Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Tekst "nie mam czasu"

10 posts / 0 new
Ostatni
michael_2
Nieobecny
Wiek: *
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2011-06-23
Punkty pomocy: 0
Tekst "nie mam czasu"

sytuacja: Podchodze na ulicy do atrakcyjnej dziewczyny, pytam o cos, ona zdejmuje okulary,(widze przepiekne kobiece oczy ktorych wczesniej nie widzialem zanim zdjela okuary- podszedlem z biegu,) patrzy mi sie w oczy, niestety uciekam wzrokiem kilka razy, po czym mowi mi "nie mam czasu". Ja: ok, jasne czesc.wiedzialem ze tekst to sciema bo nie wygladala na kogos kto sie spieszy, ale nie potrafilem tego odbic i rozkrecic.

Sangatsu
Portret użytkownika Sangatsu
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: ???
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2010-06-12
Punkty pomocy: 1477

No dobra trudno odchodzisz i szukasz następnej jak nie ta to inna nic na siłę...

,,Nie rób priorytetu z kogoś kto ma Cie tylko za opcje"

Jac
Portret użytkownika Jac
Nieobecny
Zasłużony
WtajemniczonyTa osoba pomogła w składce na serwer
Wiek: 31
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2011-03-19
Punkty pomocy: 439

To bardzo ważne, żeby na początku złapać kontakt wzrokowy nie możesz uciekać wzrokiem jako pierwszy, w rezultacie ona wyczuła, że się boisz lub ma tak ładne oczy, że ciebie onieśmieliła. Bardzo możliwe, że rezultatem tego była odpowiedź "nie mam czasu". Gdybyś to ty ją onieśmielił jej reakcja mogła by być inna. Oczywiście nie chodzi o to żeby gapić się bez przerwy w jej oczy Smile Chodziarz ze dwa razy mi się zdarzyło, że po krótkiej wymianie zdań jakoś naturalnie przeszedłem z laską na pojedynek kto dłużej wytrzyma bez odrywania oczu a po chwili pojedynku zwykle utrudniam i mówię bez mrugania Wink! Jest to całkiem zabawne z zupełnie nie znajomą osobą!
Odpowiedź, mogła brzmieć "czas to pojecie względne" i mówisz dalej, jeśli po tym nie wywołasz zainteresowania to odpuszczasz!

Jens
Nieobecny
Wiek: 21

Dołączył: 2010-12-31
Punkty pomocy: 9

A na co nie ma czasu? O co pytałeś? Co jej powiedziałeś?

Took
Portret użytkownika Took
Nieobecny
Wiek: 24
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2011-06-11
Punkty pomocy: 20

Kontakt wzrokowy jest bardzo ważny. Speszyłeś się, oderwałeś wzrok i nota spadła w dół. Z tej akcji z okularami jestem w stanie wyczytać - chłopaku ocknij się, nie ta liga. Spadła Ci pewność siebie i dlatego pewnie taka reakcja.

Bees
Portret użytkownika Bees
Nieobecny
Wiek: 25
Miejscowość: USA

Dołączył: 2010-10-14
Punkty pomocy: 44

Ja bym twardo sie patrzyl gleboko w jej oczy i oczywiscie z bananem na ryju jak zawsze:) ucieczka wzrokiem-podwazasz swoja pewnosc siebie. Ale samym staraniem i podchodzeniem czynisz duzo i robisz krok na przod, nie stoisz w miejscu. A zatem praktyka Smile

kjet
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: Gdansk

Dołączył: 2011-06-23
Punkty pomocy: 346

Nie weszła w Twoją meta-ramę, że to Ty jesteś nagrodą, zdarza się. Pamiętaj przekonanie, że nie ważne jak zareaguję kobieta, zawsze jest coś do nauki bardzo pomaga w takich sytuacjach. Możesz wnioskować, że albo coś zjebałeś, nie wiem mowa ciała, może opener był niedopracowany, czegoś mu brakowało, może opener zbyt mocno podchodził pod wejście w jej meta-ramę, że to ona jest nagrodą (to tylko moje przypuszczenia) albo po prostu kobieta z silną meta-ramą. No i wydaje mi się, kontakt wzrokowy to nierozłączna czynność w kontaktach z kobietami Smile

michael_2
Nieobecny
Wiek: *
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2011-06-23
Punkty pomocy: 0

miala bardzo ladne oczy i tym zasadniczo mnie speszyla. Sporo ostatnio czytam i troche trenuje podchodzenie do kobiet ale w dalszym ciagu brak mi pewnosci siebie w podejsciu i tego niestety nie jestem w stanie przeskoczyc- poprostu nie potrafie byc pewnym ze poderwe kobiete, jak rozsadek mowi inaczej, druga rzecz- zaczynam dostrzegac swoje i innych bledy, jednak nie potrafie sie ich ustrzec. Ostatanio