Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Trudne Kobiety czy to ma szanse powodzenia?

Napiszę blog, do którego natchnął mnie mój dobry przyjaciel, iż podrywał on ostatnio taką panne z pod Lublina, początkowo była bardzo oporna co mnie cholernie zdziwiło bo kto jak kto ale on problemów z Kobietami przynajmniej większych nigdy nie miał.

A dokładnie chodzi o...

Spotkał panne w klubie, pobawił z nią było KC, nawet ją przeleciał, ale ona potraktowała to jako jedno nocną przygodę i nie chciała się z nim spotkać.
Ale on był cholernie pewny swojego, powiedział daj mi miesiąc.. i rzeczywiście po 2 tygodniach a dokładnie od przedwczoraj panna jest z nim w związku.
Co zrobił?
Wsiadł w samochód pojechał do Lublina, nie powiem kawałek chłopak miał poszedł do niej do domu chciał pogadać powiedziała nie, ale nie odpuścił stał sobie pod jej domem aż jej rodzice zadzwonili na Policje z czego powodu miałe małe problemy, nie odpuścił stał kolejny dzień.
Panna chyba lekko poddenerwowana wypadła z domu i powiedziała żeby sobie pojechał, a on wyznał jej miłość, powiedział że skoro mnie nie chcesz twoja strata wsiadł do samochodu i odjechał, mówił ze minęło może 30 minut a ona do niego dzwoni, czy ma jeszcze ochotę z nią pogadać, powiedziała mu że jeśli mówił prawdę, to warto spróbować.
Zdziwiłem się gdy przedwczoraj przyjechał z nią do siebie do domu, i oznajmił przy niej ze są razem.

Pytanie do was czy to dobry schemat czy on miał cholernego farta?

Odpowiedzi

Portret użytkownika Ramosel

Stary jestes takim blogowym

Stary jestes takim blogowym wyjadaczem, a nie wiesz, ze na blogu nie zadajemy pytan ? ; )

To jest schemat ? przelecenie

To jest schemat ?

przelecenie ..stanie pod jej domem 2 dni .. policja ... olewka ... i po pół godziny rozmowa (on wraca do niej) ...

Stary nie chce nic mówić ale nie TO NIE JEST DOBRY SCHEMAT POPATRZ NA TO JESZCZE RAZ

Super, na pewno to na kazda

Super, na pewno to na kazda działa, daje sobie rękę uciąć. Dzieki stary, żes mi podsunał ten sposób, bo juz nie wiedziałem co robic a tak pojade postoje pod domem 2 dni, jak ktos nie zadzwoni na policje to sam to zrobie pozniej olewka.

Czy kumpel miał przy sobie jakas wode przez te 2 dni i czy w okolicach była toaleta?

Portret użytkownika Marcin04041989

Powiem tak, moim zdaniem to

Powiem tak, moim zdaniem to żaden schemat ale muszę przyznać, że koleś na prawdę pewny swego wie czego chce i darzy do tego. Myślę, że mało kto w tych czasach byłby do tego zdolny i większość dała by sobie spokój od razu, a tak ma chłopak co chciał Smile

Portret użytkownika FunGusto

Chłopie to jakiś wymysł,

Chłopie to jakiś wymysł, który widziałeś w tv. Przestań bajerować. Wczoraj oglądałem razem z matką pewny serial i niemal identyczna historia była w tym serialu "Pierwsza miłość". Tylko tam z tą różnicą, że ta panna pojechała do tego gościa a nie zadzwoniła. Mnie nie nabrałeś. Proszę odpuść sobie.

Portret użytkownika misiekmin

LOL albo to jest bardzo

LOL albo to jest bardzo bardzo skrajny przypadek, albo dobrą bajkę opowiedziałeś ;D

Portret użytkownika splawik123

Haha zniszczyłeś system

Haha zniszczyłeś system stary:) Pozdrów tego Twojego kumpla - Artura ode mnie i załatw mi autograf!

Portret użytkownika FunGusto

Pierwsza miłość odcinek 1412,

Pierwsza miłość odcinek 1412, jak ktoś ciekawy to może obejrzeć ten odcinek w sieci i porównać z opisem na blogu:D Mogłeś załączyć jakiś link, byłaby to jakaś forma videoblogu:D

I odpowiadam na Twoje pytanie: To był serial:D

A ja osobiście znam, także

A ja osobiście znam, także takiego gościa, tylko że przejechał w wakacje na motorowerze i śpiewał serenady pod domem ukochanej, ojciec owej dzierlatki zadzwonił na policje, policja przyjechała a że chłopak był nie pełnoletni i do tego na rauszu, to mu od roczkę zrobili na prawko, starzy zapłacili mandat, musieli go odebrali z izby wytrzeźwień. A po tygodniu zrobił to samo, tylko że na trzeźwo, i szedł 15km przez las z kwiatami( dla niej i dla jej matki a dla ojca przyniósł rękawice bokserskie Tongue [bez ściemy] i powiedział, że może go w nich bić ile chce ale nie odejdzie puki z Nią nie porozmawia), wszedł do domu i powiedział, że wie że źle zrobił, i że się zachował jak gówniarz, obiecał jej rodzicom że jak dadzą mu szanse z Nią porozmawiać to już więcej nie przyjedzie jeżeli Ona nie zechce... Rodzice dali mu porozmawiać i ta para jest razem już 5 lata i chcą się pobrać... I TO AKURAT NIE JEST ŻADNA ŚCIEMA, BO TO MÓJ KUZYN, I ZNAM TĄ HISTORIĘ BO SAM MUSIAŁEM GO KRYĆ PRZED STARYMI ŻEBY WYSZEDŁ DO TEJ LASKI ZA TYM DRUGIM RAZEM...

Ale historia

Ale historia