Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Problem z blizszym kontaktem fizycznym

7 posts / 0 new
Ostatni
zawodnik
Portret użytkownika zawodnik
Nieobecny
Wiek: 111
Miejscowość: dxd

Dołączył: 2010-12-07
Punkty pomocy: 332
Problem z blizszym kontaktem fizycznym

Witam .

Panowie mam problem z samym soba .
Mianowicie , jakos ciezko mi sie przelamac w sprawach lozkowych i nietylko . Moze niejestem orlem w tych sprawach , ale kazdy chce miec przyjemnosc.
Moj target jest tez strasznie niesmialy a wiemy ze kobieta niepowie czego chce i my musimy dzialac.

Nie mielismy takiej w pelni randki lozkowej , wiec z tym problem .

Jestem na wysokim etapie znajomosci z moja panna , ale chodzi mi np o sytuacje gdzie jestesmy gdzies hmm w parku sami ciemno itd , calujemy sie macanko itd . I wtedy np mam ochote wejsc w jej majtki po spodnich normalnie jest .Ale wtedy czuje opor , jej kladlem reke na moje krocze bylo bez oporow . Tylko ze ja mam jakiegos dziwnego stracha . Panowie jak to przelamac ? Wgl wypada zebym nie w domu zchodzil tak daleko ?

Sangatsu
Portret użytkownika Sangatsu
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: ???
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2010-06-12
Punkty pomocy: 1477

Wyłacz myslenie i nie mysl o tym,w tym momencie i to zrob(mozesz tez myslec o cyzms innym...potem juz bedzie za poźno zeby sie cofnac...Wink

,,Nie rób priorytetu z kogoś kto ma Cie tylko za opcje"

kokoskop
Nieobecny
Starszy moderator
Ta osoba pomogła w składce na serwer
Wiek: 00
Miejscowość: Jelenia Góra

Dołączył: 2009-11-30
Punkty pomocy: 2632

przestań myśleć schematami-iluzjami daj się ponieść naturze, ciężko coś doradzić bo ja np. nigdy takich oporów nie miałem

Kobiety dojrzewają do 10 roku życia, potem rosną już im tylko cycki

daniq
Nieobecny
Wiek: 18
Miejscowość: Szczecin

Dołączył: 2010-10-24
Punkty pomocy: 6

Tez tak mysle idz na całość , a i sam jestem ciekawy czy w takich miejscach jak park jak sami jestesmy z laska i nikogo niema to wypada?

kwiateusz
Nieobecny
Miękka pierdoła; kasuje i edytuje swoje wpisy!
Wiek: 19
Miejscowość: Lagiewniki

Dołączył: 2011-01-10
Punkty pomocy: 3

Ale chcesz seks w parku, czy pieszczoty? Jeśli nie potrafisz doprowadzić do seksu w domu, to park odstaw sobie na później. Ale tam też można, dziewczyny lubią takie miejsca.Smile
Jeśli chodzi Ci tylko o pieszczoty to jak najbardziej, (robiłem to dyskretnie w miejscach w których niedaleko było sporo osób nawet rodzina), tyle, że w obecnej porze roku może być mało przyjemnie na dworze. Tongue
Jak się do tego zabrać? Dokładnej metody nie ma, zawsze jest inaczej. Ja powiedzmy robię to tak: Siedzimy, rozmawiamy, potem pocałunek, przechodzę do jej szyi i pieszczę ją kierując się coraz wyżej i dochodząc do ucha, w międzyczasie rękę kieruje na brzuch i schodzę coraz niżej masując i przyjemnie dotykając, kiedy dochodzę do spodni i wkładam powili rękę. Dziewczyna zazwyczaj mówi, że tak nie wygodnie i żebym zdjął jej spodnie, albo sama to robi. Smile To by było na tyle, oddajesz się jej cały i zapominasz o strachu, jesteś facetem, jeśli jej pragniesz to ruszaj wory i rób to na co masz ochotę.

Pozdrawiam.

Martlis
Nieobecny
Wiek: 25
Miejscowość: Katowice

Dołączył: 2011-01-15
Punkty pomocy: 10

Strach jest rzeczą naturalną ale można go przezwyciężyć Smile jeśli chodzi o pieszczoty to możesz się obawiać tego że ona ci odmówi (badz pewny jesli nie bedzie tego chciala to cie powstrzyma)ale mimo tego,nie poddawaj się przy kolejnej okazji spróbuj jeszcze raz. Poprostu przestań o tym myśleć i to zrób to najlepszy znany mi sposób.

Respekt
Nieobecny
Wiek: 17

Dołączył: 2011-01-02
Punkty pomocy: 0

Poza domem jest o wiele ciekawiej:)
Ale to już wedle uznania, jeśli Twoja religia czy zasady moralne zakazują to tego nie rób.
Swego czasu panna robiła mi lodzika w parku tuż obok centrum miasta. Niezapomniane doznania.