Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

__Stan "po orgazmowy", czy warto o nim mówić.__

Portret użytkownika Karaś

Witaj czytelniku.

Czy kiedykolwiek spałeś z kobietą?
Czy kiedykolwiek dałeś kobiecie pełną przyjemność wynikającą z seksu?
Czy kiedykolwiek, gdy dałeś kobiecie przyjemność, widziałeś w jej oczach dogłębny zachwyt a kobieta zostawiła Cię/ przestała się odzywać?

Chcę wierzyć, że odpowiedziałeś na dwa pierwsze pytania – „Tak”, a na ostatnie „Nie”. Jeśli udało Ci się odpowiedzieć zgodnie z moją wiarą gratulacje! Lecz nie popadaj w zachwyt. Przeczytaj dalej. Może dowiesz się czegoś nowego…

Zapewne część z was odpowiedziała na wszystkie tak. W tym momencie nie interesują mnie dwa pierwsze, lecz ostatnie…

Dlaczego kobieta przestała się odzywać… Takie rozwiązanie sprawy mogło wynikać z wielu czynników. Zastanawiasz się zapewne, z jakich. Postaram się odpowiedzieć Ci na to pytanie.

Przypomnij sobie jak to było. Zapewne długo czekałeś na tą chwile. Wiedziałeś, że trzeba najpierw „rozgrzać piecyk zanim włożysz do niego bułeczkę”. Zrobiłeś to. Dawałeś z siebie wszystko, ba widziałeś w jej oczach ten blask zachwytu na koniec dogłębnej przyjemności. Pomyślałeś „dobra robota stary”. I na następny dzień, widzisz jej dziwne zachowanie. Niepewność, wstyd…

Czynników wywołujących takie zachowanie może być wiele. Ale skupię się na czynniku psychologicznym pochodzącym z podświadomości kobiety.

Pamiętasz może jak przechodziła orgazm? Ważnym momentem jest jej zachowanie zaraz po stosunku. Kobiety różnie reagują po stosunku. Jedne chcą się przytulać i nie zostawią Cię nawet na chwilę. Inne będą płakać, śmiać się a jeszcze inne, bardzo ciekawa grupa kobiet po prostu się odsunie na kraj łóżka.

Dlaczego kobiety różnie reagują? Długo zastanawiała mnie ta myśl. Doszedłem do wniosku, iż to zależy od emocji, które władają kobietą. Emocji, uczuć a również stosunku, z jakim do seksu podchodzi kobieta.

Emocje. Bardzo ważna rzecz nie tylko w sypialni, ale również w związku. Bez nich kobieta staje się bierna. Zaczynają się problemy i nie możemy jej zrozumieć. Pomyślisz zapewne teraz, że emocje to jest klucz do podświadomości kobiety. Po części masz racje. Kobieta potrzebuje pozytywnych i negatywnych emocji, w zależności od położenia. W sypialni jednak potrzebuje tylko pozytywnych emocji, czułości i zrozumienia

Rozumiesz kobiety?

Wyobraź sobie sytuację. Kochasz się z kobietą, jest bardzo interesująco. Nagle wypalasz, kobieta dochodzi i po chwili zaczyna płakać…

Jak się zachowasz?

To jest bardzo ważny moment, który wykreśli w podświadomości kobiety obraz Twojej osoby. Jeśli zaniedbasz ten moment będziesz kreowany jako osoba, która jej nie rozumie. Co za tym idzie możesz ją stracić… Jak tego uniknąć. Bardzo prosto. Zrozum ją. Jeśli płacze, przytul ją z całych sił! Z czułością i pewnego rodzaju delikatnością. Zacznij równomiernie z nią oddychać. Złap za rękę pocałuj. Pamiętaj nie odchodź od niej. Bądź przy niej. Ona tego naprawdę potrzebuje.

Jeśli kobieta po stosunku się przytula, nie chce Cię puścić, to bardzo dobrze! Trafiłeś na typ kobiety, która bardzo mocno przyzwyczaja się swojego partnera seksualnego. Przytul ją, nie okazuj znudzenia! Ona wyczuje zaraz, że dla Ciebie to była tylko przyjemność. Nic więcej. Poczuje się wykorzystana i bardzo to ją zaboli.

Jeśli kobieta się odsuwa sprawa jest bardzo zagadkowa. Może takie zachowanie podyktowała jej podświadomość lub ma jakieś złe wspomnienia z zachowaniem mężczyzny. W tym momencie pocałują ją. Pogłaskaj, uśmiechnij się i również się przytul! Nie odchodź za daleko. Chociaż odsunęła się musi poczuć, że jesteś blisko. Że seks to nie tylko czynność, ale wyższa wartość, którą trzeba szanować. Nie istnieje dla Ciebie seks tylko dla seksu.

