Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

WHO AM I

Portret użytkownika Hektor

WHO AM I !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (KIM JESTEM)
Odpowiedz sobie kim jesteś a zobaczysz ile odpowiedzi znajdziesz na pytania ,na które odpowiedzi nie znałeś i pytań których nie postawiłeś jeszcze sobie i światu.
Zadałem sobie ostatnio pytanie: Hektor a gdyby tak zabrać Ci w tym momencie wszystko co masz i zostawić takim jak przyszedłeś na ten świat- nagi. Gdyby nagle znikły Twoje pieniądze z kont bankowych, Twoje ubrania, pamięć ludzi o twoich osiągnięciach, twoja wypracowana pozycja w społeczeństwie to co by zostało? Jaka by była twoja pewność siebie? Czy siadłbyś i płakał czy rozłożył ręce szeroko jak wielki wojownik przed walką w geście mówiącym; nie mam nic do ukrycia, a to wszystko jest moje bo to JA jestem tu Panem!!! I zaraz się o tym wszyscy przekonacie, uśmiechną się a w oczach można by było zobaczyć ten blask, który zwiastuje zwycięstwo. I zbudował bym swój świat na nowo a raczej przelał go z mojej głowy w formę rzeczywistą i namacalną. Bo to kim jestem jest we mnie a nie wokół mnie.
Przykład: Widziałem wielu kolesi którzy jeżdżą super furami- sam chciałbym taką mieć, wycackane furki w skórze z super sprzętem. Ci kolesie wioząc się po mieście wyglądają na prawdziwych macho, albo przypadkuje taki przed wejściem do klubu czy dyskoteki i całą zabawę siedzi albo na masce albo na położonym fotelu w oczekiwaniu na blachary czy też chłopaków którzy będą podziwiać jego cacko. A teraz spojrzenie z innej strony: Ten samochód to wszystko co ten koleś posiada, kupił go za pieniądze zarobione przez 3 lata na Włoskim, Niemieckim czy Angielskim polu, ładuje wszystkie pieniądze w super głośniki i świecące wentylki. Siedząc w tym samochodzie czuje się kimś, praktycznie z niego nie wysiada. A co by się stało gdyby stracił ten samochód? A no cała jego pewność siebie, odwaga znikła by razem z tym materialnym cackiem.
Albo wyobraź sobie taką sytuacje: pod dyskoteką podjeżdża nowiuśkie ferrari kierowane przez samca gamma i stary przyrdzewiały maluch z którego wysiada samiec Alpha. Zostawiają swoje fury wchodzą na dyskotekę i od wejścia widać że samiec gamma jest na tym polu jak zardzewiały maluch a samiec Alpha jak nowiutkie ferrari Laughing out loud I to Alpha żeby przyszedł tam nawet na piechotę, w ubraniu wartym tyle co jeden but nadzianego gamma wyjdzie z dyskoteki z najgorętszą kobieta. I to jest właśnie piękne w PUA.
Gdybyś przeniósł się do innego miasta czy państwa i nie miał nic oprócz tego kim jesteś to jak by się potoczył Twoje losy tam? Jak szybko pokazał byś kim jesteś? Są ludzie np. wybitni prezesowie firm – gdy taki człowiek wchodzi do pomieszczenia pełnego ludzi od razu widać, że on jest tu szefem, może to zobaczyć nawet człowiek, który widzi go pierwszy raz i w życiu nie słyszał nic z ust tego człowieka. Są ludzie jak Robert Kiyosaki multimilioner, który niejednokrotnie bankrutował w życiu i zawsze wracał na szczyt. Jest i Kowalski, który tracąc kawalerkę i żona go zdradziła idzie się wieszać. Jest PSF (Przeciętny Sfrustrowany Frajer), którego rzuca dziewczyna a ten ją na kolanach błaga o litość a jak jej nie otrzyma to pije i robi z siebie ofiarę do samobójstwa włącznie.
Popatrzcie na przykłady tych ludzi. Prezes gdyby jego firma upadła założył by nową większą. Kiyosaki będąc bankrutem MATERIALNYM był i jest zawsze MULTIMILIONEREM mentalnie! Kowalski i PSF nawet gdyby im dać władze prezesa i pieniądze Kiyosakiego byli by nadal nikim mentalnie a materialnie pewnie też w niedługim czasie i poszli by na most jakby stracili władze i pieniądze. A TY? KIM JESTEŚ?
