Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Koleżanka- mozna pocwiczyc

4 posts / 0 new
Ostatni
dejwid1990
Nieobecny
Wiek: 21
Miejscowość: wlkp

Dołączył: 2011-01-17
Punkty pomocy: 6
Koleżanka- mozna pocwiczyc

hm... od czego zaczać?. Moze od tego, że jestem mega słabym podrywaczem dlatego postanowiłem sie zabrać za Siebie.
Czytałem art. Gracjana i Wasze blogi. Jak sie okazuje wiedza to nie wszystko...
Wychodziłem juz na miasto tylko po to by podchodzic do dziewczyn i zagadywać niestety trema i milion mysli w glowie robi swoje.
Wpadłem więc na pomysł zeby pocwiczyc na znajomej. Nawet jest fajna co prawda zajeta ale "kazdy wagon mozna odczepic".
Jest to kolezanka z mojej bylej klasy. Obecnie pracuje Ona w sklepie blisko mojego bloku.
Tak wiec postanowiłem pocwiczyc. Tylko pytanie od czego zaczać? Ona ma mnie raczej za nudnego(tak mi sie wydaje).
Czyli pierwsze zadanie to zrobic cos zeby zmnieniła o mnie zdanie.
Plus jest taki, ze Ona sie w tym sklepie nudzi wiec jak ja zaskocze czyms fajnym to sie pewnie ucieszy.
Ogólnie nie chodze czesto do tego sklepu ale ciekawa sytuacja ze jak wejde i powiem "to co zawsze poprosze" to wie o co chodzi.
Dobra przechodze do sedna bo zanudzam Tongue
Macie jakies pomysły nie chodzi mi o to, że powiecie mi slowo w slowo co mam powiedziec/zrobic ale jakis pomysł a ja go Sobie rozwine. Jak cos zjebie to choi jak to sie u Was/Nas mowi "inne tez maja"
Oczywiscie bede pisał co i jak poszło. A moze i kiedys bloga o tym napisze.
Ogólnie mam nadzieje, ze bedzie dobra zabawa.
No i jeszcze jedno Ona tez jest raczej niesmiala wiec trzeba ja jakos "otworzyć"
Tak więc Panowie bawmy sie...

Jonny Bravo
Portret użytkownika Jonny Bravo
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: UK

Dołączył: 2010-11-03
Punkty pomocy: 0

Skoro nie wiesz jak zacząć to coś słabo przeczytałeś. Opener wcale nie musi być niewiadomo jaki. Może to być zwykłe pytanie o doradzenie konkretnego artykułu do kupienia. Potem dopiero rozwijasz: kino, rama, ec itp. Jeśli zanudzasz, to zadbaj o poprawienie swojego social proof'a w jej obecności.

dejwid1990
Nieobecny
Wiek: 21
Miejscowość: wlkp

Dołączył: 2011-01-17
Punkty pomocy: 6

spokoj ducha o którym piszesz to ja mam ale tylko przy kobietach ktore znam czyli akurat przy niej.
No to birę sie do roboty.
Aktualnie cwicze nad mowa ciała i myslalem, ze to bedzie latwiejsze... ah te stare nawyki