Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Sprawa wyjazdu na wakacje

6 posts / 0 new
Ostatni
screamer4x4
Portret użytkownika screamer4x4
Nieobecny
Wiek: Wiek:
Miejscowość: Miejscowość:

Dołączył: 2010-08-25
Punkty pomocy: 13
Sprawa wyjazdu na wakacje

Witam

Przychodzę znowu z dość błahym problemem, ale który może mieć spory wpływ na przyszłość związku. Chodzimy z laską około 2 miesiące, znamy się już dłuugo. Zaprosiła mnie na wakacyjny wyjazd z jej znajomymi do Włoch, który ma być za 2 miesiące. Wstępnie się zgodziłem, ale powiedziałem, że dam jej odpowiedź na 100 % w czwartek wieczorem. Ona jednak mówi, żebym jej dał odpowiedź dzisiaj, bo znajomi robią właśnie dzisiaj rezerwację na hotel.
I tu moje pytanie do was, czy złamać się i zgodzić się na wyjazd już dzisiaj?
Czy może twardo doczekać do tego czwartku jak mówiłem wcześniej? Raz już powiedziałem, że w czwartek i nie chciałbym łamać swoich zasad. Z drugiej strony zależy mi na niej i jeśli jej nie powiem dzisiaj, a ona powie: no nic, to jedziemy sami.
Co myślicie? Czuję, że taką rezerwację spokojnie mogliby odłożyć do tego czwartku, jeśli tylko bardzo by jej zależało, żebym z nią jechał.

Try me

DrMentor
Portret użytkownika DrMentor
Nieobecny
Wiek: 17
Miejscowość: Mordor

Dołączył: 2010-02-13
Punkty pomocy: 259

Skoro ma być rezerwacja hotelu, to chyba jasne że wszystko ma być dopięte na ostatni guzik.

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą...

Nie patrz mi na ręce, bo Ci łeb ukręcę!

Barney1987
Portret użytkownika Barney1987
Nieobecny
Wiek: 24
Miejscowość: Szczecin

Dołączył: 2011-06-26
Punkty pomocy: 157

Jeśli znajomi załatwiają wszystkie sprawy to mają wyjebane na to czy pojedziesz czy nie.

Dziewczyna Ciebie zaprosiła, powiedziałeś że musisz się zastanowić i super bo nie odpowiedziałeś od razu.

Sprawy z wycieczka trzeba robić wcześniej żeby nie wyszły później jakieś komplikacje, poczekaj aż zadzwoni i powiedz że jedziesz (chyba że nie chce Ci się to mówisz "nie").

Najlepiej bierz tel w łapę i umawiaj sie z nią na spotkanie, jak zapyta co z decyzja wyjazdu powiedz, że porozmawiacie o tym jak się spotkacie, tutaj kłania nam się chłodnik bo wciąż nie odpowiedziałeś. Na spotkaniu powiedz, żeby cie przekonała do wyjazdu (niech powie co będziecie robić) i zgódź się.

High five

screamer4x4
Portret użytkownika screamer4x4
Nieobecny
Wiek: Wiek:
Miejscowość: Miejscowość:

Dołączył: 2010-08-25
Punkty pomocy: 13

Tak, jej znajomi załatwiają i jasne że ich nie obchodzi czy jadę czy nie. Ale ją raczej obchodzi, zresztą kilka razy mówiła mi że zależy jej żebym jechał. Dlatego, jeśli chce jechać ze mną, to może powinna wywrzeć na nich jakiś wpływ (jeśli się da), żeby poczekali z rezerwacją do czwartku. Trudna sprawa.

Try me

Barney1987
Portret użytkownika Barney1987
Nieobecny
Wiek: 24
Miejscowość: Szczecin

Dołączył: 2011-06-26
Punkty pomocy: 157

Daj odpowiedź dziś, trzeba wiedzieć kiedy używać chłodnika, a kiedy dać sobie z nim spokój.

Załatwienie wycieczki do Włoch, jesli to nie jest All Inclusive wymaga przemyślenia wszystkiego i zapięcia na ostatni guzik w ustalonym wcześniej terminie.
Jeśli będziesz naciskał aby poczekali wyjdziesz na gbura.

Wierz mi zgódź się

High five

zawodnik
Portret użytkownika zawodnik
Nieobecny
Wiek: 111
Miejscowość: dxd

Dołączył: 2010-12-07
Punkty pomocy: 332

czemu masz sie zastanawiac ? jezeli masz problem na zalatwienie kasy bo nalewno jest potrzebna to jej powiedz . A na wakacje z kim najlepiej pojechac chyba z dziewczyna interesujaca przygoda moze byc. wiec jezeli niemass problemow z kasa czy z robota zadzwon i powiedz jej ze jedziesz .