Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Siła i pokora

Portret użytkownika Hektor

Wielka siła musi iść zawsze w parze z pokorą i nigdy nie mogą się nie rozstawać!!!
MOŻESZ TEGO NIE CZYTAĆ ALE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Wielka siła umysłu, ciała, władzy czy jakakolwiek inna forma siły musi iść zawsze w parze z pokorą. Jeżeli te dwie wartości nie idą razem grozi to poważnym niebezpieczeństwem i tak np. jeżeli mnich z Schaolin razem ze sztuką walki nie nauczył by się pokory zabijałby jednym uderzeniem każdego kto by mu podpadł. Trafiając na tę stronę dostałeś potężną wiedzę. Czasami myślę sobie wchodząc na stronę i czytając artykuły jakichś frajerów których przekaz można zawrzeć w słowach „Teraz zobaczycie suki co z wami zrobię za to wszystko co wy mi zrobiłyście” żeby powiedzieć Gracjanowi – wprowadź jakąś selekcje! Na tej stronie jest więcej frajerstwa niż Alpha. Jeśli mowa o Alpha pragnę wyrazić swoją głębokie uznanie, podziw i radość że są tu z nami na tej stronie prawdziwe perły PU które swoją wiedzą i postawą przyczyniają się do tworzenia lepszego świata w którym jest więcej samców Alpha i szczęśliwych kobiet.
Ludzie są różni- jeżeli np. jeden naukowiec odkryje metodę wzbogacania uranu to w przyszłości wybuduje elektrownie, która da energię milionom ludzi. Jeżeli znajdzie się drugi z innymi wartościami zrobi z tego bombę atomową i zabije miliony ludzi. Jeden człowiek mając nóż w ręku zrobi z jego pomocą wspaniałe danie dla rodziny a drugi kogoś zabije. Jeden chłopak trafiając na stronę podrywaj.org posiądzie wiedzę i stanie się mężczyzną marzeń, który daje radość i szczęście sobie i kobietom a inny stanie się skurwielem, który zrani i wykorzysta kobiety.
Proszę was zatrzymajcie się i pomyślcie kim chcecie być. Wyobraźcie sobie, że płyniecie łodzią i macie 2 wiosła na jednym jest napisane SIŁA a na drugim POKORA. Jeżeli będziecie wiosłować tylko jednym wiosłem będziecie kręcić się w kółko, jeżeli oboma na raz popłyniecie do przodu i dopłyniecie gdzie chcecie. Ja w swoim życiu poznałem cudowne kobiety (gustuje w pięknych kobietach na poziomie z zasadami ) i mając je rozebrane w łóżku nie kochałem się z nimi jeżeli były dziewicami. Jeżeli dziewczyna ma 20- 25 lat i jest dziewicą, jest wierzącą katoliczką, a ja jestem pierwszym mężczyzną z którym trafia do łóżka (po drugim spotkaniu) i po grze wstępnej i minecie dostaje orgazmu a jej spocone ciało rzuca się, że musze ją przytrzymać żeby z łóżka nie spadła i urywanym drżącym głosem mówi ściskając za rękę- „ufam Ci Hektor” i ja widzę tę bezbronność ale i bezpieczeństwo z wiarą w oczach (wspomnienia mi wróciły ;D) to ja nie wykorzystam sytuacji i w jedną noc nie przewrócę tej dziewczynie świata do góry nogami kochając się z nią(kobieta doprowadzona do pewnego stanu gdzie jest ogrom emocji przestaje myśleć, więc kochanie się nawet z dziewicami archanielskimi jest możliwe). Mam bardzo duży szacunek do wartościowych kobiet i uważam, że powinny ten pierwszy raz przeżyć z kimś kogo kochają ZE WZAJEMNOŚCIĄ. Czy też jeżeli dziewczyna miała już partnerów seksualnych i mówi, że to dla niej za szybko to ja mówię-„ ok rozumiem”(a ona chwile później mówi –„chcę Cię w sobie poczuć”) tu uwaga na shit testy i próbę manipulowania Tobą za pomocą sexu – z całym szacunkiem do kobiet ale nie zapominajmy koledzy o ich gierkach i manipulacjach.
Chcę wam jeszcze dać do przeczytania wiadomości, które dostaje od kobiet i świadczą o tym jak dużo mężczyzna może znaczyć w życiu kobiety i właśnie dlatego powinien mieć w sobie pokorę.

