Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Siła spokoju

Portret użytkownika Zef

Dziś będzie o tym co się dzieje jak uda ci się osiągnąć błogi stan nie bycia "needy".

Nie muszę pisać co się dzieje jak nam zależy - wszyscy tam byliśmy, merdaliśmy ogonkiem, aportowaliśmy na zawołanie i bez owego.

Dzięki podrywaj.org (oraz bolesnym kopom w dupę od życia) nieco dojrzałem i od niedawna poznaję na własnej skórze co to znaczy nie być w ogóle potrzebującym.

W czasie wakacji wyjechałem z przyjaciółką (prawdziwą przyjaciółką, a nie jakimś targetem, do którego nie udało się usmolić cholewek) na Castle Party. Kto wie ten wie, kto nie, ten może wejść na stronę imprezy. Dość powiedzieć że się dobrze bawiłem, za nikim nie tęskniłem, nie ganiałem był luz. Jednakże fajną dziewczynę poznałem w drodze powrotnej w pociągu. HB to to nie była, ale miała fajny charakter, drobna i dosyć kobieca. W swoim stylu, śmiało szczerze i bezpardonowo zacząłem rozmowę nie szczędząc kwalifikacji i negów. Dziewczyna ciekawa i moim zdaniem wartościowa, więc zażądałem (właśnie tak, zażądałem) jej numeru telefonu:>

Dość powiedzieć że okazał się być dobry, a osoba po drugiej stronie odbierała:>

I teraz najpiękniejsze:
Byłem cały czas kompletnie wyluzowany i strach o jej utratę wogóle nie istniał. Mówiłem jej wszystko to czego żaden normalny facet kobiecie nie powie - np że pamiętam że ma małe paciorkowate oczy, oraz straszny z niej krasnal:> Że nie zaakceptuję kobiety, która nie umie gotować, bo to nie kobieta;) Tak wiem, przeginam pałę z negami:>
Co jednak mnie zaskoczyło to sterta shit testów z jej strony - dziewczyna żadna piękność, ale sobie shit testów nie żałowała. Nie ze mną te numery Bruner. Nic nie przeszło.

Odpisywałem na sms-y kiedy chciałem. Dzwoniłem kiedy chciałem. Jak dzwoniłem odbierała NATYCHMIAST. Sama do mnie też dzwoniła. W końcu doszło do sytuacji gdzie umówiliśmy się na spotkanie w katowicach (mój rewir), z jej inicjatywy. Dość powiedzieć że kiedy chciałem je przenieść (brak normalnego powrotu do domu o tej porze), to zagroziła że przyjedzie do mego miasta i da mi w mordę jak się nie stawię i że ją wkurzam:) (nie chciałem by dziewczyna sama się po katosach nocą szwędała, jak ja odjadę ostatnim busem). Do spotkania doszło, a ja wróciłem ostatnim busem. Potem ponoć dziewczynę popodrywało 4 facetów ale niestety dla nich, nie mówili wszystkich tych czułych rzeczy co ja i marnie im to poszło;)

Teraz nieco się złości na mnie ale mnie to ryba. Robię co chcę i nie kulę ogona jak dziewczyna ma humory czy zły dzień:)

Wczoraj zaś w moim mieście po 5 minutach niezobowiązującej rozmowy z dziewczyną na poczcie ta odemnie zażądała mojego numeru telefonu.
Zaczęło się sms-owanie na potęgę, które szybko uciąłem:
"Teraz jem, a do nocy mam trening" (100% prawdy btw). Odpiszę później.
Pełna kontrola, pełen luz. Nareszcie czuję się jak pan na włościach a nie Azor:)

Rozpisałem się, ale kij:>
Po prostu panowie, cudownie być niepotrzebującym, wolnym od babskich gierek i emocjonalnego szamba facetem. To jest życie!
Teraz jest tak jak ma być a ja mam kompletnie w dupie co sobie kobieta pomyśli. Miej jaja by robić i mówić cokolwiek na co masz ochotę!

Odpowiedzi

Portret użytkownika Admin

Cieszę się, że chodź część

Cieszę się, że chodź część ludzi, którzy zapoznali się z treścią podrywaj.org rozumie przesłanie i potrafi to wcielić w życie.

Tak trzymaj Zef.

normalnie opisales moj stan

normalnie opisales moj stan umysłu w zyciu ZEF Laughing out loud

Men223 i Guest zapraszam was

Men223 i Guest zapraszam was do przeczytania wpisu Zefa  

Bez wątpienia można tak

Bez wątpienia można tak podchodzić do sprawy , ale tylko do momentu kiedy nie zacznie Ci zależeć na dziewczynie , chyba że od samego początku  przyjąłęś że nie będzie Ci na żadnej zależeć , że żadna kobieta nie będzie dla ciebie tak ważna byś starał się ją zatrzymać przy sobie gdy będzie chciała odejść . Tak więc żeby osiągnąć taki stan zupełnego "nie bycia needy" nie możnaby się nietylko zakochać , ale nawet przywiązać do kobiety , cały czas biorąc całą sprawę tylko i wyłącznie na chłodny rozum .

