Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Się cholery zmówiły :)

14 posts / 0 new
Ostatni
Mayk
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: Radom

Dołączył: 2010-01-19
Punkty pomocy: 10
Się cholery zmówiły :)

Witajcie, sprawa dosyć prosta - 3 dziewczyny, koleżanki, z każda coś tam kiedyś było w różnych odstepach czasu, nie powychodziło nam z róznych przyczyn, do choelry jasnej - zmówiły się.

Gadają o mojej osobie niestworzone rzeczy, po prostu obgadują (nie chodzi na zajęcia, łapówki dał i ma z głowy, nielegalnie robi kasę itd.)

Mam to w dupie, mam co robić. W ogóle jakoś nawet czasu nie mam się nad tym zastanowić, bo i po co. To jest oznaka ich słabości.

Żadnej nie chcę, ale kurwa - jak to ukrucić?

Mamy niepowyjasnianych spraw od choelry, ale ja już ten rozdział dawno zamknąłem, one nie.

Podejrzewam, że kazdą z osobna mógłbym teraz mieć w 15 minut, a tak to koleżaneczki że hoho. Ja nie chcę ich na oczy widzieć, a one widocznie starają się w moim świecie pojawić.

Co radzicie: olac i robić swoje?

Pozdro, Mayk


Malbos
Portret użytkownika Malbos
Nieobecny

Dołączył: 2009-11-27
Punkty pomocy: 8

to postaraj sie uwieść jedna z tej paczki wtedy będą obgadywały ją a nie Ciebie,wiesz jak to bywa między takimi papużkami ,jedna sie odłączy to plotki o niej lecą Wink

Mayk
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: Radom

Dołączył: 2010-01-19
Punkty pomocy: 10

Walić je 3, zwykłe szmaty, pkkazują to nawet tym zachowaniem. Jak mówiłem - miałem do czynienia z każdą. Kupa zakłamań, same zazdrości i inne pierdolniki - walić je! 

Taką właśnie rpezentują postawę, ale wiadomo - nie mogę sobię na swoich oczach pozwalać robić ze mnie ścierwo słownie, dlatego tutaj myślę, jak zareagować ewentualnie, w momencie kiedy nie chce mieć z nimi do czynienia.

To wkurwia, ale teraz i tak mam z dużo na głowie, by to rozwiązać.

jelon
Portret użytkownika jelon
Nieobecny
Wiek: 20
Miejscowość: Radom

Dołączył: 2009-10-05
Punkty pomocy: 22

są zazdrosne o ciebie. Poderwij inną to jajniki im wyskoczą Wink

Całe życie pracujesz na szacunek, stracić możesz w sekundę swój dobry wizerunek.

ZLOT W ŁODZI 25 stycznia
http://www.podrywaj.org/forum/zl...

Knight Rider
Portret użytkownika Knight Rider
Nieobecny
Ta osoba pomogła w składce na serwer
Wiek: 26
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2010-06-11
Punkty pomocy: 10

Pomyśl sam, dlaczego akurat o tobie rozmawiają?

Capone
Portret użytkownika Capone
Nieobecny
Wiek: 7
Miejscowość: Nottingham

Dołączył: 2010-03-05
Punkty pomocy: 1

Lej na to, w końcu im przejdzie. A kiedy będziesz miał styczność z tym że ktoś mówi o tym przy Tobie, to się z tego śmiej.

kusmi19
Portret użytkownika kusmi19
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 29
Miejscowość: x

Dołączył: 2009-06-28
Punkty pomocy: 20

"walić je! "


i już wiesz co musisz zrobić...

Świeży
Portret użytkownika Świeży
Nieobecny
Wiek: 23
Miejscowość: Warszawa - okolice

Dołączył: 2010-01-11
Punkty pomocy: 26

haha rozwaliło mnie to Laughing out loud . Masz racje walić je ;].

^<------

Mayk
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: Radom

Dołączył: 2010-01-19
Punkty pomocy: 10

Tyle, że nie mam ochoty.

Niech spierdalają.

Piotreeek
Portret użytkownika Piotreeek
Nieobecny

Dołączył: 2010-05-30
Punkty pomocy: 0

Walić je - to bardzo dobra opcja ewentualnie proponowałbym konfrontacje  90% takich ludzi wymięka wtedy na maxa i będzie sie bało wogole odezwać...


Miałem taką sytuację kiedyś z pewnym internetowym napinaczem który miał pełno problemów co do moich wypowiedzi zaprosiłem go więc na skype do rozmowy wyszedł na wierzch wtedy piskliwy głosik a wszystkie problemy magicznie same się rozwiązały i znikły.