Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

**Lustrzane Prawo Saluba. ** "Oko za oko, ząb za ząb"

Portret użytkownika salub

Dobry wieczór.

Jak słusznie zauważyłeś, temat mojego bloga będzie nawiązywał do słynnego starożytnego prawa, bardzo surowego, jednakże zdecydowanie skutecznego. Mowa o Kodeksie Hammurabiego - najsłynniejszego władcy Babilonu. Jaki to ma związek z uwodzeniem? Zamierzam Ci wyjaśnić, zapraszam więc do krótkiej lektury.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek, podam Wam kilka przykładów prawa Hammurabiego,aby lepiej zobrazować przekaz moich myśli, głęboko i szeroko wirujących po czeluściach mojej wyobraźni.

* § 196 Jeśli obywatel oko obywatelowi wybił, oko wybiją mu.

* § 197 Jeżeli kość obywatel złamał, kość złamią mu.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Genialny jak na tamte lata, Kodeks Hammurabiego, interpretować można na wiele sposobów, co za tym idzie, dostosowywać do niezliczonej ilości elementów życiowych, chociażby do relacji damko-męskich. Osobiście,postanowiłem wybrać dwa paragrafy, idealnie pasujące do tematu mojego wpisu. Są to podpunkty,które prosto, zwięźle i na temat opisują wymiar kary i rodzaj w jaki ma być wymierzona,za popełniony..zły uczynek.

Wiele się tutaj czyta - "najlepszą karą dla kobiety, jest brak nagrody", czyli prościej mówiąc, jeśli dajesz jej cukierki a nagle przestała na nie zasługiwać, to nie zabierasz ich jej, lecz wstrzymujesz dostarczanie. Cukierki są oczywiście dawane w wyniku dobrego zachowania, świetnych niespodzianek, udanego przyrządzenia obiadu czy też płomiennego seksu, za coś co Ci się bardzo spodobało. Jak już się domyśliłeś nie chodzi o jakiś przysmak, lecz o
np. nagrodzenie kobiety pocałunkiem za to, że przyniosła Ci piwo ze sklepu albo umyła stos brudnych naczyń.

Zasada fajna, skuteczna, ale idąc własnym doświadczeniem, przekonałem się, że możemy mieć jeszcze fajniejszy rodzaj "kary" (nie mówię o klapsie w tyłek, który często stosuję.

ZASADA LUSTRA, czyli po babilońsku:

* § 196 Jeśli obywatel oko obywatelowi wybił, oko wybiją mu.

* § 197 Jeżeli kość obywatel złamał, kość złamią mu.

Przenieśmy się na chwilę do starożytnej Mezopotamii. Idzie sobie koleś, nazwijmy go MezoPUA jakimiś zakurzonymi uliczkami, zmierza pewnie na okoliczny bazar, co by zakupić nową manierkę na wodę, bo tamta się już zużyła i zardzewiała. Zauważa fajną Mezodupę, więc pewnym krokiem podbija do niej, aby ta doradziła który rodzaj manierki będzie najlepszy. Nasz Mezopua, doświadczony i urokliwy chłopaczyna zapomina się nagle i zaczyna stosować wszelkie techniki, które zdołał wyczytać na tabliczkach glinianych. Po chwili, kiedy zaczął zapewniać odpowiedni komfort, wpada facet Mezodupy - Mezodres z wielkimi barami i żylastymi bicepsami, podbijając oko naszemu bohaterowi. O wszystkim dowiadują się odpowiednie władze i podbijają oko biednemu dresikowi, który chciał jedynie bronić "tego co jest jego".

Tak zadziałała zasada lustra, patrząc na nią "z góry".

Identyczny jest przykład, kiedy obywatel łamie komuś kość, więc bez problemu dowiemy się , iż on również niedlugo założy gips na którąś ze swoich nóg (czy tam inny specyficzny utwardzacz)

----------------------------------------------------------------------------------------------
Wspominałem już niejednokrotnie na tej stronie, że zasada lustra, patetycznie mówiąc - jest niezwykle potężną bronią, taką świętą tarczą, którą zakładamy kiedy leci w nas meteoryt i potrafimy go odbić, po czym wraca do miejsca skąd wystartował.

