Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Zakotwiczenie uczucia zakochania u kobiety.

6 posts / 0 new
Ostatni
ksks
Nieobecny
Wiek: 17
Miejscowość: Krk

Dołączył: 2010-03-27
Punkty pomocy: 13
Zakotwiczenie uczucia zakochania u kobiety.

Rozkminiałem ostatnio pewną sprawę. Co myślicie o zakotwiczeniu u HB uczucia zakochania? Miałoby to szanse powodzenia? Myślę że powinno to wyglądać np. tak: 

Sprowadzam rozmowę na temat uczuć. Pytam HB o to, co czuła, kiedy się zakochała. Wprowadzam tutaj jakiś pattern o tym, jakie to niezwykłe uczucie, kiedy spotyka kogoś i nagle zdaje sobie sprawę z tego, że coś do niego czuje, itd. Pytam o to, skąd się to uczucie bierze, jak się rozchodzi, dołączam do tego delikatne kino, np. wzdłuż fal rozchodzenia się tego uczucia, na koniec dodaję jakiś gest - kotwicę. 

Dobrze kombinuję? 

Co o tym myślicie? Czy może to odnieść pozytywny skutek? 
Czekam na opinie :)

Dit
Portret użytkownika Dit
Nieobecny

Dołączył: 2010-03-03
Punkty pomocy: 7

Przeczytałeś pewnie o tym w grze.

Da się, ale to wyższa szkoła jazdy, i tak, odnosi pozytywny skutek.

Więcej o tym radzę poszukać w obcojęzycznych źródłach, na pewno znajdziesz również wiele ciekawszych zagadnień Wink.

ksks
Nieobecny
Wiek: 17
Miejscowość: Krk

Dołączył: 2010-03-27
Punkty pomocy: 13

nie, nie czytałem 'gry'. czytałem o tym w jakiś materiałach o nlp. masz może jakieś ebooki z zakresu nls? albo linki do plików na serwerach? jak tak, to mógłbyś się podzielić?


btw. próbowałem podobnej rzeczy dzisiaj. rozmawiałem w ten sposób z koleżanką na temat strachu przed nieznanym (wyjeżdża dość daleko). oczywiście moim zamiarem nie było jej uwieść, ani nic w tym stylu. po prostu rozmowa. i zauważyłem naprawdę dobre efekty.

lukasstreett (niezweryfikowany)

"w jakiś materiałach o nlp"? "alchemia uwodzenia"?

Dit
Portret użytkownika Dit
Nieobecny

Dołączył: 2010-03-03
Punkty pomocy: 7

Nauczyłem się jednego, jeśli ktoś chce tej wiedzy, to musi zacząć sam jej szukać, z tego względu nie podam nic tutaj na forum, ale na pewno wujek google będzie skory do rozmów.

Co do ogółu zagadnienia, nie na każdy rodzaj dziewczyny to działa, niektóre są "imprezowe" i na nie o wiele lepiej działa dotyk + badboy, lecz na te, które są bardzo "uduchowione" NLP działa znakomicie.

Słowa to bardzo potężna broń w połączeniu z NLP i nie powinno się tego bagatelizować. Tak samo jak rozmawiałeś z koleżanką, i pomogłeś jej w jakimś stopniu pozbyć się lęku, tak również możesz zbudować swoją pewność siebie. To temat na trochę dłuższą wypowiedź, a teraz nie mam zbytnio do tego głowy i trochę ten post jest pomieszany, ale myślę, że masz obraz o czym mówię.

ksks
Nieobecny
Wiek: 17
Miejscowość: Krk

Dołączył: 2010-03-27
Punkty pomocy: 13

nie, nie alchemia. to nie był żaden ebook, czy coś, chyba jakaś stronka trenera nlp, gdzie pisał o tworzeniu patternów i oddziaływaniu na podświadomość. niestety nie mogę jej znaleźć drugi raz w necie.


dorwałem teraz skrypt "Sekrety uwodzenia kobiet" Lecha Dębskiego z chomikuj.