Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Testy Dziewczyny w Związku – 3 Historie z Życia

Portret użytkownika Admin

Jeżeli czytałeś może sobie książki psychologiczne, to bardzo często są tam porady typu – bądź interesujący w związku, pracuj nad związkiem, rób z nią ciekawe rzeczy. No tak, ale pytanie jest – jak pracować nad związkiem dokładnie, konkretnie, co robić? Jak być interesującym facetem? A zapominają o pewnych mechanizmach w relacji z kobietą.

1. Historia nr 1 „Przepisany dom na dziewczynę”

Jednym z najczęstszych problemów wielu facetów w związkach jest brak jasnego określenia, jaka jest inwestycja ze strony dziewczyny w relację z wami i jaka jest wasza inwestycja. Opowiem wam historię, którą usłyszałem od Rafała „Solida”, a która nie skończyła się dobrze. Rafał miał kolegę, który pracował za granicą na Bliskim Wschodzie, na kontraktach tzn. wyjeżdżał na jakiś okres czasu, zostawiając wszystko w Polsce. Zarabiał tam duże pieniądze. I poznał dziewczynę, z którą bardzo szybko się związał, oświadczył, mieli brać ślub i jego dziewczyna zaproponowała, żeby zamieszkali razem, żeby pomyśleli coś o wspólnym, przyszłym domu, więc on kupił ziemię i na tej ziemi zlecił budowę pięknego domu.

Jej rodzina zaproponowała, żeby on (tak często na kontraktach za granicą) ułatwił sprawy urzędowe, poprzez przepisanie tej ziemi i tego domu na własność tej dziewczyny.

Jak to się skończyło? Zobacz na blogu:

https://www.uwodzenie.org/jak-testuja-dziewczyny-w-zwiazku-3-historie/

Adept