 Zależy mi na Tobie, jeszcze półtora miesiąca temu byłam pewna, że tacy jak Ty są tylko w książkach i filmach. Jesteś dla mnie najważniejszy i najlepszy. Uwielbiam Twoje towarzystwo. Oczy, ich blask. Usta. Nos. Uszy. Uśmiech. Twój zapach. Uwielbiam Twój smak. Szaleje za Twoim głosem. I uwielbiam Cię mimo tego, że tak wyprowadzasz mnie z równowag. Na tą chwilę nie wyobrażam sobie bycia bez Ciebie.
̋̋

Uwielbiam jak zabierasz mnie do innego świata, żebym nabrała siły. Zawsze kiedy mi ciężko wyobrażam sobie, że z tym Twoim cudownym uśmiechem porywasz mnie do tańca i mam siłę by uśmiechać się do największych kłopotów i przeszkód.

Tak mi spokojnie w Twoich silnych ramionach ̋
Czasami mam Cię dość! Cholernie dość. I mam ochotę skasować Cię z pamięci. Co do najmniejszego wspomnienia. Bo zajmujesz każdą micro sekundę mojego życia. Cokolwiek robie zastanawiam się jak byś Ty to zrobił. Co byś powiedział. Jaką minę byś zrobił. Mama powiedziała dzisiaj że nigdy taka zakochana nie byłam, uważam że ma racje.

 Mam ochotę zabrać Cię do 8 nieba ale nie wiem czy ono jest dla Ciebie wystarczająco wspaniałym miejscem i czy zasługuje na Twoje spojrzenie. – Komentarz: to jest właśnie umiejętność bycia nagrodą dla kobiety;)


Kochanie wiesz jak ważny dla mnie jesteś. Nie wiem dlaczego . Nie rozumiem jak. Nie jesteś nikim kto był wcześniej nawet trochę. Jesteś kimś przy kim jestem sobą. Mogę być sobą. – Komentarz: przy prawdziwym mężczyźnie kobieta może być sobą mentalnie i cieleśnie.


Spij diamacie. Ode mnie nikt wcześniej nie wymagał tak jak Ty. Nikt nie budził takiej radości uśmiechu i bezpieczeństwa. Nigdy nie czułem że tak do kogoś pasuje. – Komentarz: kobiety uwielbiają mężczyzn którzy mają wobec nich wymagania. Są ślicznotki które przez frajerów zostały wychowane tak iż uważają, że za to że są ładne należy im się wszystko. Teraz mój ulubiony dowcip: przy barze siedzi gorąca laska, podchodzi koleś i pyta- mogę postawić Ci drinka? Hahahaha Laughing out loud Za co i po co? Widzi ją pierwszy raz, niczym na tego drinka nie zasłużyła i najlepsze jeszcze pyta czy może. Rada dla tego typu kolesi: następnym razem podejdź i jebnij z całej siły głową w bar a gwarantuje, że zrobisz na lasce większe wrażenie niż tym drinkiem Laughing out loud


Cokolwiek się stanie pamiętaj: nikt. Nigdy. Nie był mi tak bliski. Tak ważny. Nie poznał mnie tak dobrze. A jeżeli kiedykolwiek będę mogła Ci w jakikolwiek sposób pomóc, tylko pozwól mi wiedzieć. Pamiętaj. Na zawsze. Cokolwiek się stanie. Najważniejszy.


Dzięki wiedzy z tej strony możecie stać się MĘŻCZYZNAMI, UCIELEŚNIENIAMI MARZEŃ KOBIET, WIRTUOZAMI EMOCJONALNYCH I FIZYCZNYCH DOZNAŃ życzę wam tego i życzę wam żebyście tę wiedzę wykorzystywali rozumnie.


*Podkreślam słowo – Mężczyzna ponieważ uważam, że pomiędzy mężczyzną a frajerem czy chłopczykiem jest tyle wspólnego co między koniem a koniakiem- czyli nic.

Odpowiedzi

no i pojechał

no i pojechał Wink

Portret użytkownika james bond

zgadzam sie z Tb w 100%

zgadzam sie z Tb w 100% Wink

Portret użytkownika zulus

Świetny wpis. Brakowało tu

Świetny wpis. Brakowało tu takiego podejścia, a może po prostu gubiło się miedzy innymi wpisami.
Masz zupełna rację nie można krzywdzić kobiet, a później mieć pretensje, że samemu zostało się skrzywdzonym.
Oczywiście są różne kobiety jak i różni faceci.
10 leci.

