Witam
Nie jestem nowy bo czytam forum od jakiegoś czasu w wolnych chwilach ale jeszcze się nie udzielałem. Krótko o sobie. Mam swoje pasje, przyjaciół(trochę nudnawych czasami ale zawsze mogę na nich liczyć), studiuję w tym roku będzie 21 latek. Dobra pierdoły mamy za sobą. A co do kobiet hmm nie jest źle ale żeby było dobrze sporo brakuje. Dzięki tej stronie powoli się zmieniałem. Mam dużo lepszy kontakt z kobietami niż miałem. jestem pewny siebie chociaż czasem za mało. Z natury jestem człowiekiem który lubi dogryzać innym. Szczególnie słowami uważam się za inteligentnego i pokazuje to. Nie będę wam pisał moich cech charakteru bo macie to w dupie przynajmniej ja bym miał. Obecnie jestem w fazie w której muszę się przełamać. Sam nie potrafię jeszcze podejść do nieznajomej. Ale jak ktoś mnie zapozna to gadka jeszcze jakoś idzie.
Teraz próbuje się doskonalić pracuje nad ,,kinem" i sprowadzaniem rozmowy na ciekawsze tematy. W przyszłym tygodniu spróbuje się umówić z 2 targetami. Jedna z uczelni znam ją z pół roku a widziałem z 5 razy. kiedyś próbowałem się z nią umówić ale mnie spławiła. Drugi obiekt jest w wieku 17lat śliczna i sprytna dziewczyna. Mamy wspólnych znajomych i często się widujemy. Chyba wpadłem w ramy kolegi pora spróbować wyjść z tego. Opiszę to później jak wyszło
Trochę chaotycznie poopisywałem. Ale teraz jaki ja mam cel?
Czuć się swobodnie w każdej sytuacji. Jak zobaczę kobietę i mam ochotę podejść to robię to. Chce opanować mój strach przed mówieniem tego na co mam ochotę. I przede wszystkim chcę się przy tym dobrze bawić. I mam nadzieję że mi w tym pomożecie albo chociaż będąc członkiem tego forum zmotywuje mnie to do działania.
Witamy , witamy Powodzenia
śr., 2011-05-18 19:49 — Dami985Witamy , witamy Powodzenia