się po udzie.

Kontakt wzrokowy - jest ważny , ale to nie znaczy żebyś się gapił w oczy kiedy ta osoba odwraca wzrok.Dostosuj się..jeśli osoba źle się czuje z takim kontaktem wzrokowym to go ogranicz.

GŁOS

Musisz zwracać uwagę na szybkość mówienia , intonacje -staraj się modulować głos aby był zbliżony do głosu 2 os.

Pauzy. Wiem..patterny i te sprawy.. hipnotyczne mówienie zostaw na prowadzenie.
Nie mówię że masz całkiem zrezygnować z hipnotycznego języka tylko nie rób aż takich pauz. (:

Emocje - ważne ! Prawdą jest że przejmujemy emocje innych,ale zrób to później i o wiele skuteczniej. Wiem że HB wolą facetów zawsze uśmiechniętych , pewnych siebie itp. ale jak już z nią gadasz to dopasuj też emocje. np Błędem jest gdy jest smutna , a ty wyskakujesz jej z radością i uśmiechami, to bardziej pogłębi jej stan .
Wiem że będziesz chciał szybko zmieniać jej emocje.Pomyśl patterny dają jej emocje,ale będą one jeszcze bardziej skuteczne jeśli dopasujesz się do jej poziomu emocjonalnego.

Oddech -jego dopasowanie jest dosyć trudne , musisz dopasować tempo i jego głębokość.Żeby zobaczyć oddech obserwuj jej klatkę piersiową , ramiona , nos.

Słowa - mimo że stanowią mały procent komunikacji należy o nich pamiętać. Stosuj coś ala" rafinowanie trans słów" - czasem jest tak że ktoś często stosuje jakieś charakterystyczne słowa, użyj ich do swoich wypowiedzi od czasu do czasu.

Dodatkowe wskazówki.

Ważne ! Nigdy ale to nigdy nie rób wszystkiego od razu.
Twoje dopasowanie ma być powolne i subtelne . Nie małpujesz nikogo !^^ np. powoli ustawiasz swoje ciało, a nie od razu siadasz identycznie jak ona . Sekret tkwi w tym, aby Twoje działania były subtelne i nie rzucające się w oczy.Dopasowanie może trwać nawet kilka minut.

Wiem dużo jest tych elementów.. a można ich podać znacznie więcej jak behawioralne.. , sięganie w tym samym czasie po picie i takie tam.
Ciężko jest się skupić na tym wszystkim i jeszcze robić patterny , kotwiczyć i masę innych rzeczy ..dlatego wybieraj tylko te najbardziej wyraźne elementy do stworzenia raportu .

Obserwuj.!! Dobra obserwacja jest tutaj kluczową rzeczą.

Jak już stworzyłeś raport możesz lecieć dalej --> prowadzenie ^^.Teraz możesz się bawić z wpływaniem na ludzi , na ich decyzje, na ich emocje .
Zapamiętaj 1 ważną zasadę.. jeśli uwodzisz to ty prowadzisz , nie zostawaj długo w dopasowaniu..delektuj się prowadzeniem, prowadź powoli nie zmieniaj wszystkiego za 1 razem .. rób tak jak z dopasowaniem- dyskretnie,subtelnie, powoli.

Ktoś mądry kiedyś powiedział że robiąc to co zawsze najpewniej dostaniesz to co zawsze .NLP/NLS, a w tym wypadku raport dają ci mobilność. Możesz dostosować się niemal do każdej osoby. Najczęściej będzie się to przejawiać zaufaniem, będzie czuła z tobą nić połączenia , będzie czuła jakbyście się dłużej znali. ( może się też zwierzać i nawet akcentować mówiąc " nie wiem dlaczego ci to mówię itp"

Musiałem coś napisać o raporcie , bo z tego co wyczytałem na blogach to mało kto napisał konkretnie o tym.Tego jest znacznie więcej wiec zalecam doczytanie jeszcze w tym temacie.
Wiedzę na ten temat czerpię z Szkolenia Mateusza Grzesiaka -raport i własnego doświadczenia.
Baw się dobrze (: i korzystaj mądrze .

ah.. wiem ta stronka dotyczy uwodzenia ,lecz NLP jest podstawą NLSu ,a raport też jest używany w "zwykłym" uwodzeniu. (:

Odpowiedzi

Portret użytkownika Hoon

Podoba mi sie V.V napisałes

Podoba mi sie V.V napisałes sporo konkretnie i na temat , ale.. to co tu napisałes jest to skrót pół strony czyli ogolnie mowiłes o mowie ciała gestach głosie dostosowaniu tak zwany mirrmoring (Bodajże)

Piszesz NLP jest podstawa do NLS tak !! Ostatnio dyskutowałem na tem temaz z moim Bratem Patrykiem , powiedział ze NLS to jest taki jak by oddzielny dział NLP tak jak jest prawo ogolne to jest oddielne działy np prawo socialne /zagraniczne itp. Tak ze NLP jest matka a NLS jest 1 z dzieci a potem NLS dzieli sie jeszcze na mniejsze czesci takie jak kotwce, patterny , i tak dalej
Co o tym myslisz ?

Portret użytkownika V.V

.. ciężko jest wcisnąć wiele

.. ciężko jest wcisnąć wiele doświadczeń ..., masę godzin na szkoleniu było poświęconych .. w takiego oto bloga.

Zgadzam się z tobą.
Masz racje . Teraz już w 2 mamy racje.
Kotwice nie są przecież jakąś specjalną częścią uwodzenia.
NLS jest odłamem NLP , z tym że ciężko go praktykować bez NLP.
Tak jak meta modelem . Meta model bez całej reszty NLP jest niczym (:

Portret użytkownika Hoon

No własnie bo Meta model ,

No własnie bo Meta model , nie zda sie na nic bez wczesniejszych doswiadzczen i metod NLP'owskich
NLP jest bardziej obszerny niz sie kimu kolwiek wydaje .. jest tam zdecydowanie wiecej róznych inf niz tylko NLS
NLS w swoim rodzaju jako sam jest bardzo płytki , przeda GO Poprzec perswazja , i psychologia na wyższym stadium

Rozumiem, a mógłbyś coś

Rozumiem, a mógłbyś coś napisać o ramach i meta ramach ---->np jak skutecznie obracać ramy, jakiś uniwersalny sposób. Przydaje się to nie tylko z kobietami Wink

Portret użytkownika V.V

Raport też przydaje się do

Raport też przydaje się do wszelkich kontaktów.(:

Jak znajdę więcej czasu ...to na pewno coś konkretnego jeszcze napisze (:

I czy potwierdzacie, że to

I czy potwierdzacie, że to wszystko działa? Bo spotkałam się z odwrotnymi twierdzeniami. Np. że jeśli naśladujesz mowę ciała kobiety to w tym momencie, kto jest liderem? Ona. Bo dajesz jej do zrozumienia, że to ona ma silniejszą ramę i pinguje a to ty do niej reagujesz.

EDIT: czy może o to chodzi, bo to jest ta faza gdzie atrakcja już jest ustanowiona i teraz dostarczasz komfort?

Portret użytkownika Guest

odświeżone po ponad 7

odświeżone po ponad 7 latach.... chyba rekord:)

No to co? Pijemy?

No to co? Pijemy? Smile

Portret użytkownika Guest

no baaaa;) u Ciebie czy u

no baaaa;) u Ciebie czy u mnie? Wink