Portret użytkownika Brave_Jim

Dobrze piszesz, można się

Dobrze piszesz, można się przywiązać, ale nie wolno okazywać tego że nam zależy Wink. Zawsze się znajdzie taka że nas sieknie... to nieuniknione i normalne.

Portret użytkownika Zef

To nie jest tak men223. Ja po

To nie jest tak men223. Ja po prostu zrozumiałem dwie ważne rzeczy:

a) frajerząc ją stracę. Rozumiem teraz lepiej niż kiedykolwiek, że jeżeli chcę tę cenną jedyną itd zatrzymać to mam to rozegrać po męsku na luzie, bez "schodzenia na psy".. Nawet jak serce oszaleje, to sińce na dupie przypomną o starej prawdzie.

b) kobieta dla mnie, to ta, która mi się podoba a ja jej. Nie będę nigdy więcej walczył z wiatrakami, ganiając za kobietą, której na mnie nie zależy. Kobieta moich marzeń to tak, która mnie pragnie równie mocno co ja ją.

Nie mam strachu przed utratą kobiety, bo tej jedynej nie stracę - mój charakter i osoba ją do mnie przyciągnie i zatrzyma. I na pewno nie będę jej musiał przepraszać za rzadkie sms-ki, że jak idę na trening to idę na trening, a nie z różą w zębach pod jej drzwi, czy że jej powiedziałem że się ładnie uśmiecha pod wąsem:>
Jak kobiecie nie pasuje, to znak że tylko byśmy się w tym męczyli, bo to nie działa. Puścić wolno niech znajdzie odpowiedniego faceta, a ja poszukam odpowiedniejszej pary dla siebie.

Przez dłuższy okres teraz byłem sam. Bez żadnego obiektu wzdychań, bez żadnej adoracji, czy sms-ków, puściłem sprawę z moim obiektem wzdychania/frajerzenia bez żadnej gwarancji że będzie lepiej, że kogoś znajdę, że się zakocham lub ktoś we mnie. I jak widać żyję i mam się dobrze, choć żadnej pocieszycielki z którą bym nawiązał jakiś zażyły związek w tym czasie nie było.
Wręcz nabrałem wiary w siebie i szacunku do siebie. Jak się sam przekonałem, kobieta wcale mi do szczęścia nie była niezbędna.
Dziś śmiało mówię - że czuję się znacznie lepiej będąc sam, ale z szacunkiem do siebie i rozwijając me relacje z kobietami na własnych zasadach bez żadnych jazd niż wtedy latając za dziewczyną i frajerząc na potęgę.

O tym ostatnim piszę bo widzą jak większość pisząc "Nie chcę jej stracić" raczej piszę "żyć bez kobiety nie umiem, nie chcę być sam, help me!"
To faktycznie brzmi raczej jak uzależnienie a nie miłość.

Kurdę ja to zawsze się rozpisuję. Ujmę to najprościej i w skrócie, bo może nieco namieszałem.

Udana relacja z kobietą  = pałac sułtański
Bycie samemu  = ciasne ale własne
Związek z gierkami manipulacjami = szambo

Mądrość leży w tym by mieć świadomość że ciasne ale własne jest lepsze od szamba i by mieć oczy i widzieć kiedy twój pałac sułtana stał się bajorem z nawozem. Pierwsze należy utrzymać w porządku i dbać o nie, ale jak zrobi się ostatnie to tu nie ma czego ratować poza sobą samym i wyciągnąć się z bagna.

Portret użytkownika Guest

dajcie to na pierwszą stronę

dajcie to na pierwszą stronę Smile

Portret użytkownika Lucky Luke

Komentarz równy blogowi

Komentarz równy blogowi Smile

Portret użytkownika Guest

przeczytałem,

przeczytałem, przeczytałem:)SmileSmile

Portret użytkownika Brave_Jim

Heh, jakbym czytał o sobie :)

Heh, jakbym czytał o sobie Smile teraz pełen luz... nie ganiam też, mam czas na wszystko, poukładałem życie, dorosłem Wink


Good Work Zef Wink

Portret użytkownika pentis

I bardzo dobrze, tak trzymaj

I bardzo dobrze, tak trzymaj Smile

brawo, trzymaj tą ramę :)

brawo, trzymaj tą ramę Smile

Po przeczytaniu e-booka

Po przeczytaniu e-booka DavidX <- Ciągle o tym pierdole xD
To właśnie mam taką wizje w głowie, że się tak zachowuje aż w końcu pisze Zef Gracjan go chwali to już wiem, że jest cool Laughing out loud

Jeszcze proszę o odp. Jak spytać:
1. Mogę Ci postawić drinka?
2. Jakiego chcesz drinka?

