Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Potęga wiary, święta racja

Portret użytkownika Priapos

Ile razy łapałem się za głowę i nie dowierzałem temu co ktoś mówi? Ile razy uwierzyłem w coś na co w życiu bym nie wpadł? Ile razy dałem się omotać i uwierzyć w racje kogoś innego? Ile razy uwalniał się we mnie skurwiały demon kiedy ktoś nie chciał uwierzyć w to w co ja wierzę? Ile razy uświadamiałem coś sobie a następnie odrzucałem to? Na pewno tak dużo że nie jestem w stanie tego zapamiętać bo z takimi rzeczami stykam się w każdy dzień, w każdą godzinę mojego życia. Nie wierzyłem, że będę musiał sobie radzić z takimi niepozornie wyglądającymi sprawami, nigdy, nawet nie pomyślałbym, że trzeba będzie sobie zawracać tym głowę, wszystko było proste, wszystko była takie przejrzyste, niekiedy mniej, kiedy indziej bardziej. Aż tu jebut, trach, ciach, spadłem w wieżowca moich poglądów, wartości, myśli i uzasadnionych przez doświadczenie teorii... wszystkich uzasadnionych teorii, tylko nie dotyczących relacji damsko-męskich. Damsko-męskich a nie na stopie koleżeńskiej czy olaboga przyjacielskiej.WWW.PODRYWAJ.ORG

Uwierzyłem, z dnia na dzień wierzyłem coraz bardziej we wszystko co było tutaj wystukane Waszymi palcami na klawiaturze. Dlaczego w to uwierzyłem? Dlaczego tak nagle odrzuciłem od siebie wartości i poglądy które budowały moją osobowość, moje intymne JA, mój cały światopogląd? Po jakimś czasie, znienawidziłem tą stronę. Chłonąłem z niej wiedzę ale szczerze jej nie lubiłem. Nie zachowywałem się normalnie, o dziwo zamiast zachować zimną krew, moje emocje sięgały nade mną górą. Niezrozumienie i złość że muszę się zmienić bo inaczej będę frajerem. Dlaczego w to uwierzyłem? WIARA I RACJA!!! Lubię podrywaj.org, zaczynam rozumieć, wracam do swojego ojczystego JA, czuje się coraz lepiej, jestem silniejszy.

Jeżeli w coś wierzymy, trzymamy się tej racji niczym kapitan trzymający się nieprzerwanie swojego okrętu. Nie opuszczę tego okrętu, to jest okręt moich racji!!! WIERZĘ W TO I MOGĘ TO UDOWODNIĆ!!!„KAPITANIE NIE DAMY RADY UTRZYMAĆ NASZYCH RACJI!!! NADCIĄGA NA NAS POTĘŻNA ARMIA 7 LEKCJI KTÓRA WG. OPINII INNYCH SPRAWDZA SIĘ!!! NA PODSTAWIE 7 LEKCJI POWSTAŁO 45 ARTYKUŁÓW KTÓRE RÓWNIEŻ NA NAS NADCIĄGAJĄ!!! TE ARTYKUŁY ZOSTAŁY RÓWNIEŻ SPRAWDZONE I PRZETESTOWANE WIĘC DOŁĄCZONO DO NICH 56 KOMENTARZY OPISUJĄCYCH SPRAWDZANIE SIĘ METOD ZAWARTYCH W ARTYKUŁACH I RÓWNIEŻ PŁYNĄ NA NAS!!! KAPITANIE JESTEŚMY TYLKO JA JAKO WIARA I PAN!!! NIE DAMY RADY!!! NIE MAMY WYSTARCZAJĄCYCH ARGUMENTÓW POTWIERDZAJĄCYCH NASZĄ RACJĘ!!! JA WIARA NIE WYSTARCZĘ!!!”Więc czytałem i chłonąłem. Totalnie nie rozumiejąc, zszedłem ze swojego okrętu.
www.podrywaj.org musiało wygrać tą bitwę apropo zmiany mojego małego światopoglądu na temat relacji damsko-męskich. Mimo tego, że miałem jakieś tam fundamenty mojej racji, i ogromną wiarę, to zwyciężyła strona, która miała potwierdzoną przez doświadczenie teorie i ludzi którzy również potwierdzili to co jest tam napisane.MOJA TEORIA DOT. KOBIET (niesprawdzona) – WASZA TEORIA DOT. KOBIET (sprawdzona, logiczna racja)


0 - 1


MOJA WIARA DOT. MOICH RACJI (wielka) – WASZA WIARA DOT. WASZYCH RACJI (wielka)