KOBIETY.. ach kobiety. Uwielbiają robić wiele rzeczy, między innymi prowokować sprawdzać, testować, manipulować (brzydkie słowo, ale prawdziwe), kusić, dawać i zabierać , wzbudzać zazdrość i wiele wiele innych , aby osiągnąć swój cel, bądź postawić na swoim.

Czytając stronę, wielu z Was zadaje pytania, w jaki sposób zrobić, aby się Tobą zainteresowała, żeby była bardziej czuła, żeby zwracała więcej uwagi, jak sobie radzić z zazdrością i uczuciami...

I niestety wielu z Was przegrywa. Przegrywa z tymi podświadomymi gierkami kobiety, których odbijanie, a często również wchodzenie do takiej gry, jest niezwykle fascynujące i rozwijające.. Smile

----------------------------------------------------------------------------
Jeśli kobieta chce wpłynąc na Ciebie swoim zachowaniem, rób to samo. Jeśli ona SPECJALNIE Cię olewa (to jest delikatny temat, musisz być pewien ze to jest celowo czy po prostu brak zainteresowania, badz znuzenie) to także zapodaj jej ciut olewki, jeśli wzbudza w Tobie zazdrość, pokaż się jej w objęciach z piękna koleżanką.

Pozwól, że zobrazuje w paru przykładach, w jaki sposób, czasem nawet nieco hardcorowy, odmieniałem sytuacje na swoją korzyść, dzięki pięknej lustrzanej zasadzie.

* Motyw "Ja Ciebie oleję,ale tak do mnie przyjdziesz"

Gdy spotykasz się z kobietą zajętą, będącą w związku, możesz być pewien, że prędzej czy później zaczną się teksty typu "mam chłopaka", " jestem zaręczona, nie mogę tego zrobić " i takie tam... ale mimo wszystko będzie Ciebie prowokowała. Będzie chciała wplywać na Twój umysł i pobudzać do działania naszego drugie centrum dowodzenia i nie mam tu bynajmniej mózgu na myśli.
W sytuacji, kiedy się spotykałem z pewną dziewczyną, ona zrobiła mi nagle 2 dni chłodnika. Nie miałem pojęcia czemu,ale jak się pózniej przekonalem - bylo to idealnie przeprowadzane P&P. No prawie idealnie, bo się nie dałem. Olewka z jej strony, traktowanie mnie jak kumpla. I na tym etapie nie miałem z nią jeszcze soczystego pocałunku. Zrobiłem więc imprezę z moimi znajomymi. Przyszlo sporo osób, kilka fajnych dziewczyn również. W moje oko od razu wpadła pewna dziewczyna z Kazachstanu, przepiękna i seksowna. Od razu zapaliła mi się lampka do działania. W niedługim czasie , m.in. po stosowaniu dotyku, kuszącego wzroku, mowy ciała i gry słów, doprowadziłem do namiętnego pocałunku, po czym poszedłem z nią na mały spacerek. Wracając zauwazyłem "moją" zadziorną kobitkę, która przecież podobno mi focha strzelila i chłodnik zapodaje......Stała sobie z dwiema koleżankami. Podeszliśmy nieco bliżej, odwróciłem się do nich plecami i całą uwagę skupiłem na Niewiaście z Kazachstanu. Czując, ze mam "obcy" wzrok na sobie, przyciągnąłem swą pannę z imprezy do siebie, namiętnie pocałowałem na oczach tej drugiej, co wywołało lekką histerię. Smile Zostałem z nią, a tamta gdzieś pobiegła. Postanowiłem ją dogonić i warto było, bo o mało mnie nie zjadła na klatce schodowej.