Portret użytkownika Guest

taaaaa.... wiedza dla ludzi

taaaaa.... wiedza dla ludzi odpowiedzialnych... też to sobie uswiadamiam, ale ty to dobrze podsumowales
Czsami mam wrazenie, ze co drugi "przedszkolak" powinien miec bana po swoim pierwszym wpisie

Proszę was zatrzymajcie się i

Proszę was zatrzymajcie się i pomyślcie kim chcecie być. Wyobraźcie
sobie, że płyniecie łodzią i macie 2 wiosła na jednym jest napisane SIŁA
a na drugim POKORA. Jeżeli będziecie wiosłować tylko jednym wiosłem
będziecie kręcić się w kółko, jeżeli oboma na raz popłyniecie do przodu i
dopłyniecie gdzie chcecie.
- Bardzo trafne

Masz dużo racji w tym co napisałeś, ciekawe podejście i przemyślenia, faktycznie gdyby na świecie pokora i siła szły razem i równocześnie było by o wiele lepiej.

p.s. Kobiet nie wolno krzywdzić mając czy nie mając wiedzy o nich samych, a nasze nie miłe doświadczenia z kobietami często wynikają z niedojrzałości naszej lubi ich i też często z urazów.

Portret użytkownika damian86

I takie wpisy moge czytac

I takie wpisy moge czytac non-toper , a nie ze zakochalem sie w Marzence a Marzenka ma mnie w dupie heh Jak dla mnie jeden z najlepszych wpisow jakie czytałem.

Portret użytkownika Admin

Hektora znam osobiście. Życzę

Hektora znam osobiście. Życzę wam byście zarazili się od niego tą niesamowitą energią i podejściem do kobiet. Podejściem prawdziwego kochanka! 


Miło czytać mi kogoś kto podobnie do mnie odczuwa ten specyficzny rodzaj miłości do kobiet... BIERZCIE Z NIEGO PRZYKŁAD. 

To już jest inny wymiar bycia prawdziwym uwodzicielem... to już inna ranga ....Portret użytkownika damian86

Amen. Czekam az ten wpis

Amen. Czekam az ten wpis znajdzie sie na glownej bo z cala pewnoscia na to zasluguje. Pozdro

Hektor. Jakbyś mógł jeszcze

Hektor. Jakbyś mógł jeszcze jeden wpis stworzyć o emocjach ...

Portret użytkownika rafciuuu

Świetny wpis

Świetny wpis Hektor.
Pozdrawiam.

Portret użytkownika Dil

Zdecydowanie inna ranga ...

Zdecydowanie inna ranga ...

Portret użytkownika MarioT

Czasami myślę sobie wchodząc

Czasami myślę sobie wchodząc na stronę i czytając artykuły jakichś frajerów których przekaz można zawrzeć w słowach „Teraz zobaczycie suki co z wami zrobię za to wszystko co wy mi zrobiłyscie"  - Tak jak piszesz stary ! była chwila w ktorej sam chchciałem sie na siłe zmienic , stać sie mocny , silny , wyrafinowany i chłodny... Laughing out loud głowa mocno zatruta zemsta i nienawiscia. Bo tak na prawde ciagle w głowie miałem Ex panne , a nie potrafiłem sie pogodzic z tym jak to sie skonczyło ....


Po 6 miesiacach Ex odezwała sie ;]  jeszcze 3 miesiace wczesniej pocisna bym ja jak bura suke , opowiedział o moich gorzkich zalach o tym jaki mam na nia wyjebane itd ...

Tylko po co ?  po to zeby jej dac satysfakcje ? umocnic sie na pozycji frustrata ,ktora błednie zrozumiał pojecia stabilnosci i pewnosci siebie , a przy czym umocnic ja w przekonaniu , ze zycie mi do gory nogami wywrociła ?Laughing out loud  

całe szczescie napisała na tyle pozno , że ze spokojem przyjałem zyczenia urodzinowe ,  zapytany co u mnie chetnie opowiedziałem ;d  forma odpowiedzi czysto informacyjna. Zadnych poddekstow i wracania do tego co było ... rozmowa sie skonczyły kiedy przestała pytac i wsio :D 

Rzeczywiście tym wpisem

Rzeczywiście tym wpisem "Hektor" przekazuje pozytywną energie, aż czuje się chęć uszczęśliwiania wszystkich kobiet na tej planecie.

Widze ze nowy ale jak wymiata

Widze ze nowy ale jak wymiata .. dobry wpis 10/10

Portret użytkownika salub

Doskonały wpis. Ilu

Doskonały wpis. Ilu użytkownikom tej strony brakuje pokory, o której nie raz wspominałem... W końcu ktoś bardzo obrazowo to przedstawił.

