Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

__Pokaż jej wartość, prawdziwą wartość__

Portret użytkownika GDP

Witaj przyjacielu!

W dzisiejszych czasach wielu facetów zastanawia się nad tym jak zademonstrować swoją wartość kobiecie. Błąd! Właściwie to oni nawet się nad tym nie zastanawiają! Biedacy!
Chcą pokazać kobietom jak bardzo wartościowi są poprzez grubość portfela, kluczyki od limuzyny czy znajomość z właścicielami najlepszych klubów i pubów...

Takie podejście poniekąd mnie cieszy, ponieważ powoduje, że laski, z którymi nie mam ochoty się poznać są dla mnie niedostępne.

Oczywiście prawdziwy PUA czyli Ty wie, że nie trzeba mieć drogiego auta, ani portfela wypchanego kapuchą, aby zainteresować kobietę. Wartościową kobietę!

Co zatem robisz?

To proste - znany schemacik:


1. Otwieracz
2. Zainteresowanie
3. Wzbudzenie zaufania
4. Wzbudzenie pożądania
5. Seks (jeśli powyższe punkty zostały prawidłowo czyt. zgodnie ze schematem odhaczone)
6. Niech się dzieje wola nieba, czyli jakoś to będzie...
7. 3 tygodnie później szukasz nowego targetu.(opcjonalnie)

Niby wszystko jest OK. Jednakże ja odczuwam pewien niesmak patrząc na powyżej wypunktowane hasła. Dlaczego?

Wytłumaczenie jest dość proste, jednak może okazać się dla Ciebie ciężkostrawne...

Na pewno zgodzisz się ze mną, że opisani na wstępie panowie, nazywani przez "społeczność" AFC'ami żyją w świecie iluzji i schematów, które od najmłodszych lat wklepało im do głów nasze autodestrukcyjne społeczeństwo,
a które mają niewiele wspólnego z rzeczywistością.

To co mnie martwi, to to że społeczność PUA istnieje już na tyle długo, że niejako sama zaczyna tworzyć pewne "iluzje" i schematy na temat podrywu.
Celowo zaznaczyłem w cudzysłowie iluzje, zaraz dowiesz się dlaczego, ale na razie nie myśl o tym.

Jesteś gotów aby przeżyć szok? Jeśli nie, weź głęboki oddech i przygotuj sobie szklankę wody ognistej.
Jedziemy!

Otwieracz

Dobrze wiesz o co chodzi i zapewne nie ma w tym słowie dla Ciebie nic odkrywczego.
Lecz, czy naprawdę wierzysz, że otwieracz jest aż tak istotny? Przecież otwieracz to tylko kilka słów/zdań, a słowa to wg. niektórych źródeł tylko 7% konwersacji.
Zatem jak to jest? Czy naprawdę trzeba wymyślać jakieś genialne otwieracze? A co w przypadku kiedy kobieta sama zerka na Ciebie? Jak ją wtedy "otworzyć"? Błąd!
Przecież ona utrzymanym kontaktem wzrokowym daje Ci przyjacielu wyraźne IOI. Jest już "otworzona"!!! Wystarczy podejść. Mój kumpel ostatnio powiedział do laski która zwróciła na niego uwagę, że jest spocony czekając z rowerem na windę. Wywiązała się między nimi całkiem przyjemna rozmowa. Dasz wiarę!?

Wzbudzenie zainteresowania

Zadam Ci na początek pytanie. Jaki rodzaj zainteresowania chcesz wzbudzić w kobiecie?
Zainteresowanie Twoją pracą? Twoimi podróżami? Twoimi znajomymi?
Nie! Chcesz wzbudzić zainteresowanie seksualne!
Więc nie opowiadaj jej godzinami różnych historyjek,
bo ją zamęczysz.(historyjki zostaw sobie na wypadek gdybyś wszedł z nią w związek i musiał jakoś wypełnić czas między seksem i seksem)
Oczywiście tutaj trzeba pamiętać o zdrowym rozsądku. Wiadomo, że nie będziesz non-stop nawijał z kobietą o seksie i pokrewnych tematach, bo weźmie Cie za jakiegoś dewianta seksualnego. Jednak moim zdaniem kluczową sprawą jest pokazanie kobiecie, że jesteś istotą mocno seksualną, świadomą swojej seksualności. To w połączeniu ze szczerością i ogólną spójnością pozwoli Ci przejść płynnie do punktu #3, jakim jest:

Wzbudzenie zaufania

Najprostszą rzeczą jaką można zrobić by wzbudzić w kimś zaufanie jest, jak już wyżej wspomniałem bycie szczerym... szczerym ze sobą i z drugą osobą. Nie musisz wymyślać jakichś szczególnych tekstów NLS, żeby ona Ci zaufała.
Tutaj działa, powtórzę to jeszcze raz, jedna jedyna zasada:
Bądź szczery ze sobą i z nią!

