Witam. Mam problem z moja dziewczyna. Otoz kiedys pisalem z nia ok 10 sms dziennie. Od jakiegos czasu postanowilem ograniczyc to do 1 gora 2 smsow na 24 h a nawet nieraz nie pisalem do niej wogole. Miala do mnie o to pretensje ze nie pisze do niej pierwszy smsa to nieraz wysle jej smsa pierwszy na odpierdol (niech sie cieszy). Przedwczoraj napisalem jej smsa a ona odpisala po 1,5 godz.Wczoraj napisala pierwsza a ze bylem zajety to nie odpisalem jej od razu. Wytrzymala 10 min i juz nastepny sms do mnie ze jak jestem zajety to kiedy indziej popiszemy. Ja dalej nic nie odpowiadam i po nastepnych 10 min glucha mi (chyba chciala zebym jej cos odpisal) to sie wkurwilem i odp ze nie mam czasu dzis z nia gadac bo mam gosci i odezwe sie jutro. Dzis do niej napisalem pierwszy i minely 2 godz a ona jeszcze nie odpisala. Nic w tym czasie nie pisze do niej tylko czekam az sie odezwie. Nie wiem wyglada mi to na jakies dziecinne fochy ze ja nie odpisalem od razu to ona tez. Kiedys powiedzialem jej ze mam na to wyjebane po jakim czasie mi odpisze na sms bo rozumiem ze kazdy ma swoje zycie i swoje sprawy (chyba zle zrobilem). Wiec gdy ona nie odpisuje to do niej nie pisze tylko cierpliwie czekam (zajmuje sie czyms innym) ale jak ja nie odp jej od razu to juz ma fochy. Zaczyna czesciej odpisywac po jakiejs godzinie a nawet nieraz dluzej.
I teraz moje pytanie co mam zrobic? Jak nie piszze pierwszy to ma fochy a jak napisze to odpisuje po ilus tam godzinach. Czuje ze prowadzi jakas gre
Ok ale ja sms mam za darmo a rozmowy drogie
a poza tym jak zadzwonie to odbierze ale chce od razu konczyc bo mowi ze ja wszyscy w domu podsluchuja albo ze jest zajeta i zadzwoni do mnie pozniej. Juz nie wiem co robic?
Kobieta powinna zawsze pozostać kobietą, ale nie musi, a mężczyzna, który nie jest mężczyzną, jest już niczym…
a Hoon jak bys odbil ten ST "twoje sprawy to i jej sprawy" bo nic mi nie przychodzi do glowy
Kobieta powinna zawsze pozostać kobietą, ale nie musi, a mężczyzna, który nie jest mężczyzną, jest już niczym…
Odpisala mi w koncu "przepraszam ze dopiero teraz odpisalam ale nie widzialam ze mam wylaczony telefon bo bateria mi padla" no i kurwa klamie bo jak wyslalem sms to dostalem raport ze doszedl sms a jakby miala wylaczony to by nie doszedl. Chyba ze doszedl sms i sie jej od razu rozladowal telefon. Nie wiem dla mnie to dziwne. Wydaje mi sie ze sobie ze mna pogrywa i odpisuje specjalnie po 2 godz zebym o niej myslal przez ten czas. Nie wiem co robic? Olac to? Za chwile pewnie bedzie sms czy jestem na nia zly i co wtedy odpisac?
Kobieta powinna zawsze pozostać kobietą, ale nie musi, a mężczyzna, który nie jest mężczyzną, jest już niczym…
Napisalem jej ze jutro pogadamy a ona mi na to ze dzieki za focha jutro nie pogadamy to jej odpisalem ze nie mam focha i jak nie chce to nie bedziemy jutro gadac zegnam i ona odpisala zegnam. O co jej kurwa chodzi sprawdza mnie czy moze znalazla se kogos?
Kobieta powinna zawsze pozostać kobietą, ale nie musi, a mężczyzna, który nie jest mężczyzną, jest już niczym…
olej. jak Ci napisze czy jesteś na nią zły to odpisz że nie, krótko i zwięźle. Nie daj się wciągnąć w tą gierkę, bo z początku dobrze robiłeś mając wyjebane kiedy odpisze ale teraz się to zmienia. zastanów się nad tym.
Jaka to różnica kto pierwszy sms napisze. co jak sie spotykacie to też focha strzela że pierwszy sie nie przywitałeś? przestan wogóle smsy pisać, tylko dzwoń.
Jaka to różnica kto pierwszy sms napisze. co jak sie spotykacie to też focha strzela że pierwszy sie nie przywitałeś? przestan wogóle smsy pisać, tylko dzwoń.
Ważne jest żebyś nie dał sobą zawładnąć. To niech ona włoży "nutkę" zainteresowania.
ty jesteś w moim wieku ;( mój rocznik ubolewa
Kobiety dojrzewają do 10 roku życia, potem rosną już im tylko cycki
Muszę napisać bo mnie jasna cholerka bierze ;]
Co to, podchody? Z takimi dziewczynami trzeba krótko! NIE pisz z nią sms-ów bo tracisz w jej oczach i czas dodatkowo.
Ja nie piszę bo wolę pogadać przez telefon lub w cztery oczy (wyjątkiem jest gg, gdy piszę do kumpli a nawet nie dokońca).
Jak masz drogie minuty, przejdź do play dla firhm
Jestem sobą i nikim więcej
Przyzwyczaiłeś ją a teraz przestałeś pisać. Próbuje wymusić na tobie powrót do poprzedniego stanu rzeczy. Nie daj się. Olewaj fochy, bądź twardy i trzymaj się swoich zasad.
* Świat jest tragedią dla tych co czują, a komedią dla tych co myślą.
* Kontroluj swoje emocje a nie odwrotnie.
* Zwyciężają ci, którzy wiedzą, kiedy walczyć, a kiedy nie.
Mam jeszcze pytanie. Mam jej powiedziec ze koniec z smsami i ze jak cos chce to ma dzwonic czy jak to zalatwic zeby wiedziala ze nie chce zebysmy pisali smsow tylko dzwonili albo spotkali sie i pogadali?
Kobieta powinna zawsze pozostać kobietą, ale nie musi, a mężczyzna, który nie jest mężczyzną, jest już niczym…
nic nie mów

niech to wyjdzie naturalnie
jak coś chce, niech dzwoni albo niech się z tobą spotka- tak jej powiedz
Jestem sobą i nikim więcej