W tej sytuacji,odbicie lustrzane całego jej zachowania było tak silne, że doprowadziło do tego, że mialem praktycznie dwie zajebiste panny na jednej imprezie. Olany ja, olałem jeszcze bardziej + zrobiłem nie lada niebezpieczny krok całujac perfidnie jedną na oczach drugiej, heh. Oczywiście, ważne jest to, że obie są w ch.. atrakcyjne i nie bylo mowy o uznaniu mnie za chama, badz jakiegos obrazania się. Ta pierwsza doskonale zdała sobie sprawę, że ze mną sobie łatwo nie poradzi, tak jak z tym stadem napalonych samców na imprezach w klubach... świadkiem przecież byłem.. i po części scenarzystą, bo wymuszałem pewne zachowania ... Smile

** Motyw " Umówiłam się, nie mam czasu dla Ciebie"

To jest akurat bardzo zabawne. Proponowałem jednej z dziewczyn spotkanie, a że nie byłoby to naszej pierwsze ani ostatnie , to usłyszałem to co wyżej macie w cudzysłowiu. Myślę sobie, ok. Niech Ci będzie. Jednak nie mogłem tego tak po prostu zostawić.Następnego dnia, bądź dwa dni potem ubrałem się elegancko, bo miałem spotkanie z przyjaciółką (czego oczywiście zdradzać nie miałem prawa), kuszące perfumy i wpadam do Pauliny , akurat w pralni była, pranie robiła wyobraźcie sobie. Podchodzę energiczne, wielki uśmiech na twarzy, w ciągu ułamka sekundy przekazałem jej swój stan, namiętnie pocałowałem i powiedziałem, że dziś wieczorem widzimy się u Ciebie, bo za chwilę wychodzę. A ona pyta.. dokąd? Odpowiadam " Umówiłem się" Jej mina bezcenna, tym bardziej, ze po tak prostym zdaniu nie wiedziała co odpowiedzieć. Wycałowałem i wyszedłem, a potem bez kitu spędziłem miły wieczór z nią.. Laughing out loud Jak już wiesz, wcale nie musiałem do niej iść, ale zrobiłem to po to, aby wzbudzić w niej zazdrość.

*** Motyw " Ja tańczę w klubie, mogę mieć każdego, a Ty walcz! "

Uwielbiam. Pamiętam stado samców, których języki wyleciały na brodę, kiedy pojawiła się moja znajoma na najwyższym stopniu sceny. Podarowałem jej parę negów, potem zabrałem do tańca i w końcu zaczęła mnie uwodzić już konkretniej... Zaczęła tańczyć z innymi na moich oczach, kusić wzrokiem, zaczepiać innych.... Jeśli w takich sytuacjach zle zareagujecie, to nie dziwcie sie, jesli spieprzycie fajną relację. Znam przypadek, ze koles nabral sie parę pudełek gripeksu itp, jak zobaczył ze jego "luba" tanczy z innym. Najlepszym wyjsciem z tej sytuacji jest wziecie do siebie dwoch ładnych kobiet, po obu stronach i wywijac z nimi... Zająłem wtedy strategiczne miejsce na parkiecie i odniosłem sukces, poniewaz jak sie potem okazało moja znajoma, której zachowanie odbiłem, coraz bardziej wkręcała się w znajomość ze mna, a jest kobietą ktora pstryknie palcem i moze miec dziesieciu obok siebie, heh.

Myślę, ze na tyle wystarczy. Chciałbym również napomknieć o czyms PRIORYTETOWYM!!

MUSICIE WYCZUC, KIEDY MOZNA STOSOWAC ZASADĘ LUSTRA!!!
Delikatnie to rób, ponieważ jeśli błędnie odczytasz kobiece intencje, to możesz się tylko skompromitować.

Rownie waznym jest także to, kiedy tej zasady nie używać!

Dwa dni temu spotkałem się z Joanna. Spotykam się z nią ogólnie. Opowiadała jak to się nie wybawiła w pewnym dużym klubie, jak to koleś nie podbijał do niej, a teraz do niej wydzwania i proponuje sylwestra w Paryżu za ktorego oczywiscie sam zaplaci.

UWAGA!

Jeśli tutaj chciałbys pobawić się w lustro... nie rób tego. Nie chwal się i nie mów " a wiesz, ja wczoraj wyrwałem taka i taka". Zamiast tego, odpowiedz, ze to swietnie ze ktoś zaprasza Cię do Paryża. Jak to powiedziałem to zaczęła się motać, ze koles nie jest ładny... To mowie, co ma wyglad do rzeczy, jedz do Paryza, za free, ja bym skorzystał z takiej propozycji. Jeszcze chwile temat pociagnąłem, nie pokazałem zadnej zazdrosci,bo po co i odniosłem pożądany efekt.