Wzbudzenie pożądania

W zasadzie uważam, że jeśli na każdym poprzednim etapie pokazywałeś kobiecie, że jesteś mężczyzną znającym swoją seksualność, który się w dodatku tego nie wstydzi, jest Twoja. Dodatkowym atutem tego co opisałem powyżej jest to, że ona pragnie Ciebie i tylko Ciebie!
Nie pragnie jakiegoś faceta, który wymyślił jakieś historyjki na DHV czy który stworzył patterny i zawrócił jej w głowie NLS'em.

Seks

Jest to po prostu produkt uboczny procesu bycia sobą Smile.
Tak samo jak tlen jest produktem ubocznym fotosyntezy, tak samo seks nie powinien być Twoim głównym produktem.
Dlaczego? Przecież do tego dążę w relacji z kobietą - pomyślałeś...

Dlatego, że jeśli Twoim jedynym celem jest seks, pojawiają się zakłócenia w Twojej spójności. Efektem tego są dwa ostatnie punkty:
Niech się dzieje wola nieba, czyli jakoś to będzie...

3 tygodnie później szukasz nowego targetu.(opcjonalnie)

Dostałeś to czego chciałeś i szybko znudziłeś się zabaweczką. Zabaweczką?! To jest żywa istota do cholery!

Jak zapobiec zranieniu kobiety? Tutaj wracamy do Twojego głównego celu.

Celem tym powinna być dobra zabawa.

Lubisz dobrą zabawę? Pff! Kto nie lubi! Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek, że dobra zabawa Cię znudziła?
Wiesz już do czego zmierzam?

Zrozum, że jeśli Twoim głównym celem jest dobra zabawa, to nawet jeśli po drodze pójdziesz z kobietą do łóżka, to żadne z Was nie będzie miało potem "syndromu zwycięzcy", termin wymyśliłem na potrzeby bloga. Chodzi tutaj o to,
że po osiągnięciu celu, masz wrażenie, że nie masz już żadnego pola do popisu i zmieniasz dziedzinę( czyt. kobietę). Sytuacja ta będzie się powtarzać dopóki nie zrozumiesz i ustalisz jednoznacznie swoich celów.

Wiem, że nie każdy chce związku, ale przecież dobra zabawa wcale go nie wymusza, ani też nie wyklucza. Idealna pozycja do pójścia którąś z tych ścieżek.

Nawiązując do tematu bloga, mam nadzieję że pojąłeś co oznacza "prawdziwa wartość". Ta wartość jest w Tobie. Musisz tylko nauczyć się jak ją wydobyć. Nie jest to łatwe, ale moim zdaniem jest to klucz do... bycia szczęśliwym.
Pocieszające jest to, że wtedy nie będziesz już potrzebował żadnych technik podrywu, aby przyciągać piękne i wartościowe kobiety.

Mam wątpliwości czy wszyscy zrozumieją moje słowa, ale w takim razie zapraszam do komentowania.

Pozdrawiam GDP

Odpowiedzi

Portret użytkownika hondavtrsp

Przecież ona utrzymanym

Przecież ona utrzymanym kontaktem wzrokowym daje Ci przyjacielu wyraźne IOI. Jest już "otworzona"!!! Wystarczy podejść. Mój kumpel ostatnio powiedział do laski która zwróciła na niego uwagę, że jest spocony czekając z rowerem na windę. Wywiązała się między nimi całkiem przyjemna rozmowa. Dasz wiarę!? RACJA W chuj ;] !!! ze tak brzydko powiem JA PIERDOLE KURWA GDP szacun -dla Ciebie mialem odkad poznalem str. pierwsze przeczytane moje blogi to były Twoje ale ten moment może i zawarta treśc znana jest większosci ale niektórzy początkujący zapominają o tym żeby dobrze wykorzystać i rozponać IOI,aaa i wlasnie : Zainteresowanie Twoją pracą? Twoimi podróżami? Twoimi znajomymi?
Nie! Chcesz wzbudzić zainteresowanie seksualne!
Więc nie opowiadaj jej godzinami różnych historyjek, RACJA ,dodatkowo bardzo ważne i co mi sie poboba : SZCZEROŚĆ : szczerym ze sobą i z drugą osobą. Nie musisz wymyślać jakichś szczególnych tekstów NLS, żeby ona Ci zaufała.
Tutaj działa, powtórzę to jeszcze raz, jedna jedyna zasada:
Bądź szczery ze sobą i z nią!
bo ją zamęczysz. Tu masz racje bo możesz sypać NLS itd a kobieta i tak zauważy ze jesteś sztuczny i niespójny i chuj wielki jak szelki wyjdzie, ! głowna , i LEWA W GÓRZE LWG !

Portret użytkownika Variatio

Sam chciałem coś w tym

Sam chciałem coś w tym temacie skrobnąć,ale brakło mi weny Smile
Propsy dla Ciebie,a od siebie dodam tylko NIC NIE JEST PRAWDĄ,WSZYSTKO JEST DOZWOLONE.

Portret użytkownika Agent PUŁA

Kurcze aż nie wiem co napisać

Kurcze aż nie wiem co napisać GDP. Oczywiście leci główna.
P.S. dzięki za wszystkie podpowiedzi i pokazanie właściwej drogi.