PUA krzyczy, że musisz stać się mężczyzną a nie udawać mężczyznę. Ktoś kiedyś napisał w komentarzu do mojego wpisu żebym opisał jak wyglądały moje i Gracjana początki z PU- ja powiem o sobie, że na początku to było udawanie mężczyzny, uczenia się historyjek na pamięć, sztucznie wyglądająca mowa ciała albo jej parodia. Dzisiaj jestem 120% Alpha. PU dało mi dużo więcej niż wiedza jak oczarować kobietę (obecnie spotykam się z 3 przepięknymi kobietami na poziomi o spotkaniu z którymi nawet bym nie pomyślał parę lat temu. Jakby miał podejść do którejś z nich 5 lat temu to by mi się pewnie kolana tak roztelepały, że bym się przewrócił i by mi mowę odjęło ;D haha). Dzięki PU zdobyłem pewność siebie, wiarę w zwycięstwo na każdym polu na który wkroczę, poznałem prawdy, które zmieniły moje życie na lepsze. Przeczytałem masę książek o których nie miałem pojęcia od tematyki PU przez psychologię, mistycyzm i wiarę po finanse i biznes- aż boje się pomyśleć kim bym był gdyby nie PU i Gracjan.
Chciałbym żebyście przeczytali fragmenty z dwóch książek, które zmienił coś w moim życiu może zmienią i w Twoim: Dzikie serce- John Edridge:
Gdy obaj się modlili, pastor pod wpływem impulsu zachęcił mężczyznę, by przywołał sen, w całej jego grozie. Mężczyzna z oporem zgodził się i wkrótce zaczął mówić, że widzi lwa, który kieruje się w jego stron. Pastor dał mu wskazówkę: „Kiedy lew zbliży się do Ciebie, postaraj się nie uciekać, zamiast tego odwróć się i zapytaj, kim jest i co robi w Twoim życiu… możesz spróbować?”. Poruszywszy się niespokojnie na fotelu, mężczyzna zgodził się, a następnie zaczął opowiadać, co się dzieje: ”Lew prycha i potrząsa łbem, staje tuż przede mną… pytam go kim jest… - o nie! ” nie mogę uwierzyć! Co on mówi? „Jestem twoją odwagą i twoją siłą. Dlaczego przede mną uciekasz?”.
W młodości miałem podobny sen. Wielki dziki ogier stawał na szczycie wzgórza. Czułem niebezpieczeństwo, ale nie było to złe niebezpieczeństwo. Tylko coś silnego i walecznego, i większego ode mnie. Starałem się mu wymknąć, lecz ogier zawsze odwracał się na czas, żeby mnie zobaczyć, i zaczynał szarżować po zboczu wzgórza. Budziłem się, gdy już miał mnie dopaść. Wydaje się szalone, żeby mężczyzna uciekał przed swoją siłą, boi się ją okazać, lecz na tym polega sabotaż. Nasza siła jest dzika i gwałtowna, a my nie jesteśmy pewni, co się zdarzy, kiedy pozwolimy się jej uzewnętrznić. Wiemy jedno: Nic już nie będzie takie samo. Pewien pacjent powiedział mi kiedyś: „Boję się, że zrobię coś złego, jeśli pozwolę, żeby to wszystko się ujawniło”. Jednak prawda jest inna: Zrobisz coś złego, gdy tego nie uzewnętrznisz. Pamiętaj- uzależnienia mężczyzn są wynikiem wypierania przez nich własnej siły. „Niech ludzie poczują wagę tego, kim jesteś- i pozwól im sobie z tym poradzić”.
Świat pozerów drży, kiedy pojawia się prawdziwy mężczyzna. Zrobią wszystko, co trzeba żeby cofnąć cię z powrotem do szeregu- będą ci grozić, przekupywać cię, kusić, kopać pod tobą. Musisz pozwolić ujawnić się swojej sile. Wielu z nas rzeczywiście boi się ujawnić swoją siłę, ponieważ w świecie nie ma dla niej miejsca. Świat przykręca jej śrubę. Niech ludzie poczuję wagę tego, kim jesteś, i niech się z tym pomęczą.
Drugi fragment z książki: Przebudzenie- Anthonego DeMello:
Pewien człowiek znalazł jajko orła.
Zabrał je i włożył do gniazda kurzego w zagrodzie.
Orzełek wylągł się ze stadem kurcząt
i wyrósł wraz z nimi.
Orzeł przez całe życie
zachowywał się jak kury z podwórka,
myśląc, że jest podwórkowym kogutem.
Drapał w ziemi szukając glist i robaków.
Piał i gdakał. Potrafił nawet
trzepotać skrzydłami
i fruwać kilka metrów w powietrzu.
No bo przecież, czyż nie tak właśnie fruwają koguty?
Minęły lata i orzeł zestarzał się.
Pewnego dnia zauważył wysoko nad sobą,
na czystym niebie wspaniałego ptaka.
Płynął wspaniale i majestatycznie
wśród prądów powietrza,
ledwo poruszając potężnymi, złocistymi skrzydłami.
Stary orzeł patrzył w górę oszołomiony.
– Co to jest? – zapytał kurę stojącą obok.
– To jest orzeł, król ptaków – odrzekła kura. – Ale nie myśl o tym
Ty i ja jesteśmy inni niż on.
Tak więc orzeł więcej o tym nie myślał.
I umarł wierząc,
że jest kogutem w zagrodzie.
Tylko Ty sam możesz sobie odpowiedzieć kim jesteś, odpowiedz sobie szczerze, zobacz co masz do zrobienia, rozłóż ręce i wykrzycz, że idziesz po zwycięstwo!!!
WHO AM I? Jestem Hektor, samiec Alpha, człowiek który nie boi się brać od życia tego co najlepsze i realizuje swoje marzenia.