Istnieje wiele sposobów by związać kobietę emocjonalnie z Twoją osobą, działających nie tylko w sypialni, lecz znajdujących zastosowanie również na etapie uwodzenia kobiety. Zdania typu „Pasujemy do siebie”, „Dobrze się razem czujemy w swoim towarzystwie” itp. Ważne są również gesty i kino. Pozytywnymi emocjami naładowane jest ramię kobiety. Delikatnie je dotknijmy, pomasujmy i do tego pocałujmy delikatnie kark. Zauważcie zachowanie wtedy kobiety. Obiecuję, że zamknie oczy, brodę podniesie do góry i się uśmiechnie.

Sprawa może wydawać się mało istotna. Lecz w podświadomości kobiety to jest bardzo ważny moment. Ona tak jak wcześniej wspominałem kreuje Twoją postać Twoją postawę w stosunku do niej w swojej podświadomości. Jak wiemy to jak zapisze mózg kobiety nas jest ważne. Tak będzie postrzegała nas przez bardzo długi czas. Ciężko zmienić wizerunek.

Do napisania tych kilku zdań nakłoniło mnie to by pokazać wam jak bardzo kobiety przywiązują do tego wagę. Pozytywne zachowanie w tej kwestii nie skrzywdzi ich. Poczują się zrozumiane i szczęśliwe. A na czym nam zależy jak nie na szczęściu kobiety…

Zastanów się nad tym…

Odpowiedzi

Portret użytkownika GDP

Karaś! Te kreseczki przy

Karaś! Te kreseczki przy temacie są dla mnie zarezerwowane!!! :[

Temat dobry, wart przemyślenia. Coraz więcej normalności na stronie dostrzegam Smile

Portret użytkownika Ashkael

Ty naprawdę kochasz kobiety

Ty naprawdę kochasz kobiety Smile

Elegancki wpis. Dużo z niego

Elegancki wpis. Dużo z niego wywnioskowałem Wink Dzięki.

Witch mówi - To co napisałeś

Witch mówi - To co napisałeś to prawda! Czysta prawda! I masz podejście odpowiednie! Nazwałabym je: bez skazy (w tym temacie).

Zapominiałeś jedynie dodać typu kobiety - która na poczatku oddaje się temu tak jak tego chce facet - dochodzi do zbliżenia - jest wszystko ok, ale tuż po samym seksie - wstaje ubiera się i chce wyjść. Co wtedy byś zrobił?

A teraz wiadomość z ostatniej chwili od zbanowanego użytkownika o nick'u - Informatyk:

"Napisz mu komentarz ode mnie "Info, mimo tego iż jakiś sukinsyn usunął mu konto przekazuje gratulacje i szacun""

Pozdrawiam

Portret użytkownika Neofita

Znałem taką. W dobrym humorze

Znałem taką.
W dobrym humorze pomagałem jej wyjść.
Jak chce to niech se idzie. Oboje z jednej strony traktowaliśmy nasz sex instrumentalnie, a z drugiej było w nim coś ezoterycznego. W ogóle mi to nie przeszkadzało. Co więcej miałem przeczucie, że dziewczyna może iść nawet do następnego ruchacza. Tongue Bóg z nią! Laughing out loud

Bardzo dobry art. gratulacje.

Bardzo dobry art. gratulacje. Teraz juz bede wiedział co oznaczaja te dziwne zachowania u kobiety po sexie.
Pozdrowienia

Portret użytkownika matu6

Moja jedna z ex po sexie nie

Moja jedna z ex po sexie nie chciala zadnego przytulania...mowila ze nie potrzebuje w tej chwili czulosci. Deliktanie sie odsuwala i tak z 5/6 min Siedziala sama ,by potem powoli____ zaczynala sie kleic do mnie...

Dla mnie troche dziwne to bylo ,bo tylko ona prezentowala takie zachowanie ...kazda inna zawsze chciala sie przytulac.

Blog dobry>

Portret użytkownika heqs

Podobają mi się Twoje blogi,

Podobają mi się Twoje blogi, miło się czyta i dużo prawdy w nich jest zawarte. Tylko dlaczego poniektóre zostały usunięte.. .

Portret użytkownika chmiel

Tak na prawdę większość

Tak na prawdę większość kobiet sex wiele kosztuje. Nie chodzi tutaj o sam stosunek ale wszystko co wokół. To czy jest dla Ciebie atrakcyjna, to czy akceptujesz jej ciało, to czy ona spełnia Cię intelektualnie.
Wszystko co jest opisane powyżej to nic innego jak efekt kumulacji silnych emocji. Warto zareagować na potrzeby kobiety, na pewno odwdzięczy się zaufaniem i szacunkiem. W zasadzie kiedy kobieta płacze po seksie, to zwykle na pytanie "dlaczego?" odpowie, że jest przy Tobie szczęśliwa.
Takie sytuacje zbliżają więc warto okazać jej dużo ciepła:)
Pozdr

Zgadzam się, reasumując,

Zgadzam się, reasumując, trzeba obserwować nic więcej...

I trzeba też rozumieć, że seks w związku, to trochę co innego niż jednorazowe zamiatanie chodnika... taka subtelna różnica;p