Dziekuję tym, ktorzy dotarli do konca. Starałem się wyjasnić na czym mniej wiecej polega zasada lustra i pokazac pare przykładów. Mam nadzieje, ze komus ta wiedza się przyda.

I pamiętajcie! Nie bójcie się zdecydowanych i szalonych kroków!

Pozdrawiam!

Odpowiedzi

Mezoświetny wykład

Mezoświetny wykład Salub!

Dużo jak na moje można wynieść o tym, jak stać się tą wspominaną wszędzie nagrodą oraz kontrolować sytuację z uśmiechem na twarzy, a nie despotycznie z zaciśniętą pięścią. Co ważne, wiedząc, czego się chce.

A jednak napisałes jak

A jednak napisałes jak mowiłes ze sie przykładasz Smile

Pokazujesz tym wpisem ze uwielbiasz robic wode z mózgu innym , Ha i mi sie to podoba!
Nie wiem jak mam sobie zdefiniowac "LUSTRO"
Ale wazne ze zrozumiałem . przypomniałeś mi o fajnej Dziewczyni i co musze wykorzystać !

Portret użytkownika matu6

Dobrze napisane trzeba

Dobrze napisane Wink trzeba pamietac tak jak ostrzegles -MUSICIE WYCZUC, KIEDY MOZNA STOSOWAC ZASADE LUSTRA!!!!! BRAWO Salub

Zgadzam się z Salubem, to

Zgadzam się z Salubem, to naprawdę działa i jest do tego cholernie mocne. Mam niewielkie doświadczenie z kobietami, ale takie coś stosowałem na jednej, z którą spotykałem się przez kilka miesięcy.
Zgadzam się także z tym, że nie zawsze trzeba stosować to "lusterko". Nawijała mi raz, że taki koleś na studiach się do niej przystawia, przychodzi do pokoju, jest miły, proponuje wyjście do kina.. bla bla bla Powiedziałem, jej, żeby się z nim umówiła, że jak go pozna bliżej to na pewno okaże się fantastycznym facetem... Jej mina bezcenna:) Więcej już do tematu nie wróciła. Fakt faktem, nie zrobiłem tego z premedytacją. Wtedy rzeczywiście miałem w dupie to czy się z kimś spotyka oprócz mnie, czy nie, więc zrobiłem to instynktownie.

Portret użytkownika szusti

'zapraszam więc do krótkiej

'zapraszam więc do krótkiej lektury'

Jeżeli ktoś nie wie, to jest to właśnie pojęcie nazywane w środowisku PU "zegarynką" ;D:D

Portret użytkownika frozenKAI

MezoSalub w szczycie

MezoSalub w szczycie formy:)
Nic do dodania nie mam:)

Portret użytkownika baudelaire

Cała prawda. Lustro działa .

Cała prawda. Lustro działa Smile. Wiem z autopsji Smile

Portret użytkownika Junior

nie ma słów, żeby opisać ten

nie ma słów, żeby opisać ten artykuł !

Portret użytkownika Steffek

dobry artykuł i lustro też

dobry artykuł i lustro też dobre, ale czasem trzeba uważać,
ostatnio hb7 walneła mi focha o nic na 2 dni no to ja jej chłodnik na 3 dni i jak się dobrze bawiłem w te 3 dni Laughing out loud a 4 dnia sama podchodzi i się zaczyna rozmowe, ale zajęty i śpieszyło mi się to ją zlałem xD teraz jej jeszcze bardziej zależy ;D

Portret użytkownika _kuba_

Świetny artykuł , kiedy się

Świetny artykuł , kiedy się zastanowię .. ile razy to kobiety stosują otóż takie lustereczko:)

Portret użytkownika Bastek

Cudowny !!!

Cudowny !!!

Jak to jest "spotyakć się z

Jak to jest "spotyakć się z kimś ogólnie"? Smile
Dzięki za lekcję, Salub. Na pewno zaprocentuje.

Portret użytkownika salub

Ze tak powiem, regularnie od

Ze tak powiem, regularnie od jakiegoś czasu, bez większych zobowiązań, a właściwie żadnych.

Od Ciebie Bruno można sie wiele nauczyć. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję.

