Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Simple Man, Simple Highway

Portret użytkownika Simple Man

Nie wiem o czym marzysz. Nie interesuje mnie to, jak się rozczarowałeś, gdy próbowałeś spełnić swoje marzenie. Ale ono tkwi w Twojej głowie. JEST MOŻLIWE! Niektórzy z Was już wiedzą, że jest trudno i niełatwo. Ciężko jest zmienić swoje życie. Podczas pracy nad swoim marzeniem poniesiesz wiele rozczarowań, wiele porażek i wiele bólu. Będą chwile, w których zwątpisz w siebie. Zapytasz Boga "Dlaczego takie rzeczy właśnie mnie się przytrafiają? Po prostu staram się dbać o siebie, swoją rodzinę, nie zabiłem i nie okradłem nikogo... Dlaczego mi?". Ci z Was, którzy doświadczyli trudności... nie rezygnujcie ze swoich marzeń. Będzie ciężko, ale nie po to, by w tym trwać, tylko po to, by to przetrwać.

Wielkość to nie jest złudna cecha, której posmakują tylko wybrańcy. To coś naprawdę istnieje w każdym z nas. Bardzo ważne jest, żebyś wierzył, że jesteś wybranym. Większość ludzi założyła rodzinę, zarobiła na nią i umarła. Przestali się rozwijać, pracować nad sobą, przestali sięgać dalej.

Wiele osób lubi narzekać, ale nic ze sobą nie chcą zrobić. Większość ludzi nie pracuje nad swoimi marzeniami, DLACZEGO?! Jednym z powodów jest strach, strach przed porażką. "Co jeśli mi się nie uda?" Gówno, żyje się raz, wykorzystaj to. Drugim powodem jest strach przed sukcesem! "Co wtedy zrobię, nie poradzę sobie z tym?" Gówno, żyje się raz, wykorzystaj to. Tacy ludzie nie są ryzykantami.

Spędzacie tyyyle czasu z ludźmi, starając się, by was polubili. Znasz innych bardziej niż siebie, analizujesz ich, chcesz być taki sam jak oni. I wiesz co? Inwestujesz w nich tak dużo czasu, że sam już nie wiesz kim jesteś. Rzucam Ci wyzwanie: Spędzaj czas samemu. Jeśli chcesz żyć marzeniem, musisz pozbyć się nieudaczników ze swojego życia. Życie ludzi, którzy chcą spełnić swoje marzenia ma szczególną wartość. Gdy staniesz się już odpowiednią osobą, zaczniesz odróżniać siebie od innych, zaczniesz odnajdywać w sobie pewnego rodzaju unikalność. Tak długo, jak będziesz za kimś łaził, będziesz tylko nędzną imitacją. Nigdy nie będziesz "kimś", ale możesz być najlepszą wersją samego siebie. Rzucam Ci wyzwanie: Znajdź swoją wartość. Nie wszyscy to dostrzegą, nie każdy będzie Ci towarzyszył i wspierał.

Jesteś wyjątkowy. Dlaczego to nie Ty jesteś w centrum? Bądź sobą i przyciągaj do siebie ludzi, nie idź do nich, niech oni idą do Ciebie, ale tylko ci godni Ciebie, ludzie, którzy są nie do zatrzymania, którzy żyją tak jak chcą i chcą czegoś więcej. Oni żyją swoimi marzeniami. Jeżeli coś się wydarzy, to jest to zależne tylko od Ciebie. Zainwestuj w siebie, by robić to co chcesz. Czyjaś opinia o Tobie nie musi stać się rzeczywistością. Nie musisz przejść przez życie jako ofiara. Doświadczyłeś rozczarowań? Musisz wiedzieć, że możesz to pokonać, nawet jeśli nikt w Ciebie nie wierzy, musisz to zobaczyć w sobie. Musisz postawić rzeczy jasno. Powiedzieć "Oto w co wierzę i jestem gotowy za to umrzeć. Kropka. Bez względu na to, jak źle jest i jak źle będzie zamierzam to zrobić!". Niektórzy z Was chcą wejść na wyższy poziom. Inżynier, radny, lekarz... Nie dostaniesz tego za darmo. Musisz zainwestować w siebie. Czytaj jebane książki! Spędzaj czas, by dowiedzieć się kim tak naprawdę jesteś. To czy staniesz się osobą, jaką chcesz być zależy tylko od Ciebie. Stań się indywidualistą, a zaczniesz oddzielać siebie od innych, nie będziesz szarą cegłą w szarym murze.

Znajdź się w miejscu, gdzie nikt Cię nie lubi. A nie będzie Ci to przeszkadzać, wiesz? Dlaczego? Bo to Ty chcesz wskoczyć na następny poziom, to Ty inwestujesz w siebie, Ty masz marzenia! Wciąż gadasz o marzeniach, o celach, a nic jeszcze kurwa nie zrobiłeś. Zrób ten pierwszy krok, drugi przyjdzie sam.