1 - 1Wygraliście 2:1.Kiedy przychodzi mężczyzna na przesłuchanie i oficer policyjny zapyta się go „Zgwałciłeś i brutalnie zamordowałeś tę kobietę?”, on mu odpowie „Nie zrobiłem tego.” Co ma innego powiedzieć facet który może dostać 25 lat a nikt nie ma żadnych dowodów żeby potwierdzić, że to on? Ma jeszcze wiarę że znajdą kogoś innego i nie on będzie musiał odsiadywać wyroku.Kiedy przychodzi mężczyzna na przesłuchanie i oficer policyjny zapyta się go „Zgwałciłeś i brutalnie zamordowałeś tę kobietę?”, pokazując mu odciski palców które widniały na ciele ofiary, gdzie badania DNA spermy jasno wskazują tego mężczyznę jako sprawcę i na końcu zeznania świadków potwierdzą, że on był ostatnią osobą w tym mieszkaniu jaką widziano przed zbrodnią, sprawa wyglądać będzie zupełnie inaczej. Wszystkie dowody, jasno wskazują że to ten facet dopełnił się zbrodni na tej kobiecie. Żadna wiara go nie uratuje, tylko niezbite dowody na to, że to nie był on.
„Faktycznie, byłem u Marii, ok. 19:30 wyszedłem od niej, z tego co Pan mówi, zgon nastąpił ok. 22. Mieliśmy małą sprzeczkę, rzeczywiście kilka razy ją złapałem, to za rękę, to za szyję, pokłóciliśmy się, ale w końcu wyjaśniliśmy sobie coś no i Pan wie, emocje sięgnęły zenitu i... kochaliśmy się, mimo wszystko to nie ja ją zabiłem, proszę się spytać mojego brata lub kuzynkę o nią, nasze relacje się w miarę układały, to była moja kochanka, jestem żonaty, żona nic nie wie, wiedział tylko mój brat i kuzynka. Nie miałem po co zabijać tej kobiety.”


„Taki z Ciebie cwaniak?! Zobaczymy czy coś sobie kurwa przypomnisz jak poleżysz trochę na zimnym!!!”Facet się nie daje. Nie schodzi ze swojego okrętu, ma racje które są mocno uargumentowane i ogromną wiarę która pcha go do ciągłej walki o sprawiedliwość. I faktycznie, to nie on zabił tą kobietę, tylko jej facet który dowiedział się, że sypia z innym. W tym momencie sprawa zostaje umorzona, zostaje on jeszcze parę godzin żeby zeznać cokolwiek o facecie zamordowanej kobiety. W toku postępowania wychodzi na jaw że naszemu bohaterowi owy mężczyzna groził kilkakrotnie śmiercią. Mężczyźnie zostaje przyznana ochrona. Gdyby gość się poddał już na pierwszym przesłuchaniu, poszedłby siedzieć za coś czego nie zrobił a tak, dostanie jeszcze ochronę od policji. Z sytuacji można by powiedzieć bez wyjścia, udało mu się przebić przez pociski teorii i domysłów, gdyż prawda była inna.

Takie przykłady można znaleźć na ulicy, w sklepie, przyjrzyj się swojemu życiu a na pewno zauważysz u siebie podobne, może mniej ekstremalne, sytuacje. Jeżeli wierzysz, wierz, tylko Twoja wiara zawsze musi być poparta argumentami żeby mogła przetrwać tą bitwę i wyjść z niej zwycięsko, a jak wiem, prawdziwy facet jest jednym wielkim olimpijskim we wszystkich konkurencjach życiowych zwycięzcą. Moja racja nie była poparta argumentami, gdyż www.podrywaj.org było naszpikowane żelaznymi argumentami potwierdzającymi praktycznie każdą prawdę tutaj napisaną. Dlatego przegrałem. Dlatego się wściekłem, kiedy mój okręt musiał zatonąć, który musiałem zostawić. Dlatego nienawidziłem załogi statku www.podrywaj.org, nie czułem się tutaj dobrze, było to nowe środowisko, to był zupełnie inny statek niż mój. Na szczęście gdy już zaczynam rozumieć, jestem gotowy z niego z uśmiechem zejść, zbudować swój nowy, mocniejszy, mniej zatapialny statek. Zamontuje sobie radiowęzeł żeby móc się z Wami kontaktować i móc pomagać sobie nawzajem gdyby zaczęły napływać na nas inne racje i gdybyśmy nie mogli dać sobie z nimi rady. Jak to dobrze, że mój statek może być ciągle ulepszany, przynajmniej się nie nudzę.
Nieważne czy wierzysz w Boga, w miłość, w ufo, w to co mówi Palikot, czy temu że szkło nigdy się nie tłucze. Ważne czy jesteś w stanie potwierdzić argumentami i przykładami swoją wiarę. Dlatego kłócimy się o Boga, o miłość, o ufo i o to co mówi Palikot, bo to że szkło się tłucze - wiemy, możemy to udowodnić. Niekiedy i wpierdol dostaniesz za swoje racje, będziesz gnębiony i znęcony psychicznie zostaniesz, kobieta Cie zostawi a i jej stary będzie na Ciebie wkurwiony, auto Ci ukradną, albo rozjebią za karę, ktoś Cię będzie namawiał do ćpania, namawiał do seksu z facetem. Stój na straży swojej racji i wiary, nie bój się zejść ze statku kiedy wiesz że nie masz racji, ulepszaj się zamiast pogarszać.

Odpowiedzi

Portret użytkownika razdwa

wlasnie za takie blogi tak

wlasnie za takie blogi tak bardzo lubie ta strone Smile

Portret użytkownika dexter_gks

inspirujące

inspirujące

Portret użytkownika krzysiekW

no i masz nastawienie godne

no i masz nastawienie godne kapitana statku spod bandery PUA! I z takim nastawieniem jak to Tical często  pisał w blogach "HUSARIA DO BOJU!"