Portret użytkownika xalos

Dobry artykuł. Teraz trzeba

Dobry artykuł. Teraz trzeba będzie trzeba tylko wypróbować go w praktyce.

Portret użytkownika Admin

Jeśli tutaj chciałbys pobawić

Jeśli tutaj chciałbys pobawić się w lustro... nie rób tego. Nie chwal się i nie mów " a wiesz, ja wczoraj wyrwałem taka i taka". Zamiast tego, odpowiedz, ze to swietnie ze ktoś zaprasza Cię do Paryża. Jak to powiedziałem to zaczęła się motać, ze koles nie jest ładny... To mowie, co ma wyglad do rzeczy, jedz do Paryza, za free, ja bym skorzystał z takiej propozycji. Jeszcze chwile temat pociagnąłem, nie pokazałem zadnej zazdrosci,bo po co i odniosłem pożądany efekt

Chyba że zrobisz to żartobliwie... tak żeby zauważyła, że się lekko naśmiewasz z tego co mówi. Kobiety często wyolbrzymiają takie historie by podnieść swoją wartość, więc naśmiewając się z nich samoistnie negujesz ją.

Ale fakt zachowanie jakie Ty napisałeś jest też wzorowe Smile

Ogólnie salubie świetnych wskazówek udzieliłeś w swoim arcie. Wyjąłeś mi z ust niektóre rzeczy. Jak tą zasadę nazywam " Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie". Nie rozumiem zazdrosnych kolesi wykłócających się o flirt z innym kolesiem. Ona flirtuje to znaczy że ja też mogę. Smile A kobiety jak wszyscy wiemy to emocjonalne istotki i często dotrzesz do nich szybciej i efektywniej wpływając na jej emocje niż tłumacząc jej jak chłop krowie na miedzy. Robienie opierdalających jazd nie ma sensu- bo ona nie odczuje tego na własnej skórze i tym samym nie zrozumie.

Dodaje do ulubionych. Smile

wartościowy wpis

wartościowy wpis

No jasne, że się przyda

No jasne, że się przyda Laughing out loud

mezo to ciul, mówię o tej

mezo to ciul, mówię o tej pseudo gwieździe

ty salub dobrą robotę, sam stosuje i wiem że fajnie działa Wink

Portret użytkownika manta__1

pomocne i pomaga

pomocne i pomaga Smile

Portret użytkownika zawodnik

Mezodresik hhahahaahha salub

Mezodresik hhahahaahha salub co Ty musisz jarac Wink hahahaha

zajebisty wpis i na swieta odrazu mi humor sie poprawil ;D
Dobrze wytlumaczone Wink

Portret użytkownika Profesor

Świetny wpis dokładnie

Świetny wpis dokładnie pokazuje jak używać lustra. Smile

Portret użytkownika Hektor

To co napisałeś jest

To co napisałeś jest oczywiście świetne! Jeszcze tylko dodam, że miałem okazje poznać jedną z tych ślicznych dziewczyn Saluba i powiem szczerze ja bym chyba nie wyrobił przy niej, jest tak niedostępna, cwaniacka i piękna (mnie taki typ laski denerwuje, ale mam taką jedną na stanie), że trzeba mieć naprawdę duże umiejętności żeby taką dziewczynę oswoić w takim stopniu jak zrobił to Salub;D

Portret użytkownika andrzej.fm

Bardzo dobry wpis, dobrze że

Bardzo dobry wpis, dobrze że przeczytałem. Akurat tak się składa, że właśnie teraz bardzo mi się przyda ;]

Mezojebiste;d

Mezojebiste;d

Portret użytkownika Adam290193

Wątek świetny dzięki

Wątek świetny dzięki Wink

Ehh jak dobrze że założyłeś

Ehh jak dobrze że założyłeś facebooka i wstawiasz stare arty Smile

Portret użytkownika Maniak

Bardzo dobry temat ,świetnie

Bardzo dobry temat ,świetnie opisany kiedy stosować a kiedy nie.Ten temat jest strasznie istotny w relacjami z kobietami.Leci do ulubionych

Portret użytkownika Lucky Luke

Salub... Kawał dobrej roboty

Salub... Kawał dobrej roboty masz u mnie piwo