Przyjemnie się to czytało. Gratuluję.

Muszę przyznać, że czyta się

Muszę przyznać, że czyta się bardzo fajnie. Normalnie teksty Gracjana tyle że po tunningu Smile

Portret użytkownika stanley

Bardzo dobre podejście oraz

Bardzo dobre podejście oraz postawa - i to mi się podoba.

Portret użytkownika Zwycięzca

Nic dodać nic ująć. Szacun za

Nic dodać nic ująć. Szacun za ten wpis Smile

Portret użytkownika Lloyd

Podziwiam i gratuluję. Miło,

Podziwiam i gratuluję. Miło, że kolejny zaawansowany zawitał na stronie i raczy się podzielić swoimi mądrościami i doświadczeniem. Więcej takich wpisów!

This is IT. Świetne,

This is IT. Świetne, pozdrawiam

Portret użytkownika FC_Barcelonaaa

Dojrzały wpis... mowisz ze

Dojrzały wpis...
mowisz ze mężczyźni powinni uszczesliwiać kobiety podczas gdy wg mnie powinno to iść jednak na równej stopie w dalszej fazie reacji. Ale masz racje męzczyzna powinien być inicjatorem to dodaje mu męskości i siły.

Portret użytkownika kusmi19

Hektor a powiedz mi, te

Hektor a powiedz mi, te wiadomości są od Twoich ex? Jeśli tak to kolejne pytanie, kto zerwał i dlaczego?

Art mi się podoba;)

otworzyłeś mi oczy...wiesz, z

otworzyłeś mi oczy...
wiesz, z takiego (ciągle dorastającego(?), kształtującego się(?), nie wiem zbytnio jak to ująć) męskiego faceta z uczuciami i zasadami, z troską o kobietę, niedużo brakowałoby, żebym został takim zimnym chujem co to nawet o własną babę nie dba. Dzięki.

PS Złoty środek - to jest to.

Portret użytkownika Trancer

tekst poprostu świetny aż nie

tekst poprostu świetny Smile
aż nie wiem jak mam go skomentować Laughing out loud
cała prawda o tym, jacy powinniśmy być .......
popieram twe poglądy w 100 % i cieszę się, że ktoś ma zdanie podobne do mojego Smile
wielki szacun i podziw dla ciebie.....
pozdrawiam Wink
a do modów i Admina apeluje......
awansujcie hektora conajmniej 2 rangi do góry !!!!! Smile
bo to jest śmieszne, żeby osoba z takim podejściem i takimi poglądami miała rangę uczniaka.......

Portret użytkownika Tomash_X

pokora-  powinnno byc jednym

pokora-  powinnno byc jednym z przykazan każdego uwodziciela.

ktoś pisał wyżej że można nie krzywdzic kobiety. całkowicie sie z tym zgadzam bo jeżeli dany mężczyzna to robi to pokazuje nie tylko swoje słabosci ale i niedojrzałosc emocjonalną

również należy lubic kontakty z kobietami bo cała ta wiedza to jak porówanie-we wpisie na blogu- albo można użyc dobrze albo źle

pozdrawiam!

Portret użytkownika kp93

pokora- bardzo ważna rzecz w

pokora- bardzo ważna rzecz w życiu, dycha.

Portret użytkownika Osama

To jest to...     Coraz

To jest to...
    Coraz częściej  czytając art. na stronce, pośród tekstów, w których zawarte są prośby o pomoc lub porady znajduje się takie właśnie 10. Jest ich coraz więcej. Po przeczytaniu takie tekstu zastanawiasz się co jeszcze musisz w sobie zmienić aby być lepszym.
    By stać się prawdziwym Alpha.

Portret użytkownika Neofita

Spoko Panie, chcę się od

Spoko Panie, chcę się od Ciebie uczyć. Zaczytałem resztę Twoich blogów i ładne są one.

W opisie piszesz, że masz 21 lat, a naukę PUA zacząłeś pięć lat temu. Mam rozumieć, że uczyś się od szesnastego roku życia?

Portret użytkownika Hektor

Cześć, dokładnie tak:D ciesze

Cześć, dokładnie tak:D ciesze się, że podoba się Tobie i reszcie kolegów z PU mój sposób na życie:)

jeszcze dużo wody upłynie

jeszcze dużo wody upłynie zanim będę miał tyle siły i pokory w sobie co Ty, ale dobry wpis - dobrze się czytało.