Możesz sprawić, by rodzice byli z Ciebie dumni, możesz dotknąć miliony ludzkich istnień, a świat nie będzie już taki sam! Nie pozwól nikomu ukraść swoich marzeń! Gdy ktoś Cię odrzuca, gdy ktoś nie przychodzi na spotkanie, gdy ktoś mówi, że możesz na niego liczyć i Cię zawodzi...

Co gdybyśmy mieli takie nastawienie, że nikt w nas nie wierzy, gdy wielokrotnie przegrywamy? Nic, bo my patrzymy na swoje marzenie i wiemy, co możemy osiągnąć. Patrzymy na nie i każdego dnia powtarzamy sobie:

To nie koniec, nie teraz, JESZCZE nie wygrałem!

Źródło: http://www.youtube.com/watch?v=p...

Odpowiedzi

Portret użytkownika Hoot

dzięki stary ! świetna

dzięki stary ! świetna motywacja Smile

Już dawno nie czytałem tak

Już dawno nie czytałem tak dobrego tekstu:)

Znajduje się właśnie na takim

Znajduje się właśnie na takim etapie kiedy to życie i opinia ludzi, którzy mi nie pasują przestaje na mnie wpływać. Ciekawa sprawa, kiedy wiesz że to robisz to co powinieneś robić a jednocześnie znacznie uszczupla się grono ludzi, którym jesteś w stanie zaufać Smile. Pozdro dla idących swoją drogą.

Portret użytkownika Słuchacz1993

Plagiat Simple Man Widzialem

Plagiat Simple Man Smile Widzialem to juz.
Jest na YouTube filmik po angielsku z polskimi napisami, koles nawija slowo w slowo to co Ty napisales. Masz tu dodanych tylko pare swoich tekstow i opini...

Ale to nic, motywator tak samo dobry jak filmik Wink
Komus sie napewno przyda, wiec luz.

(sry, ze bez polskich znakow, ale jestem w Skandynawii)

Portret użytkownika Guest

możesz dac linka do YT?

możesz dac linka do YT?

Portret użytkownika Słuchacz1993

Link do

Link do YT:
http://www.youtube.com/watch?v=p...

Na necie, sa takze setki innych blogow i stron z cytatami z tego filmiku.
Nie czepiam sie, ale niech autor chociaz dorzuci na koncu bloga link do YT, z dopiskiem skad bral inspiracje i teksty ktore tu wpisal.
Bo fakt faktem, nie kazdy zna angielski, aby zrozumiec ten filmik. Napisow polskich juz tam niema...

Portret użytkownika Simple Man

Tak, zapomniałem. Nie każdy

Tak, zapomniałem. Nie każdy by zrozumiał. Dzięki za pomoc!

A ten tekst nie jest czasem z

A ten tekst nie jest czasem z tego filmiku ?
http://www.youtube.com/watch?v=g...
Można włączyć polskie napisy Tongue

Portret użytkownika Guest

myślę, że nie zapomniałeś,

myślę, że nie zapomniałeś, ale link się pojawił więc jest ok.

Portret użytkownika Guest

widzisz, Simple Man, i tu

widzisz, Simple Man, i tu jest kłopot z Tobą. Jestem w kropce. Gdyby ktos nie zauważył, że po prostu przepisałeś tekst to to, co napisałeś byłoby uznane za Twojego autorstwa. Powiedz, co byś zrobił na moim miejscu, gdybyś był moderatorem?

Portret użytkownika Ulrich II

kilim !

kilim ! Laughing out loud

Guest: "Zdrajca, urwać mu

Guest: "Zdrajca, urwać mu jajca!"
a odpowiadając na Twe pytanie - ja bym skopiował jego tekst, utworzył jako własny, dał na końcu link do YT.com, a potem czym prędzej, pod pozorem działania zgodnego przecież z zasadami moderowania -> skasował ten wpis na blogu...
No, bo przecież jak to tak!!

a sam - pławiłbym się w pochwałach Smile
Wszak skoro inni mogą...
Laughing out loud

Portret użytkownika Garncarz

wielkie dzięki za tego

wielkie dzięki za tego bloga(nawet jezeli jest to tłumaczenie). trafiłeś w sedno mojego problemu, nie mam dużo przyjaciół, jakiś taki mam charakter, że robię duży przesiew pomiędzy ludźmi a jednocześnie nie poznaje za bardzo nowych(muszę to zmienić). Dużo czasu właśnie spędzam sam i zawsze z tego powodu miałem kompleksy do momentu przeczytania tego bloga. Od dzisiaj moje podejście się zmieniło, zaczynam być szczęśliwy sam ze sobą Smile to nie znaczy, że jestem outsiderem tylko często źle się czułem jak wiedziałem, że ktoś tam dobrze się bawi/jest na wakacjach a ja siedzę w domu.