Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Dzwonić pod 112?

37 posts / 0 new
Ostatni
zygzak
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 27
Miejscowość: Krakow

Dołączył: 2019-10-24
Punkty pomocy: 3

Dobra , właśnie sie dowiedziałem , że mnie zdradzała.. Na imprezach lizała się z innymi facetami będąc ze mną i nie tylko. Wszystko jasne. Te kurwa oczernianie mnie wszędzie i samokrytykowanie , że jest dziwka miał sens...

Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobiete,ale to nic nie zmieni

dakmen
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 99
Miejscowość: Szczecin

Dołączył: 2019-06-28
Punkty pomocy: 565

nie wiem po co to rozkminiasz dalej, tylko bardziej będziesz czuł sie zraniony i dowiadywał sie o kolejnych jej występkach. Zajmij się sobą, idż na imprezę, poznaj jakies laski, po prostu olej ją już. Cieżko jest, bo kazdy z nas to przechodził, ale z tego materiału na żonę to nie będzie.

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne – żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi.

zygzak
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 27
Miejscowość: Krakow

Dołączył: 2019-10-24
Punkty pomocy: 3

bo nie daje wiary jak tak fajna kobieta mogła sie zamienić w dziewczyne lekkich obyczajów, gdzie ja zawiniłem, że tak się stało ? o to mi chodzi

Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobiete,ale to nic nie zmieni

xxx23452
Portret użytkownika xxx23452
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 27
Miejscowość: Pomorskie

Dołączył: 2012-05-18
Punkty pomocy: 664

Nie no zygzak, co ty gadasz. Co to ma za znaczenie? Przecież Ty powinieneś zrobić sobie większe jaja z niej niż ona z Ciebie. Ona ci mówi, że się całowała z kimś jak byliście razem? Ty na nią patrzysz się śmiejesz i mówisz "hahaha Ty też?". Musisz cały czas dominować, to nie jest sztafeta, że przekazujecie sobie pałeczkę nawzajem.

Ja teraz testuje byłą. Niby ją podrywam ale w międzyczasie spotykam się z 2 innymi laskami. Chcę się sprawdzić w takich sytuacjach, żeby w przysłości wyciągnąć jak najwięcej wniosków.

Już dawno odszedłem od tego lamentowania. Czasami jak jestem "lekko" wczorajszy.. to rodzą się emocje i o wiele intesywniej o niej myślę.

Ale stary, zrobienie jej papki z mózgu swoim zachowaniem jest o wiele prostsze niż jakoby ona miała zrobić to tobie. Myślisz sobie suka, bo się przelizała z kimś będąc ze mną, a ja myślę tyś pipa, bo mogłeś sam zrobić to samo.

W skrócie Ci powiem tak: jeśli gonisz cały czas jedną dziewczynę, nie oglądaj się za siebie jak już ją wyprzedzisz Smile

"Jeśli nie chcesz być najlepszy to nawet nie zaczynaj"