Odpowiedzi

super wpis fajnie się to

super wpis fajnie się to czyta o 9 w pracy Smile

niesamowite to jest

niesamowite to jest Smile

Portret użytkownika Euro

Świetny wpis. Mam bardzo

Świetny wpis. Mam bardzo podobne podejście...

Zajebiste.

Zajebiste.

Spoko motywuje, tylko popraw

Spoko motywuje, tylko popraw błędy ortograficzne.

Portret użytkownika Admin

Są wpisy, w których

Są wpisy, w których ortografia się po prostu nie liczy. 

Portret użytkownika Hektor

Mam dysortografię

Mam dysortografię udokumentowaną ale z polskiego w klasie maturalnej jako jedyny 5 miałem bo kocham literaturę i poezję i sam pisze też:D Dziękuję za nega sensyox;)

Portret użytkownika Sekalek

Heh, a daj spokój. Sensyox

Heh, a daj spokój. Sensyox nie wiedział. Chętnie bym przeczytał więcej tego co piszesz. Może wstawisz to na podrywaj.org? Byłoby fajnie Wink

Komentarz co do treści

Komentarz co do treści zbędny,

Napisałeś "who am I", świetnie Ci to wyszło, ale miałbym prośbę..
Napisz jeszcze "how I came to this" Smile

Portret użytkownika Goniec

Świetny wpis. Akurat czegoś

Świetny wpis. Akurat czegoś takiego mi było teraz potrzeba. Dziękuję, w zamian marna 10 i wdzięczność ludzka Wink

Portret użytkownika Sick Puppie

De Mello dobre książki pisze,

De Mello dobre książki pisze, jego przypowieści są bardzo pouczające. Świadomość, świadomość, świadomość.