Portret użytkownika GDP

Obaj pilnujemy siebie

Obaj pilnujemy siebie nawzajem żeby żaden z nas nie wypadł z drogi i tak ma być Smile

Portret użytkownika panxyz

Bardzo dobry blog, zgadzam

Bardzo dobry blog, zgadzam się i zgłaszam na główną.
Mam bardzo podobne poglądy jednak dziwi mnie, że napisałeś o otwieraczu skoro chyba wszędzie piszą, że jest nie ważny - ważny jest za to sposób w jaki go powiesz, jak podejdziesz.
Sądzę, że iluzje "ważnego" otwieracza mają głównie teoretycy, którzy nie przekonali się na jak niedorzeczne teksty można skutecznie "otwierać".

Portret użytkownika GDP

Teoretyków na stronie nie

Teoretyków na stronie nie brakuje Smile

GDP - wyprzedziłeś

GDP - wyprzedziłeś mnie.

Przyznam, że sam miałem w planach napisanie wpisu o identycznym przekazie, jednak w mocno innej formie, bo dopiero wczoraj to w pełni zrozumiałem.

Nie ma co komplikować podrywu. Jest to prosty proces -trwający od początku ludzkosci. A żadne ebooki, kursy, techniki - tego nie zastapią - to ściemy majace wyssać pieniądze i kontrolować na kolejnych płaszczyznach.

Ulubione.

Pozdrawiam

Portret użytkownika Newbie

GDP, świetny tekst.

GDP, świetny tekst. Utożsamiam się z tym co powiedziałeś o schematach, co poniektórzy faktycznie widzą uwodzenie jako drabinkę do zaliczenia panienki a jak się już znudzi to szuka dalej żeby "nastukać licznik" co dla mnie wydaje się aż szczeniackie (chociaż sam krótko żyję i bardzo króciutko znam tę stronę). Samemu mając jako konkretne doświadczenia dopiero dwie dłuższe akcje w terenie to nie da się nie zauważyć, że to ma być i jest doskonała zabawa (która jest celem samym w sobie)a nie odhaczanie po kolei każdego z punktów tematu.
Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję świetnego bloga Smile

Portret użytkownika ArturrYme

Świetny blog. Pokazałeś w nim

Świetny blog.
Pokazałeś w nim naprawdę bardzo ważne i piękne rzeczy.
Ulubione.
~Yme.

Jeszcze bardziej umocnił mnie

Jeszcze bardziej umocnił mnie w moich przekonaniach. Czekałem aż w końcu ktoś pozbędzie się oporów i poruszy ten temat.

GDP - Gratuluję.

Portret użytkownika zielonezywe

Dzięki za ten wpis w końcu

Dzięki za ten wpis w końcu zrozumiałem co i jak dokładnie po kolei thx

Portret użytkownika Kisex

Co do otwieracza to nie jest

Co do otwieracza to nie jest nawet potrzebny czasami...Kiedyś miałem taką akcję, że dziewczyna sama chciała zwrócić moją uwagę na siebie. Stawała obok mnie , ciagle mi przed oczami przechodziła, a w autobusie zostałem zmolestowany bo ciągle się do mnie ocierała Smile Wystarczy otworzyć gębę i już punkt z głowy.

Portret użytkownika agm88

Całe podrywanie sprowadza się

Całe podrywanie sprowadza się do przywrócenia NATURALNYCH i PIERWOTNYCH zachowań które w dzisiejszych czasach dość ostro się zacierają.
Jeśli ktoś jest chociaż trochę inteligentny to zdaje sobie z tego sprawę po czasie obcowania ze stronkami takimi jak ta.
Niemniej jednak takie artykuły są potrzebne dla mas którym nie chce się szukać na stronce zakopanych gdzieś głęboko konkretów.
Sam już jakiś czas temu, przy próbach pochłaniania nls, rutyn, otwieraczy, zdałem sobie sprawę że to tylko strata czasu, gdyż to samo mogę osiągnąć normalną rozmową z wplecionymi naturalnie, na spontanie podtekstami.
Dodać można że podryw to tylko część życia, jeśli czyimś życiem jest podryw to prędzej czy później obudzi się z ręką w nocniku gdyż istota ludzka nie jest stworzona do samotności.

Pozdrawiam autora.

Portret użytkownika Dreadnought

Przecież ona utrzymanym

Przecież ona utrzymanym kontaktem wzrokowym daje Ci przyjacielu wyraźne IOI. Jest już "otworzona" GDP coś w tym jest Smile

To fakt, to się czuje jak

To fakt, to się czuje jak dziewczyna jest zainteresowana, sztuka polega na tym, żeby zawsze odczytać to w odpowiedni sposób. Świetny tekst, fajnie się czyta.

Portret użytkownika Alejandro

okej

okej

Portret użytkownika DKspider

Wszystko jest ok Odnośnie

Wszystko jest ok Laughing out loud Odnośnie otwieracza to zgadzam sie z Tobą w 100%