Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Wstydliwa dziewczyna

10 posts / 0 new
Ostatni
jaro112
Nieobecny
Wiek: 20
Miejscowość: stargard szczecinski

Dołączył: 2011-11-16
Punkty pomocy: 0
Wstydliwa dziewczyna

co zrobić jak dziewczyna sama do mnie pisze... ale nie chce sie spotkać nawet jak ja widzę przypadkowo ucieka (ewidentnie)... poradźcie ona nie miała jeszcze nigdy chłopaka i ma 17 lat no i tłumaczy sie tym ze jest wstydliwa

kosikredki
Portret użytkownika kosikredki
Nieobecny
Wiek: 21
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2011-02-25
Punkty pomocy: 105

Osobiście nie lubię takich dziewczyn.. Przez sms napisze Ci wszystko a w realu ją zatka i sie nie odezwie.
Nie umowi sie bo sie wstydzi, zastanów sie czy chcesz sie męczyć i przekonywać ją.. Czy jest tego warta. Jest wiele innych które są pewne siebie i takie mi sie podobają, wiedzą czego chcą, są warte mojego zainteresowania ich osobą.

-----------------------------------------
Nie musisz zgadzać się z tym co piszę w swoich postach, ale jeśli uznasz go jako pomocny i na miejscu, daj + pokażesz wtedy innym, że warto go przeczytać;)

swieesiul
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: Małopolska

Dołączył: 2011-08-31
Punkty pomocy: 64

Ale wiecie... Cicha woda brzegi rwie:D:D:D więc może warto spróbować?? Jak ci się podoba to po prostu podejdź i zacznij rozmawiać i powiedz, że nie ma sie czego bać bo jej nie zjesz przecież Smile

kosikredki
Portret użytkownika kosikredki
Nieobecny
Wiek: 21
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2011-02-25
Punkty pomocy: 105

swieesiul
Masz rację z tą cicha wodą, moja była taka była.. Do dziś mi pisze, że ją oniesmielam gdy przyjeżdża do mnie do pracy załatwić pewne kwestie.
Z taka normalnie porozmawiać sie nie da..

-----------------------------------------
Nie musisz zgadzać się z tym co piszę w swoich postach, ale jeśli uznasz go jako pomocny i na miejscu, daj + pokażesz wtedy innym, że warto go przeczytać;)

jaro112
Nieobecny
Wiek: 20
Miejscowość: stargard szczecinski

Dołączył: 2011-11-16
Punkty pomocy: 0

to co proponujecie?

swieesiul
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: Małopolska

Dołączył: 2011-08-31
Punkty pomocy: 64

JA bym w to brnął Smile przynajmniej możesz być spokojnym że nie będzie wciskała ci jakiś śmieci. A może się otworzy i przezyjesz zajebiste chwilę znią.

M@rlboro
Portret użytkownika M@rlboro
Nieobecny
Ta osoba pomogła w składce na serwer
Wiek: 26
Miejscowość: Planeta Ziemia

Dołączył: 2011-01-30
Punkty pomocy: 105

Może złap ją w takim miejscu w którym nie będzie miała jak uciekać i coś powiedz zabawnego np. „ Haasa teraz już mi nie uciekniesz” uśmiech ale to wszystko na luzie i z humorem.

.

Mega
Portret użytkownika Mega
Nieobecny
Wiek: 20
Miejscowość: Mazury

Dołączył: 2011-10-23
Punkty pomocy: 39

Złapać ją? Brnąć w to? O czym wy w ogóle piszecie Wink

Postaw sprawę jasno - ja jak miałem 15 lat to laska nie chciała się ze mną spotkać bo twierdziła, że ma "dziwny głos" - a teraz 5 lat później umawiam się z nią kiedy chcę, bo przypadkiem na dyskotece tak zaczęła wywijać swoim zgrabnym tyłkiem przy moim "kubusiu", że aż urósł z tego dostatku miodu Wink)

Powiedz dla niej, że nie widzisz sensu w takim kontakcie. Chciałbyś jej poznać i zapewniaj ją w dhv'owskim stylu o tym, że nie musi się przed Tobą krępować. Opisz jej na gg jakąś śmiesznie a jednocześnie krępującą Ciebie historię w towarzystwie innych osób, tylko zgrabnie wpleć ją w temat aby to nie było sztuczne i po sprawie. Może nadajesz za bardzo oficjalny ton rozmowie? Jak to nie zadziała to powiedz, trudno Wink - więcej emocji i na "rozbawiciela" Smile

Fan
Portret użytkownika Fan
Nieobecny
Zasłużony
Wtajemniczony
Wiek: nie istnieje
Miejscowość: tylko na pw

Dołączył: 2009-08-16
Punkty pomocy: 2072

Jasio, na ostro. Nie ma że wstydliwa, lecisz na całość, va bank- łapiesz i całujesz. Bierzesz to co chcesz. Takie małolaty mają to do siebie, że w ostatniej fazie się wycofują, bo się po prostu boją. Boją się zmienić czegoś w swoim życiu, wyjść za strefę komfortu. Ty musisz jej w tym pomóc, wręcz leciutko popchnąć do przodu.

Pytanie coachingowe:
Jeżeli masz problemy z kobietami, odpowiedz sobie SZCZERZE na jedno pytanie:
Czy gdybyś był kobietą i taki chłopak jak ty podszedłby do ciebie, to czy chciałabyś z nim być?