Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Poderwać zajętą?

6 posts / 0 new
Ostatni
1cygan1
Portret użytkownika 1cygan1
Nieobecny
Wiek: 20
Miejscowość: Gdynia

Dołączył: 2009-10-21
Punkty pomocy: 3
Poderwać zajętą?

Chciałbym się zapytać czy ktoś uwodził zajętą dziewczynę ?   

Hmmm ja się zastanawiam czy nie zacząć kręcić się w okół mojej byłej z przed iluś tam innych związków i lat. Wyrosła na fajną laseczkę no i z charakteru się zmieniła. Ma chłopaka ale mieszka gdzieś na drugim końcu Polski. Tak więc myślę, że problemu dużego nie będzie;) Nigdy nie podrywałem tej zajętej. Także dzielcie się swoimi doświadczeniami radami Laughing out loud?!
Pozdro

Pamiętaj... bądź tak cwany i pewny siebie jak mój AVATAR Laughing out loud

kam
Portret użytkownika kam
Nieobecny
Wiek: 24

Dołączył: 2010-01-09
Punkty pomocy: 8

Wiesz.. niektórzy maja zasadę...
1. Nie podrywam zajętych
2. Nie wracam do byłych ..

wiec łamiesz 2 podstawowe zasady wiekszości hehe ..

Generalnie z laską która kogoś ma .. jest o tyle problem.. ze jak trafisz na pojeba( jej faceta ) .. to z zazdrości wbiję Ci kosę w plecy.. wybije szyby w aucie...itp .. widząc to że jest wobec niej bezradny .. a ona coraz bardziej rozkochana w kimś innym ..

Chociaż nie oznacza to , ze jak foczka mówi że kogoś ma .. by odpuszczać .. często jest to ściema.. albo chodzi o  pieska "zapchaj dziurę" który sam nie wie w jakiej jest sytuacji..

Wiec wszystko zależy od okoliczności..

Masti234
Portret użytkownika Masti234
Nieobecny
Wiek: 20
Miejscowość: Południe

Dołączył: 2009-11-12
Punkty pomocy: 73

Rób jak uważasz, lecz mozesz spotkać się z takim przypadkiem jej kolesia pojeba ze zrobi to co kolega wyżej napisał.

mario
Portret użytkownika mario
Nieobecny
Wiek: jeszcze młody
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2009-12-15
Punkty pomocy: 2

Ja tam podrywam wszystkie – jak leci – zajęta, nie zajęta, mężatka, panna, wolna, itd. W końcu raz się żyje!!! He he
Byłą dziewczynę poderwać? Można próbować, tylko wydaje mi się szkoda czasu, patrząc ile ładnych lasek chodzi po ulicy.

Smile jest dobrze, ale może być lepiej!!!

1cygan1
Portret użytkownika 1cygan1
Nieobecny
Wiek: 20
Miejscowość: Gdynia

Dołączył: 2009-10-21
Punkty pomocy: 3

nie rozumiecie:)

To jest moja była z przed iluś tam związków bylismy bo byliśmy ja byłem mlody ona tez. wtedy mi sie podobała. nie widzielismy sie 2 lata teraz wyrosla na petarde;)   nie uwazam ja z a byla z racji tej ze ostatni raz ją widziałem w wakacje 2008 Wink   Chlopa ma na pewno ale my jestsemy z Gdyni a chlop mieszka gdzies tam wza warszawa w kij daleko:)

Pamiętaj... bądź tak cwany i pewny siebie jak mój AVATAR Laughing out loud

Tisipiajpi
Nieobecny

Dołączył: 2009-11-09
Punkty pomocy: -1

no cygan byles z nia to zapros na glupia kawe, kurwa synko mosz problem nie z tej ziemi... zgodzi sie to sie zgodzi nie to nie i tyle, ja tu nie bede filozofowowal bo nie ma takiej potrzeby