Ten wpis jest jak przemowa króla do swoich rycerzy tuż przed walką, gdy widzą dziesięć razy więcej przeciwników, czuć unoszący się strach w powietrzu, a jednak z każdym słowem króla zmniejsza się on, zmniejsza, aż w końcu siła strachu przechodzi w odwagę... po takiej przemowie już nie ma wątpliwości co trzeba zrobić.

Szacunek Hektor. Wpis jest

Szacunek Hektor. Wpis jest świetny. Też uwielbiam czytać książki z zakresu psychologii i pokrewnych dziedzin. Robert Kiyosaki to rzeczywiście jest gość. Widzę, że jesteś panem swojego losu Smile

Portret użytkownika stanley

Drugi Twój wpis który dziś

Drugi Twój wpis który dziś przeczytałem i oba na bardzo dobrym poziomie.
Tylko jedna mała uwaga: nie "kąt bankowych", a kont bankowych.

Portret użytkownika Capone

Wpis na poziomie, daje kopa.

Wpis na poziomie, daje kopa.

Witam Hektor,Napisz więcej na

Witam Hektor,

Napisz więcej na temat książek, które przeczytałeś. Które z tych, które miałeś na myśli wywarły na Ciebie spory wpływ i najwięcej wniosły?

Portret użytkownika Hektor

Cześć przeczytałem wiele

Cześć przeczytałem wiele książek i poradników czy to z tematyki PU czy literatury pięknej ale dla mnie najważniejsze były:
1.Shark Ranko Magami- pierwszy e- book z PU jaki przeczytałem, wywrócił mi życie do góry nogami:D
2. Przebudzenie Anthony DeMello.
3. Dzikie serce, John Edridge.
4. Tajemnice Szczęścia, Nikodem Marszałek.
5. Obudź w sobie olbrzyma, Robert Anthony.
6. film: Don Juan DeMarco.
7. Wpisz sobie jeszcze w Google: Jerzy Kalibabka i obejrzyj serial na podstawie jego życia- Tulipan ;D
Miłej lektury i życia:)

Portret użytkownika Neofita

Dobre lektury poleciłeś.

Dobre lektury poleciłeś. Popieram.

Wpis dobry dla

Wpis dobry dla początkujących! Jedno mam zastrzeżenie. Nie lubie określenia, "samiec Alpha" itp.Laughing out loud
Dla mnie mówienie o kimś ze jest samcem Alpha to bujda totalna:p, Lektury też dobre zwłaszcza "Przebudzenie", o ile tylko pamiętam serial Tulipan" to główny bohater ch... kończy, zżera go 100% "pewność siebie" i to że sam o sobie myślał że jest samcem Alpha.
a "pewność siebie" to też jest zawsze jakaś iluzja, może ja w końcu pokonam lenistwo i wrzucę jakiś artykuł na ten temat na bloga.
Pozdrawiam!

Portret użytkownika Hektor

Określenie samiec Alpha- jest

Określenie samiec Alpha- jest podstawowym określeniem tak w nomenklaturze PU jak i naukach zajmujących się badaniem zachowań zwierząt czy ludzi więc świat się dla Ciebie nie zmieni- musisz to przecierpieć.
Po drugie, pewność siebie jest tym co pomaga w życiu i prowadzi do sukcesu (w PU kładzie się wielki nacisk właśnie na zdobycie pewności siebie) z resztą nie tylko w PU- polecam książkę: Dr Robert Anthony - The Ultimate Secrets of Total Self-Confidence jeden z największych guru motywacji pisze jak się jej nauczyć.
Po trzecie, Kalibabki nie zgubiła pewność siebie, tylko ilość kobiet i przekrętów w których się pogubił (a żył jak król, i uważam, że można go równać do najlepszych w świoecie speców PU).
Po czwarte, cała filozofia sukcesu mówi, że człowiek jest tym kim myśli że jest (Secret itp.) czy psychologia i NLP (regóła Ty pierwszy). Jeżeli dla Ciebie Anchel pewność siebie jest iluzją i czymś co "zżera" wyzbądz się jej do reszty. Jeżeli pomyślenie o samym sobie jako o najlepszym samcu jest dla Ciebie nienormalne- nigdy w ten sposób nie pomyśl.
A jeśli chodzi o iluzje to jest nią wszystko i nic, wszystko jest względne, każdo pojęcie na tym świeci jest kłamstwem w oczach człowieka który uważa że prawda jest po jego stronie a nie poprzednika. PU- bujda dla frajeró, pewnośc siebie- bujda i Gracjan w życiu się z dziewczyną nie całował;D

