Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

10 trików – jak DOBRZE wypaść na pierwszej randce cz. 1

Portret użytkownika Admin

Pierwsza randka to nie lada wyzwanie dla nowicjuszy, może być jak zmora senna albo horror w jednym. A może też być fantastycznym przeżyciem. Od czego to zależy? Czytaj dalej, a poznasz podstawowe strategie, które zwiększą Twoje szanse na pierwszej randce. Nie chcę Ci pisać banałów jak miliony ludzi przede mną. oni piszą najczęściej coś w stylu: musisz być wyluzowany, sprawić, aby się z Tobą fajnie rozmawiało, uśmiechać się, mieć otwartą pozycje ciała, robić szerokie gesty dla podkreślenia swojej ekspresji. Do tego jeszcze mówić o swoich wartościach w życiu, o tym co jest ważne dla Ciebie w życiu, co oznacza dla ciebie miłość, relacje, jakie masz pasje, co odróżnia ciebie od innych, opowiadać o swoim życiu, opowiadać o swoich oczekiwaniach, dać dziewczynie powody do kolejnego spotkania itd. To jest dobre, tylko że o tym możesz poczytać wszędzie.

Dlatego dziś mam dla Ciebie porcję trików i inspiracji do Twoich randek.

Oto fragment wpisu (...)
8. Przywitanie się

Pierwsze co mówię, gdy się zbliżam do dziewczyny, którą widzę pierwszy raz na oczy „Heeeeej, dawno się nie widzieliśmy… Ha ha ha :)”. Staram się ją objąć, całuję w policzek (albo w usta, wszystko zależy od mojej błyskawicznej oceny). Ma to na celu kilka rzeczy, po pierwsze jest zabawne, bo oczywiście nigdy wcześniej się nie widzieliśmy, po drugie dajemy znać ludziom dookoła, że jesteśmy znajomymi. Dzięki temu ona może się trochę wyluzować.

Wiem o tym, bo bardzo często bywam na randkach i zauważam te napięcie, gdy ludzie spotykają się po raz pierwszy. Dlatego też wolę pozbyć się pierwszego stresu, że jesteśmy obserwowani przez innych oraz nawiązać dobre połączenie od początku, tak jakbyśmy się już znali. Pamiętaj, to, co czujesz ty, czuje i ona.

9. Zakończ wszelkie zaległe sprawy związane z pracą przed randką

To pozwoli ci skupić się całkowicie na kobiecie. Kilka razy w życiu popsułem dobrą randkę, bo myślami byłem przy awarii systemu pocztowego albo przy kejsach moich klientów. Gdy jadę na randkę, mam czysty umysł i pozwalam Jezusowi/Buddzie/Allahowi zadbać o całą resztę.

10. Wyłącz powiadomienia z Tindera, Badoo, Sympatii itp.

Nie ma nic głupszego, niż gdy w trakcie dobrej randki (albo w drodze na seks do Twojego domu), w telefonie pojawia się komunikat z Tindera w stylu „Seksowna Ania napisała do Ciebie”, a po chwili kilka innych komunikatorów np. LINE w Tajlandii i Japonii, Whatsap w innych krajach.

Wydawać by się mogło, że to preselekcja, ale na dwoje babka wróżyła. Różne dziewczyny mogą to różnie interpretować. Często będą zniesmaczone. Czasem w Twojej sypialni zobaczą nagle taki komunikat. Ja w Afryce miałem sytuacje, że dziewczyna poznana na portalu randkowym, dopadła w hotelu mój telefon (była szybka), bo zobaczyła sygnał wiadomości z Tindera. Zrobiła wielką dramę pod tytułem „Faceci z Tindera szukają tylko dziwek i seksu!!!” i mimo moich wysiłków nie dało się jej przekonać, że jest inaczej. Ja jeszcze wyciszam telefon, aby mi nie przeszkadzały dźwięki w czasie spotkania.
(...)

Więcej krótkich, szybkich wskazówek znajdziesz w tym wpisie:

https://www.uwodzenie.org/10-trikow-jak-dobrze-wypasc-na-pierwszej-randc...

Adept