Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Moje początki z NLP.

9 posts / 0 new
Ostatni
Djpoziomka
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2010-11-10
Punkty pomocy: 9
Moje początki z NLP.

Witam. Na razie nauczyłem się mniej więcej schematu kotwicy hmm wydaje mi się to co najmniej ciekawe i przydatne w życiu. Zastanawia mnie bo znając jeden schemat, możemy dowolnie dobierać słowa ? Smile A kwestia taka główna moc działania jak się domyślam leży bardziej w sposobie wypowiadania, tonie i bodźcach dotykowych w odpowiednim czasie ? Czy dobór słów też ma tu kluczowe znaczenie ? Nie zamierzam się uczyć oczywiście gotowych schematów dlatego o to pytam. Korzystam z szablonu, i sam układam sobie kotwice. Na układanie na spontanie przyjdzie czas z wprawą Smile Od czegoś trzeba zacząć.
Ktoś testował te kotwice? Oglądałem wykład na podstawie analizy ułożyłem kotwice, oczywiście wypróbuje w terenie. Ale ciekawi mnie, bo jak dla mnie jest to co najmniej dziwne, szczególnie podniecony/euforyczny głos i tekst ,,dokładnie tak, świetnie" hmm zastanawia mnie jak zareaguje na to spotkana dziewczyna ;p oczywiście sprawdzę ale chwilowo nie mam opcji wyskoczenia w teren i gdyby mógł mi ktoś podpowiedzieć czy to wygląda dla mnie dziwnie czy jest dziwne ? Smile Zaznaczam że dopiero dorwałem się do nlp.
Aaa.. i gdyby ktoś miał jakieś nagrane kursy to wdzięczny bym był za link czy coś w wiadomości prywatnej(dobrze mi idzie analiza zachowań innych ludzi, lepiej niż czytanie książki)
Kolejne pytanie co sądzicie o kursach NLP we Wrocławiu ? Zna ktoś jakiś dobry ?(wiem nie tu miejsce na kursy ale jak już piszę nie chce zakładać 2 tematów)
Z góry dziękuję za pomoc.

Hoon (niezweryfikowany)

Proponuje zajac sie NLS'em a nie NLP to ci sie przyda bardziej do uwodzenia NLS- neuro lingwistik seduction
(neuro lingwistyczne uwodzenie)

Poczytaj co poniektóre moje blogi na temat NLS zobaczysz czy sie opłaca Smile

Kotwica , wprowadzasz w stan ...wyczuwasz emocje ...kotwiczysz... odpalasz (kiedy chcesz)

Dj1234
Portret użytkownika Dj1234
Nieobecny

Dołączył: 2009-11-17
Punkty pomocy: 14

Nagranie z NLSu masz w pobieralni plików na stronce i wystarcza ono w zupełności, acz kolwiek o dupe rozbic to NLS i bez tego daje sobie rade Laughing out loud

Foxy
Nieobecny
Zasłużony
Wtajemniczony
Wiek: 21
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2010-12-19
Punkty pomocy: 72

Nie ma wymogu konkretnej budowy zdania, no, patterny mają pewną konstrukcje, ale ogólnie chodzi o WYWOŁANIE KONKRETNEGO BARDZO INTENSYWNEGO STANU i zakotwiczenie go dotykiem, dźwiękiem, obrazem. W patternach masz konstrukcje:
"wyrażenie wprowadzajace" - służy do tego, by dziewczyna na poziomie racjonalnego myślenia nie zorientowała się że coś kombinujesz, np. "jakby to było", "Czasem ludzie" itp. Ma ją to utwierdzić, że sobie po prostu rozmawiacie
"wyrażenie transowe" - wprowadza ją w pewien stan porównywany do hipnozy, ma hipnotyczne działanie, np. "z jakichś tajemniczych powodów" czy "nagle", "nieoczekiwanie"
"Ukryte polecenie" - coś, co dziewczyna sobie wyobrazi w swojej ślicznej główce.
Do tego dodaj odpowiedni to, prędkość mówienia i co najważniejsze - pauzy - od kiedy poznałem ich moc, poczułem prawdziwą siłę patternów i NLS Smile
Aha i to wygląda dla Ciebie dziwnie bo jesteś facetem i to w pełni normalne. Nie będę się rozpisywał, ale kobiety lubią słuchać takich rzeczy, musisz tylko mieć dobry raport i już. Nie zaczynasz od tego, wcześniej poświęć 5-7 min na zainteresowanie lali.

_kuba_
Portret użytkownika _kuba_
Nieobecny
Wiek: 22
Miejscowość: Kraina Szczęścia

Dołączył: 2010-04-22
Punkty pomocy: 745

NLS jest bardziej przydatny w podrywie niż NLP.

NLP bardziej przydaje się idąc na spotkanie w sprawie pracy i rzeczy z tym związane. Jak rozmawiać z ludzmi o wyższym stanowisku itp

` One zawsze wracają `

Djpoziomka
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2010-11-10
Punkty pomocy: 9

Dzieki chłopaki za pomoc. A jeszcze jedno nie zna ktoś jakiegoś dobrego kursu nls/nlp we Wrocławiu ? Z góry dzięki.

Foxy
Nieobecny
Zasłużony
Wtajemniczony
Wiek: 21
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2010-12-19
Punkty pomocy: 72

Ja byłem na kursie NLSu u A. Batko, L.Dębskiego i P.Sowy, tak się stało, że z tym ostatnim się zaprzyjaźniłem i do dziś się widujemy, ale już nie na poziomie NLSu a ogólnie "ulepszania swojego życia". Gdyby jeszcze dawali wykłady poleciłbym Ci u nich - gdyż z NLP mają stycznośc od ponad 20 lat i to ich życie - sa w tym świetni, a nie poszli na kurs, troche poderwali po czym zaczeli udzielać wykładów i robić z tego seminaria. Z tego co wiem broszkę przejął Yebi, który jest podobno również świetny, w listopadzie był kurs w Wawie, kolejny chyba jeszcze nie ma ustalonego terminu. Poszukaj gdzieś w internecie info o kolejnym, nie wiem, może i we Wrocławiu będzie.
Pozdrawiam

plking (niezweryfikowany)

Ja od siebie dodam, ze jeśli myślisz o NLS czy NLP to za czym pójdziesz na warsztaty trochę o tym poczytaj. Będzie Ci zdecydowanie łatwiej, i pamiętaj! musisz być na prawdę otwarty na to co się tam dowiesz, bo świat nauczył nas wielu błędnych reguł które NLP czy NLS prostują.

Djpoziomka
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2010-11-10
Punkty pomocy: 9

Dzięki chłopaki Smile Właśnie analizuję ,,alchemia uwodzenia" mam juz na kompie podstawy nlp, jak ogarnę podstawy zapiszę się na 7 dniowy kurs nlp taki z certyfikatem ;p(rodzice obiecali sponsorować ) Jaką bajke im wkręciłem to nie będe nawet opowiadać ;p Ale planuję z tego kursu jak najwięcej wyciągnąć Smile