Z góry dzięki i powodzonka Smile

Portret użytkownika pentis

Nie stawiam dziewczyną

Nie stawiam dziewczyną drinków.

A spotykam się z pełnoletnimi, to same mogą sobie zamówić.

Dlatego ja Ci nie dam odp. Smile

Ja też nie stawiam, ale taki

Ja też nie stawiam, ale taki przykład dałem.
No to inaczej:
1. Może pójdziemy do parku?
2. Choć zabieram Cię do parku

Portret użytkownika Brave_Jim

Chodzi o styl mówienia i

Chodzi o styl mówienia i wolę.


Chcę cię zabrać do parku.

Portret użytkownika pentis

Zadajesz dziwne pytania :P

Zadajesz dziwne pytania Tongue

Spotykając się z dziewczyną, nie pytam się jej gdzie chce iść, to Ja jestem samiec alfa  i to Ja decyduje, gdzie ją zabiorę.

Ooo to mi chodziło :DTHX

Ooo to mi chodziło Laughing out loud
THX

Portret użytkownika Sam

był ostatnio blog o tym

był ostatnio blog o tym Macius

Portret użytkownika rafciuuu

Hehe i o to właśnie chodzi:)

Hehe i o to właśnie chodzi:) Pełen luz, spokój i uśmiech na twarzy:) Pozdro:)

Portret użytkownika knokkelmann1

aż się zakocha. a wtedy to

aż się zakocha. a wtedy to jak u ludzi.

dupa. jeśli jesteś sa i

dupa. jeśli jesteś sa i podrywasz, to takie zachowania sa jak najbardziej w porządku. nie okazujesz, że ci zależy - robisz wszystko tak, jak chcesz ty, a nie ona. jednak sprawa się komplikuje, gdy jesteś w związku. przynajmniej patrzac z mojego punktu widzenia: nadal zachowujesz się tak samo, olewasz kobietę. ona, okresloina jako 'ta odpowiednia' akceptuje cie. ty akceptujesz ją. jednak po jakimś czasie zauważa, że nie spotykasz się z nią, kiedy chce, nie poświęcasz jej tyle czasu ile chce. więc zaczyna zmieniać swoje zachowanie i również olewa ciebie. spędzacie coraz mniej czasu, jednka w pełni się akceptujecie - tobie to pasuje? sytuacja raczej nie tak nagminnie spotykana, bo mało która zrozumie, że jest olewana. przeważnie wtedy myślą, że muszą się bardziej starać, że sa do niczego. i starają się więcej.

reasumując: imo w związku aż taka lekkomyślność i stawianie na swoim nie przejdzie. 

peace on world, nie bij ;d

Szczerze , to Twój blog

Szczerze , to Twój blog naprawdę pozwolił mi przejrzeć na oczy. Nie wiem co , ale coś mnie tknęło :) 

Portret użytkownika Sick Puppie

Ładny wpis. Też to

Ładny wpis. Też to zauważyłem, że im mniej się przejmujesz tym mocniejszy magnes na baby masz w sobie. Nieraz jak miałem totalnie w poważaniu co sobie laska o mnie pomyśli to bez rozmowy widziałem, że jej się podobam, co się potem potwierdziło jej zachowaniem. A jak się przejmowałem to wiadomo "Azor do nogi!!!!" robiła co chciała, spotykała się z kim chciała, w dupie miała jak ja się wtedy czuję.

Lepiej i dla kobiet i szczególnie dla nas kiedy kapitan siedzi na tym statku i wie w którą stronę płynąć.

Musze Ci powiedziec że masz

Musze Ci powiedziec że masz ok skurwysyna racji w tym co mówisz.

Jak byłem totalna cipką to zadna dziewczyna nie zwracała na mnie uwagi. Nawet moja.
Teraz gdy mam na wszystkie kobiety "wyjebane" to same przychodza Tongue
gorzej gdy zaczyna mi zależeć;/ wtedy dostaje jakiegoś paralizu.. ;/

Musze Ci powiedziec że masz

Musze Ci powiedziec że masz od skurwysyna racji w tym co mówisz.

Jak byłem totalna cipką to zadna dziewczyna nie zwracała na mnie uwagi. Nawet moja.
Teraz gdy mam na wszystkie kobiety "wyjebane" to same przychodza Tongue
gorzej gdy zaczyna mi zależeć;/ wtedy dostaje jakiegoś paralizu.. ;/

Super!! 100% racji pozdrawiam

Super!! 100% racji pozdrawiam Smile