Portret użytkownika BarT

"Dzikie serce".... Mam tę

"Dzikie serce".... Mam tę książkę w domu i teraz już wiem, co muszę z nią zrobić. Ciarki po mnie przeszły, gdy przeczytałem ten artykuł.

Pozdrawiam, BarT Wink

zajebisty artykuł!

zajebisty artykuł!

Portret użytkownika Bosski

dzięki za artykuł biorę się

dzięki za artykuł Smile biorę się za lektury które podałeś.  

Portret użytkownika Piotreeek

Ta przypowieść z orłem jest

Ta przypowieść z orłem jest świetna, jak cały artykuł.

Świetny artykuł, jednak jest

Świetny artykuł, jednak jest jedna rzecz która mnie dręczy.
Jeżeli ktoś postawi sobie pytanie kim jest i jakie było jego życie i zrozumie wtedy ,że był nikim to co wtedy ?
Jeżeli będzie chciał się zmienić to nie będzie sztuczna Odwaga , Postawa , Nastawienie ?

Portret użytkownika Hektor

Kolego to świetny punkt

Kolego to świetny punkt wyjścia! Jeżeli sam dochodzisz do wniosku że jesteś "nikim" to znaczy, że jesteś bardzo odważny i szczery i jesteś niesamowicie prawdziwy! Ja co jakiś czas dochodzę do wniosku, że byłem nikim i byłem głupi- uważam, że jeżeli tak się dzieje to bardzo dobry znak, bo świadczy to o tym że się rozwijasz. Dzisiaj jak myślę o sobie z przed roku to uważam, że byłem pustakiem- bo teraz jestem mądrzejszy o rok doświadczeń. Czytając The Game myślę o sobie że jestem nikim- i BARDZO DOBRZE bo to mnie motywuje żeby być lepszym!
Człowiek, który potrafi przyznać się do błędu czy niewiedzy już w tym miejscu jest lepszy od całej reszty, która tego nie potrafi zrobić. Więc dla mnie już teraz jesteś ZWYCIĘZCĄ!
Pozdrawiam i powodzenia:D

Portret użytkownika saverius

Robert Kiyosaki znam tematy

Robert Kiyosaki Wink znam tematy z nim związane, jest dużo racji w tym, co piszesz Hektor

Portret użytkownika skaut

to sie oplaca, wraz z

to sie oplaca, wraz z poczatkiem roku, niektorym przypomniec.

Ta strona daje mi niezwykle

Ta strona daje mi niezwykle dużo emocji, jedne wpisy mnie masakrycznie dołują a niektóry niewiarygodnie dodają skrzydeł. Ten należy do tych drugich.

Portret użytkownika NewOne

Wszystko sie przypomniało. I

Wszystko sie przypomniało. I Lew i Orzeł. Gdyby nie ta strona to pewnie bym nie mial tych ksiazek w swoich zbiorach. Trzeba ogarnąc swoje sprawy i przeczytac to wszystko jeszcze raz. Warto do takich rzeczy wracac.

Czytam już ten blog po raz

Czytam już ten blog po raz 10, i jeszcze nie raz go przeczytam

Niby wszystko jasne i oczywiste , ale napisane tek ze mogę go czytać 10, 20 a nawet 30 razy w tygodniu, nie długo będe umiał go na pamięć.

Jednym słowem "KOZAK"

Pozdrawiam Kejszyn.